Версия для печати

СТЕЖКАМИ ВЕСНЯНИХ КАРПАТ

Четверг, 25 Май 2017 06:55
Оцените материал
(3 голосов)

Карпати – це ціла скринька незвіданих можливостей та прекрасних краєвидів, які по-новому змушують нас дивитися на Україну. Природні багатства гір, полонини і смереки, шумні водоспади, старовинні палаци та звичайні хати – все це неодмінно потрібно побачити на власні очі.
Студенти груп ІІ лаборанти та І фельдшера Б з кураторами Поп Л.І., Годлевською Г.В. та завідувачем фельдшерського відділення Урюпою Н.І. мандрували Карпатами три дні (12-14 травня).

Незабутні враження, чудова весняна природа, цілюще повітря, спілкування з друзями зробили поїздку незабутньою та корисною. Ми побували в с. Верховина, де відвідали музей гуцульської культури Миколи Ілюка, який зустрів студентів грою на трембіті, розповідями про національні музичні інструменти, гуцульський одяг та побут.
В будинку-музеї перенеслися на зйомки легендарного українського фільму «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова. В хаті-стаї (сироварні) ознайомились з процесом виготовлення сиру та посмакували карпатським обідом. Насолодились красою водоспаду Пробій в м.Яремче, пройшлися відомим туристичним маршрутом «Стежки Довбуша», відвідали гірськолижний курорт Буковель, де покатались на крісельному витягу.
Незабутнє враження залишила екстремальна переправа по горах та річках на вантажівках до Манявського водоспаду, одного з найвищих (20 м) водоспадів Карпат. Побували в Манявському скиті, заснованому в 1606 р., який вразив нас історією та красою.
Мандрівка завершена, але позитивні враження залишаться з нами на все життя.

DSC 0044

DSC 0088

DSC 0104

DSC 2831

DSC 2868

DSC 2877

DSC 2882

DSC 2957

DSC 3207

Урюпа Н.І.

Последнее изменение Четверг, 25 Май 2017 07:01