Вінницький медичний коледж

Вінницький медичний коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

 

Запрошуємо абітурієнтів на 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

що відбудуться 25 травня 2019 (субота)
з 12,00
в холі коледжу
який знаходиться м. Вінниця, вул. Пирогова, 57
(зупинка "Мед. університет", район ринку "Урожай")

Вашій увазі будуть представленні майстер-класи з дисциплін що вивчаються на спеціальностях:
Лабораторна діагностика
Фармація
Стоматологія ортопедична
Сестринська справа
Акушерська справа
Фельдшерська справа

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

+38 0432 61 15 53

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Оцените материал
(0 голосов)

Циклова комісія фармацевтичних дисциплін створена у 2007 році. Наші студенти-фармацевти навчаються в сучасних аудиторіях з технічним та навчально-методичним оснащенням, кадровий склад сформований і передає свій професіоналізм майбутнім фахівцям. До складу циклової комісії входять: 5 штатних викладачів, 2 сумісники та 2 погодинники:
1. Єрмощенко Світлана Анатоліївна - спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії, викладач неорганічної, органічної та фармацевтичної хімії
2. Черкасова Наталія Миронівна - спеціаліст першої категорії, викладач фармакогнозії
3. Мельник Людмила Дмитрівна - спеціаліст вищої категорії, викладач технології ліків
4. Кудина Таїсія Анатоліївна - спеціаліст другої категорії, викладач організації економіки фармації
5. Глушко Надія Василівна - спеціаліст другої категорії, викладач фармакології
6. Зайцева Анна Іванівна - сумісник, спеціаліст другої категорії, викладач основ менеджменту та маркетингу у фармації; основ медичного та фармацевтичного товарознавства
7. Бабій Олена Валеріївна - погодинник, спеціаліст вищої категорії, викладач фармацевтичної хімії і технології ліків
8. Моцяка Юрій Миколайович - погодинник, спеціаліст першої категорії, викладач інформаційних технологій у фармації
9. Войтенко Оксана Григорівна - сумісник, - спеціаліст, викладач фармакології та ОЕФ.

112

 111

Викладачі циклової комісії забезпечують навчання студентів з 10 дисциплін природничо-наукового та професійно-практичного циклів, а саме:
1. Неорганічна хімія
2. Органічна хімія
3. Технологія ліків
4. Фармакологія
5. Фармакогнозія
6. Організація та економіка фармації
7. Фармацевтична хімія
8. Організація менеджменту і маркетингу у фармації (ОММФ)
9. Інформаційні технології у фармації (ІТ)
10. Основи медичного та фармацевтичного товарознавства (ОМФТ)
На циклі діє 5 предметних гуртків з неорганічної, органічної та фармацевтичної хімії, фармакогнозії, технології ліків, фармакології та ОЕФ, членами яких є практично всі студенти спеціальності “Фармація”.
Навчально-виховний процес на цикловій комісії забезпечують два навчальні кабінети та чотири лабораторії. В кожній лабораторії оснащено 10-11 робочих місць, що дає змогу кожному студенту закріпити практичні навички під контролем викладача і самостійно. Умови лабораторій максимально наближені до аптечних. В кожній аудиторії циклу створені і постійно оновлюються інформаційні стенди, на яких розміщена важлива і корисна інформація для студентів і викладачів. Подібна інформація відображена на офіційному сайті коледжу.
Сьогодні наші студенти мають можливість виготовити практично всі екстемпоральні лікарські форми, проводити всі види внутрішньоаптечного контролю якості лікарських засобів, проводити макро- і мікроскопічний, якісний, гістохімічний, товарознавчий аналіз ЛРС та інші практичні навички згідно начальних програм.
Кожного року викладачі організовують для студентів екскурсії до заводу «Ліктрави» м.Житомир, «Інтерхім», до ботанічних садів м. Вінниці, Києва, Львова. Постійно підтримується зв’язок з кафедрами ВНМУ ім. М.І.Пирогова, ЛНМУ ім. Д.Галицького, ОНУ ім. Мечнікова, ОФХІ ім. Богатського, Вінницьким підприємством «Сперко», Одеським підприємством «Інтерхім», мережею аптек міста «Український дім медицини», «Авіценна», «Аптекар», «Євроаптека», «Конекс», «Вінницяфармація» та ін.
Стало традицією брати участь у Всеукраїнських конференціях та конгресах. Протягом навчального року гуртки проводять науково-дослідницьку роботу, результати якої висвітлюють на подібних заходах. Так, у 2013 році студентка 3 курсу групи "А" спеціальності «Фармація» Баяк Ірина виступила зі своєю роботою на Х міжнародній медико-фармацевтичній конференції студентів та молодих вчених в м. Чернівці (керівники роботи Бабій О.В., Мельник Л.Д.). Робота зайняла друге місце, студентка отримала диплом другого ступеня і грамоту за кращу презентацію роботи.
10 років поспіль коледж бере участь у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності “Panacea” серед студентів спеціальності “Фармація”, займаючи 8-12 місця з 20-25 команд-учасників. Наші студенти нагороджуються грамотами за високі досягнення у вивченні окремих дисциплін, так як отримують максимальну кількість балів при виконанні практичних навичок. Передує цьому конкурсу проведення внутрішньоколеджних предметних олімпіад та внутрішньоколеджний конкурс «Кращий за фахом».
Викладачами циклу створено 4 фотоальбоми, 8 методичних вказівок і рекомендацій, більше 400 таблиць, схем і мікроплакатів, біля 50 комп’ютерних програм тестового контролю, підготовлено 11 рецензій до навчальних програм, створено біля 350 гербарієв і зібрано стільки ж зразків ЛРС. Навчальний процес також забезпечують 100 навчальних відеофільфільмів і відеороліків, 20 мультимедійних кліпи, 200 лекцій-презентацій. Викладачі циклу беруть участь у виставці науково-технічної творчості, де представляють свої кращі методичні роботи. Так, в номінації «Винахід» став переможцем «Гель стоматологічний» - результат роботи предметного гуртка з технології ліків. Гуртківцями під керівництвом викладачів Мельник Л.Д. і Бабій О.В. був розроблений склад і технологія цього гелю, досліджені його властивості. Для студентів ІІ курсу спеціальності «Фармація» створено і з 2012 року використовуються в навчальному процесі робочі зошити для практичних та лабораторних занять з неорганічної та органічної хімії (викладач Єрмощенко С.А.). З дисципліни «Фармацевтична хімія» створено і застосовуються в навчальному процесі збірник кросвордів та навчальний альбом «Хімічні формули та номенклатура лікарських засобів» (викладач Єрмощенко С.А.).
Викладач Єрмощенко С.А. взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Медична наука та практика ХХІ століття» (2015р., м. Київ) з доповіддю «Підвищення якості навчання з хімії у Вінницькому медичному коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного», а також у Всеукраїнській нараді-семінарі «Актуальні питання підготовки і післядипломної освіти фармацевтів» (15.04.2016р., м. Житомир).
Викладачі Мельник Л.Д. і Бабій О.В. взяли участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії» (2014р., м. Харків) з доповіддю «Дослідження екстемпорального гелю для лікування запальних захворювань пародонта».
Викладачі Черкасова Н.М. і Глушко Н.В. взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Роль та місце медицини у забезпеченні здоров’я людини у сучасному суспільстві» з доповіддю «Дотримання етики та деонтології у роботі фармацевтів та провізорів» (2014р., м. Одеса), а також у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання підготовки майбутніх фармацевтичних та медичних фахівців в умовах сучасної освіти» (2016р., м. Житомир) з доповіддю «Використання бінарного заняття в процесі підготовки фармацевтичних фахівців в умовах сучасної освіти».

114

115

Викладачі Єрмощенко С.А., Черкасова Н.М., Глушко Н.В. разом із гуртківцями спеціальності «Фармація» взяли участь у роботі Фармацевтичного Форуму «Знання та досвід – завжди надійний капітал» (2015 р.,м. Вінниця).
Цикловою комісією організовано Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання теоретичної, практичної та експериментальної фармації» (2016р., м. Вінниця).
Всі викладачі циклової комісії в травні 2016р. пройшли цикл підвищення кваліфікації «Основи психолого-педагогічної підготовки викладачів», «Фармацевтична, органічна та неорганічна хімія» при Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФАУ, кафедра педагогіки і психології.
З урахуванням демографічної ситуації, що склалася в країні, значної мережі вищих навчальних закладів, ми удосконалюємо свої взаємовідносини із студентами, напрацьовуємо індивідуальний підхід до кожного з них, дбаємо про самодисципліну викладача і привчаємо до цього студента, і переконані, що вся робота колективу циклової комісії сприятиме здобуттю студентами глибоких знань, створенню іміджу коледжу в регіоні та конкурентоспроможності наших випускників на ринку праці. Викладачі циклової комісії виховують у майбутніх фармацевтів високий професіоналізм, нове мислення, бо саме молодим долати мовні, культурні бар’єри, будувати мости взаєморозуміння між громадянами різних країн, які, окрім своєї національної приналежності, з гідністю ідентифікуватимуть себе як європейці.