Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45


Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Виховна робота

Виховна робота (17)

Боулінг29 навчальних закладів міста 1-2 та 3-4 рівнів акредитації взяли участь у щорічному Зимовому турнірі з боулінгу. Команда нашого коледжу (Зелена Ірина, Тучак Олексій, Паламарчук Денис, Румянцев Максим, Стручалін Іван) у грі між коледжами та технікумами посіла 4 місце.

Q3OL3cglWsoВідповідно до державної Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в коледжі організовано агітаційні заходи щодо військової служби за контрактом. Відбулась зустріч студентів з військовими в/ч 3028 м. Калинівка на тему: "Завдання та роль Національної гвардії України як вагомої складової безпекового сектору держави", яку провів старший офіцер з комплектування відділення кадрів в/ч Гавенко Сергій Олексійович. У заходах також взяв участь військовий оркестр під керівництвом Молошнюка Олександра Олександровича.

id9o0Sw6ZkQ

Циклова комісія зуботехнічних дисциплін 01.12.16 провела виховну годину по темі: «Сім’я острівок безпеки за який потрібно боротись», на якій були присутні :  заступник директора з виховної роботи Сіденко В. М. ; Панасюк М. П. завідувач циклової комісії кураторів,  викладач історії ; Орлова В. Ф. викладач біології та екології ; Городнюк М. П.викладач правознавства ; Бельдій С. В.викладач фізичного виховання ; Кучанська Г. Б. викладач циклової комісії медсестринства ; Рудковський В. Г . викладач зуботехнічних дисциплін.; Ковтонюк О. М. викладач зуботехнічних дисциплін.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Цього тижня в медичному коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного проводився тижневик до Всесвітнього дня психічного здоров'я – 2016р.
Всесвітній день психічного здоров'я встановлений з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров'я за підтримки ВООЗ і відзначається з 1992 року. Девіз Дня психічного здоров'я 2016 року, який щорічно проводиться 10 жовтня – Перша психологічна допомога.

 

0790... так сказав про час навчання в коледжі Федір Дерунець - президентський стипендіат, випускник першого випуску помічників військових лікарів для Збройних Сил України. 15 років тому 94 випускники відділення підготовки помічників військових лікарів поповнили лави Збройних Сил нашої країни. Вони були першими. Багато розчарувань і труднощів випало на їх долю. Армію, яку забуло суспільство, методично знищувала держава. Але зараз виявилось, що саме армія стала єдиним дієвим заслоном для захисту населення України від споряджуваних російською зброєю і навчених у російських таборах терористів. Сьогодні наші випускники, що служать в Збройних Силах, пишуть військову історію України. І серед них обов'язково будуть генерали...


Довідка
Начальник відділення: Бондар Петро Тимофійович. Куратори першого випуску військових лікарів: Настюк Тетяна Миколаївна - група "А", Немировська Майя Сергіївна - група "Б", Рафальський Святослав Вікторович - група "В", Медведський Іван Іванович - група "Г".

світлини події в фотогалереї

dsc 0357«Ерудит – квартет» - міські змагання серед навчальних закладів Вінниці, в яких взяла участь також і команда ВМК під назвою «МЕДУХА».

img 0428Cтуденти Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного під керівництвом Кульчиковської Оксани Миколаївни виконують на Європейській площі флеш-моп в рамках акції боротьби з цукровим діабетом присвячений всесвітньому Дню здоров'я 7 квітня та вимірювання глюкози крові пересічним громадянам.

dsc 0308Учні та вчителі навчально-виховного комплексу ім. св. Миколая на чолі з директором Панчуком Анатолієм Митрофановичем відвідали медичний коледж з ознайомчою екскурсією.

dsc 084518 лютого 2016 року групою 2 ф-В (Куратор Ісакова О.Л.) було проведено відкриту виховну годину, присвячену 2-ій річниці пам'яті героїв Небесної Сотні.

Prev12Next
Страница 1 из 2

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell hacklink