Версия для печати

ДЕЛЕГАЦІЯ ЛІБЕРЕЦЬКОГО КРАЮ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ З ВІЗИТОМ У ВІННИЦІ

Автор  Среда, 14 Сентябрь 2016 16:29
Оцените материал
(0 голосов)

530bnpsl9veВ рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України на Вінниччину прибула делегація Ліберецького краю Чеської Республіки.

В ході офіційної зустрічі, що відбулася 22 серпня, керівники області обговорили з чеськими колегами можливості та перспективи міжрегіональної співпраці та підписали протокол, який затверджує подальші взаємини між нашим краєм та Ліберецьким.

Оскільки, серед чеських делегатів присутні 3 представники медичної галузі Чехії їх особливо зацікавило, за яких умов здійснюється медична освіта нашої області та як працює система охорони здоров'я регіону.

У зв’язку із цим, делегати з директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – Людмилою Грабович, відвідали Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного. Тут предстаники Чехії ознайомились з напрямками підготовки спеціалістів, а також із оснащенням клінічних кабінетів, що дозволило їм скласти уявлення про те, за яких умов навчаються студенти та, чи отримують вони належні практичні навички.

Опісля відвідин коледжу представники Ліберецького краю вирушили до Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, де дізналися про роботу медичного закладу, його особливості, тенденції розвитку та місце в медицині регіону. Таке екскурсійне ознайомлення сприяло побудові кращого розуміння роботи галузі, дозволило оцінити тенденційність медичної сфери та послугувало додатковим важелем, який показав, що із регіоном можна співпрацювати у різних напрямах.

22.08.2016. Прес-служба ДОЗ ОДА

ФОТОГАЛЕРЕЯ ПОДІЇ

Последнее изменение Среда, 19 Апрель 2017 08:13
igotis

Последнее от igotis