Версия для печати

АКУШЕРСЬКО-ЛАБОРАНТСЬКО-ЗУБОТЕХНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Оцените материал
(1 Голосовать)

58

Завідувач відділенням Назаренко Наталя Іванівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Створила та видала навчальні посібники «Медична сестра в інфекційному контролі лікарні» і «Клінічне медсестринство в інфекційних хворобах». Веде активну наукову діяльність.

Бере участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференціях, відвідує національний цикл семінарів «Головні аспекти імунізації, профілактики інфекційних захворювань» Постійно працює над самовдосконаленням та підвищенням педагогічної майстерності, систематично проходить навчання у закладах: 1. Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, кафедра інфектології, стажування по методиках викладання предмету «Інфекційних хвороб» та організації навчального процесу. 2. Курси підвищення кваліфікації. Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Наталя Іванівна проводить заняття з урахуванням вікових та психологічних особливостей студентів, відповідно до сучасних вимог організації навчально-виховного процесу. Застосовує інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність занять.
Нагороджена низькою почесних грамот за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та високий внесок у розвиток охорони здоров’я.