Версия для печати

МЕДСЕСТРИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ - ЗАВІДУВАЧ ЦЮРКО ЛІНА ВІТАЛІЇВНА

Оцените материал
(1 Голосовать)

53

Викладач вищої категорії, педагогічний стаж – 17 років. З вересня 2010 року займає посаду завідувача відділенням «Сестринської справи». Принципова, вимоглива, з високим почуттям відповідальності за доручену справу. Організаторські здібності, працелюбність, професіоналізм завідувача відділенням допомагають у вирішенні навчально - виховних питань на відділенні, бути добрим наставником студентів.


Медсестринське відділення було засновано у 1945 році. У 1949 році відбувся перший випуск медсестер, а з 1994 року започаткована підготовка фахівців із спеціальності «Сестринська справа» з кваліфікацією медична сестра-бакалавр медицини. За цей час зі стін Вінницького медичного коледжу випущено 5486 медсестер, а також 827 медсестер-бакалаврів. Наші випускники працюють у всіх лікувально-профілактичних закладах міста та області, а також за її межами, займають різні посади: від палатних медсестер до заступників головних лікарів з медсестринства.
Результат роботи відділення відображають показники ліцензійного іспиту, які щорічно коливаються в межах 75-85%. Гордістю медсестринського відділення є переможниці Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Ескулап»: Музика Жанна – 2012 р. (IІ місце), Кізілова Юля – 2013 р. (I місце), Патлатюк Богдана – 2014 р. (III місце), Василишена Анастасія – 2015 р. (I місце), Вільцанюк Тетяна – 2016 р. (I місце).Щорічно викладачі і студенти медсестринського відділення беруть участь у семінарах, методобˈєднаннях, конференціях, в тому числі і міжнародних. Циклова комісія сестринської справи проводить заходи щодо святкування Міжнародного дня медичної сестри. Велика роль на відділенні приділяється патріотичному вихованню молоді. Робота на медсестринському відділенні спрямована на підготовку сучасного висококваліфікованого фахівця та виховання творчої, мислячої молоді, якій жити і творити на благо медичної галузі України.