Версия для печати

ФЕЛЬДШЕРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ - ЗАВІДУВАЧ БІДОЛЕНКО НАТАЛІЯ БОРИСІВНА

Оцените материал
(0 голосов)

56Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Відповідальний, досвідчений викладач та умілий організатор, нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Вона об’єднує викладачів, які працюють на відділенні, в колектив творчих однодумців, що розуміють відповідальність за підготовку спеціалістів у світлі сучасних вимог, сумлінно виконує посадові обов’язки, коректна та доброзичлива у спілкуванні зі студентами, користується заслуженим авторитетом серед колег.


Згідно з планом навчально-виховної роботи бере участь в перевірці роботи відділень коледжу, готує матеріали та виступає на педагогічних радах. Брала участь в розробці нових навчальних планів для спеціальностей: «Медико-профілактична справа» (на базі Черкаського медичного коледжу), «Лабораторна діагностика» (на базі Львівського медичного коледжу). Як завідувач відділенням готувала матеріали до акредитаційної експертизи спеціальності у 2015р.
Наталія Борисівна протягом багатьох років працює в приймальній комісії. Розробила пакет документів, які необхідні під час роботи приймальної комісії. Проводить профорієнтаційну роботу: День відкритих дверей, складає пам’ятки для абітурієнтів. Неодноразово брала участь в перевірці роботи приймальних комісій медичних коледжів у Львові, Одесі, Білій Церкві.
Постійний учасник роботи обласного методичного об’єднання завідувачів відділеннями.