Вінницький медичний коледж

Вінницький медичний коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

 

Запрошуємо абітурієнтів на 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

що відбудуться 25 травня 2019 (субота)
з 12,00
в холі коледжу
який знаходиться м. Вінниця, вул. Пирогова, 57
(зупинка "Мед. університет", район ринку "Урожай")

Вашій увазі будуть представленні майстер-класи з дисциплін що вивчаються на спеціальностях:
Лабораторна діагностика
Фармація
Стоматологія ортопедична
Сестринська справа
Акушерська справа
Фельдшерська справа

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

+38 0432 61 15 53

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН

Оцените материал
(0 голосов)

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін складається з 11 викладачів, які постійно працюють над реалізацією методичної проблеми «Формування професійної компетентності у студентів через впровадження інноваційних технологій навчання та вдосконалення навчально-виховного процесу на основі розвитку самостійної та творчої активності викладачів та студентів». Своїм завданням викладачі комісії вважають удосконалення методики проведення навчальних занять та позааудиторних заходів, підвищення професійної майстерності, вивчення й впровадження новітніх педагогічних технологій, формування розвиненої, соціально-активної особистості, яка долучається до загальнолюдських цінностей, досягнень світової культури. Вирішенню поставлених завдань сприяють організаційно-педагогічні та тематичні засідання циклової комісії, бесіди, індивідуальна робота з викладачами, педагогічні читання, регіональні методичні засідання. 

134

 У комісії поєдналися авторитет і багаторічний досвід викладачів-наставників з креативністю й молодим запалом тих, хто тільки починає свій шлях на педагогічній ниві. Педагогічний склад комісії:
1. Бевз Олег Євгенійович – спеціаліст вищої категорії. Викладач фізики. Голова циклової комісії.
2. Токар Володимир Володимирович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладач української мови і літератури, заступник директора з навчальної роботи.
3. Сіденко Валентина Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладач фізики, заступник директора з виховної роботи.
4. Кіржа Надія Василівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладач української мови і літератури, світової літератури.
5. Коваленко Галина Григорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладач української мови і літератури.
6. Сопотніцька Оксана Дмитрівна – спеціаліст вищої категорії. Викладач математики.
7. Ісакова Оксана Людвігівна – спеціаліст вищої категорії. Викладач математики.
8. Ружанська Наталія Миколаївна – спеціаліст першої категорії. Викладач математики.
9. Копач Людмила Володимирівна – спеціаліст першої категорії. Викладач української мови та літератури.
10. Яковишена Людмила Олексіївна – спеціаліст другої категорії. Викладач фізики та астрономії.
11. Мазуренко Наталя Василівна – спеціаліст другої категорії. Викладач української мови та літератури.
Педагоги вміло створюють оптимальні умови для реалізації потенційних можливостей студентів, забезпечують індивідуальний підхід до молоді. Студенти під керівництвом викладачів комісії беруть участь в обласних олімпіадах з фізики, математики, української мови, де виборюють призові місця. У 2013 році викладач української мови та літератури Коваленко Г.Г. підготувала переможця ІV етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Яцика. Голова циклової комісії Бевз О.Є. провів майстер-клас з фізики на тему: "Застосування мультимедійних засобів при розв'язуванні творчих задач". Викладач Ісакова О.Л. у 2015 р. провела відкрите заняття на тему: "Основні поняття теорії ймовірностей". Викладач-методист Кіржа Н.В. - аспірант Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського по спеціальності "Професійна освіта"; брала участь у суддівстві III етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка; у 2014 р. на обласному методичному об'єднанні викладачів світової літератури провела майстер-клас "Методичні прийоми застосування інтерактивної дошки на заняттях світової літератури з метою інтенсифікації процесу навчання". Викладач Яковишена Л.О. у 2013 р. провела відкрите заняття на тему: "Сонце - наша зоря", а у 2016 р. взяла участь у науково-практичній конференції до "30-річчя Чорнобильської трагедії" та провела виховну годину на цю тему. Викладачі циклової комісії беруть активну участь у видавничій діяльності коледжу. Так за останні роки надрукований посібник з математики для спеціальності “Лікувальна справа”, Ружанська Н.М. На стадії апробації підручник “Врахування професійного спрямування та міжпредметних зв'язків в процесі викладання математики”, Сопотніцька О.Д. Викладачі комісії систематично готують публікації на актуальну тематику для науково-методичних збірників:
1. Регіональна науково-практична конференція: “Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців у ВНЗ І-ІІ р.а.: досвід, проблеми, перспективи”.
2. Коваленко Г.Г. “Застосування інтерактивних методів навчання як один із шляхів підвищення ефективності занять з української літератури”.
3. Бевз О.Є. “Методика підготовки обдарованих студентів до творчих конкурсів та олімпіад”.
4. Всеукраїнська науково-практична конференція: “Актуальні питання теоретичної, практичної та експериментальної фармації”.
5. Ісакова О.Л. “Розвиток професійної мотивації студентів у процесі вивчення математики”.
6. Сопотніцька О.Д. “Інформаційні технології в фармацевтичній галузі. Впровадження інформаційних технологій в фармацевтичній галузі на території України”.
Велика увага приділяється позааудиторній діяльності студентів. Викладачі Коваленко Г.Г., Копач Л.В., Мазуренко Н.В. проводять виховні години до дня народження Т.Г.Шевченка та І.Карпенка-Карого, Дня писемності та мови. Викладачі Ісакова О.Л., Мазуренко Н.В. проводять виховні години пам'яті Героїв Небесної сотні. Яковишена Л.О. провела виховну годину "55 років першому польоту людини в космос". Під час проведення тижня циклової комісії викладачі проводять фізико-математичний брейн-ринг, зустрічі творчої молоді з письменниками Вінниччини - А.Бортняком, Т.Пакалюк, В.Сторожук.

137

138

Натхненно й творчо викладачі працюють над формуванням гуманістичного світогляду студентів, утвердженням загальнолюдських та морально-етичних орієнтирів, національним усвідомленням і водночас над стійким відчуттям приналежності до європейської спільноти.

139

140

143

145