Версия для печати

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ‘‘ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА КЛІНІЧНІ ПИТАННЯ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ’’

Пятница, 22 Ноябрь 2019 08:04
Оцените материал
(0 голосов)

В сучасних умовах будь-які навички і знання швидко старіють, тому ключову роль в самоосвіті кожного викладада відіграє фахове навчання та розвиток. Так, викладачі медсестринського відділення Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного мають змогу приймати участь у різноманітних науково-практичних конференціях. Так, 24 жовтня 2019 року в м. Києві в конгрес хол готелю ‘‘Прем’єр’’ проходила науково-практична конференція ‘‘Організаційні та клінічні питання сімейної медицини в Україні’’, організатором якої була Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та МГО “Міжнародна асоціація ‘‘Здоров’я суспільства”’’, головуючі ректор НМАПО імені П.Л. Шупика, академік НАМН України, професор Ю.В. Вороненко та президент МГО “Міжнародна асоціація ‘‘Здоров’я суспільства”’’, академік НАНВО України, професор О.Г. Шекера.


На конференції були присутні лікарі загальної практики сімейної медицини з усіх регіонів України, заступник Міністра Охорони Здоров’я України, іноземні гості з Грузії та викладачі внутрішньої та сімейної медицини медсестринського відділення Вінницького медичного коледжу імені акад. Д.К. Заболотного Т.В. Поліщук та Г.Б. Кучанська фото 1

фото 2
Конференцію відкрив заступник Міністра Охорони Здоров’я України, який підняв питання подальшого розвитку первинної ланки медичної допомоги в Україні та стан вторинної ланки на сьогоднішній день та своє бачення перспектив розвитку кожної з цих ланок.

фото 3

фото 4
Цікавою була доповідь спікера президента МГО “Міжнародної асоціації ‘‘Здоров’я суспільства”’’, академіка НАНВО України, професора О.Г. Шекери, який представив стан первинної ланки медичної допомоги в Україні, населення різних регіонів України, які уклали декларації з надавачами послуг ПМД, кадровий потенціал сімейних лікарів а також подальші напрямки розвитку сімейної медицини

фото 5
Далі виступали спікери з новітніми методами діагностики дихальних,серцево-судинних та захворювань травного тракту у практиці сімейного лікаря.
Викладачі Т.В. Поліщук та Г.Б. Кучанська також мали змогу ознайомитись з сучасними новинками в галузі фармакології.

фото 6

фото 7
В перерві сімейні лікарі з різних куточків України поділилися проблемами та перспективами розвитку первинної ланки в своєму регіоні.

фото 8Під час кави-брейку всіх присутніх вітав саксофоніст.

фото 9

Голова циклової комісії сестринської справи Т. В. Поліщук