Вінницький медичний коледж

Вінницький медичний коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо абітурієнтів
1 лютого 2020 (субота)
НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
з 11-00
в актовому залі коледжу
який знаходиться м. Вінниця, вул. Пирогова, 57
(зупинка "Мед. університет", район ринку "Урожай")

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

+38 0432 61 15 53

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ВІДДІЛЕННЯ «ФАРМАЦІЯ»

Оцените материал
(6 голосов)

59Постольнікова Ірина Михайлівна - завідувач відділення «Фармації»
З 2004 року – завідувач відділення «Фармація», викладач-методист, викладає навчальні дисципліни «Анестезіологія та реаніматологія», «Перша долікарська допомога». В 2016 році нагороджена Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі та з нагоди Дня фармацевтичного працівника.


Фармація (грец. Pharmakon - лікарські засоби) - комплекс науково- практичних дисциплін, які вивчають проблеми створення, безпеки, дослідження, зберігання, виготовлення, відпуску та маркетингу лікарських засобів; пошуку природних джерел лікарських субстанций. Сьогодні «Фармація» лишається найстабільнішою галуззю, що динамично розвивається в українській економіці. Фахівцями аптечної справи можуть бути лише ті люди, що присвячують своє життя, досвід, професійну підготовку та душу справі охорони здоров'я населення. Спеціальність фармацевта дає право працювати в аптеках, на підприємствах фармацевтичної промисловості.
На відділенні «Фармація» працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають досвід роботи в галузі фармації, а також досвід педагогічної діяльності. Студенти відділення можуть займатись навчально-дослідницької роботою. Метою роботи предметних гуртків є поглиблення знань студентів, удосконалення практичних умінь і навичок, підвищення самостійності та зацікавленості в пізнанні нового в галузі фармації та медицини, оволодівання навичками наукової праці. Кращі роботи представляються на студентських наукових конференціях. Щорічно студенти відділення беруть участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «PANACEA», відбірковий етап якого проходить в коледжі під патронатом Вінницької обласної Асоціації фармації «КУМ ДЕО» (голова Просяник Л.Д.). Переможці конкурсу отримують почесні дипломи та пам'ятні подарунки.
Організація навчального процесу та матеріальна база відділення «Фармації» відповідає стандартам освіти. Студенти закріплюють отримані знання під час проходження виробничої та переддипломної практики в аптечних установах та фармацевтичних підприємствах Вінницької області. Керівники лікувально-профілактичних та аптечних закладів підтверджують належний рівень професійної підготовки випускників спеціальності «Фармація».
В коледжі створені необхідні умови для підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних фармацевтичних працівників. Щороку проводяться науково-практичні та навчально-методичні конференції за участю викладачів та студентів спеціальності «Фармація», викладачів Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, провідних фахівців практичної охорони здоров'я, проводяться міжпредметні внутрішньоколеджні, регіональні та обласні олімпіади.
Інноваційні процеси педагогічного колективу коледжу, у т.ч. на спеціальності «Фармація», спрямовані на забезпечення підвищення якості навчально-виховного процесу і його адаптації до вимог ринкової економіки, інтеграції системи освіти в європейський та світовий простір.