Версия для печати

ДИРЕКТОР

Оцените материал
(3 голосов)

AndrievskyКандидат медичних наук, доцент кафедри соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров’я Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова Андрієвський Іван Юрійович очолює Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного з 2003 року.

У 2016 р. Указом Президента України «За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм» Андрієвському І.Ю. присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України».

Народився Андрієвський І.Ю. 27 травня 1956 року. У 1972 році вступив до Погребищенського медичного училища на спеціальність "Лікувальна справа". Після закінчення училища працював фельдшером на ФАПі. Служив у Німеччині начальником медичного пункту ракетного дивізіону. В 1984 р. закінчив педіатричний факультет Вінницького медичного інституту. Працював у Бершадській ЦРЛ лікарем-анестезіологом та викладачем анестезіології і реанімації Бершадського медичного училища. В 1995 році Івана Юрійовича призначено на посаду директора Бершадського медичного училища. У 2003 році колективом Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного його обрано на посаду директора коледжу.
Андрієвський І.Ю. захоплюється краєзнавством, живописом, музикою, культурою різних народів; займається вивченням трипільської культури; є автором книг: "Зорі Трипілля", "Хлопчик з Трипілля", "Бершадський край". Директор коледжу є членом Національної спілки журналістів України, автором 13 навчальних посібників, 2-х підручників, більше 35 наукових праць.
За час керівництва Вінницьким медичним коледжем Андрієвський І.Ю. ініціював та сприяв налагодженню міжнародного співробітництва з метою формування позитивного іміджу навчального закладу та підвищення професійності майбутніх медиків та кваліфікації співробітників шляхом проведення спільних наукових досліджень та організації обміну студентами.