Версия для печати

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Оцените материал
(1 Голосовать)

sidenkoСіденко Валентина Миколаївна працює в коледжі з 1985 року на посаді викладача математики, а з 1989 року на посаді заступника директора з виховної роботи, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист».

За час роботи в коледжі зарекомендувала себе як старанний, відповідальний та зразковий працівник, який виконує свої посадові обов’язки відмінно при активній участі у навчально-виховному процесі та громадському житті коледжу.
Сіденко В.М. зробила вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я області при підготовці висококваліфікованих медичних працівників, вирішенні питання соціального захисту, запобігання бездоглядності та правопорушень серед дітей і підлітків міста.

Валентина Миколаївна володіє знаннями та прийомами планування та управління, віддана своїй справі, вміє створити у колективі ділову атмосферу, забезпечує науковий рівень компонентів для професійної практичної підготовки спеціалістів, вміє зосередитись на головних напрямках діяльності колективу, здатна ставити інтереси колективу вище особистих амбіцій, володіє творчим підходом у вирішенні проблемних питань навчально-виховного процесу, об’єктивно оцінює свої ділові та особисті якості. Сіденко В.М. багато читає, ерудована, цікавиться новинами науково-педагогічної літератури, товариська, має інтелігентні дружні стосунки з колегами по роботі, тому користується заслуженим авторитетом як серед співробітників, так і серед студентів коледжу.
Сіденко В.М. нагороджена Подяками, Грамотами, Почесними Грамотами міськвиконкому, Міністерства освіти України, обласної Ради, облдержадміністрації, Головного військово-медичного управління МОУ, Червоного Хреста України та знаком «Відмінник освіти України». У 2016 році стала лауреатом III Всеукраїнської премії "Працівникам освіти України" Всеукраїнського благодійного фонду "Вдячність. Визнання. Надія".