Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

З 25.10.2021 р. розпочинається акредитаційна експертиза за спеціальністю 223 Медсестринство освітньої програми «Сестринська справа» за першим рівнем вищої освіти.

 

У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією святкування 100-річчя закладу відкладається.

Про дату святкування буде оголошено пізніше.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45


Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ КУРАТОРІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

Циклова комісія кураторів академічних груп є важливою ланкою навчально-виховного процесу коледжу. Куратори здійснюють організаційно-виховну роботу в закріплених групах, співпрацюють з завідуючими відділеннями, викладачами, працівниками гуртожитку, студентським самоврядуванням, студентською профспілкою, батьками.
Безпосередне керівництво комісією здійснює заступник директора з виховної роботи Сіденко Валентина Миколаївна та голова циклової комісії Яковишена Людмила Олексіївна.

До складу циклової комісії входять 39 кураторів (класних керівників), які щорічно призначаються директором коледжу на підставі рекомендацій завідуючими відділеннями, заступника директора з виховної роботи. На засіданнях циклової комісії обговорюються нагальні проблеми навчального процесу, плани виховної роботи, відбувається обмін та вивчення передового педагогічного досвіду, новітніх концепцій виховання.

Куратори є старшими наставниками студентів, допомагають їм в організації навчальної діяльності, здійснюють педагогічний вплив на студентів, проводять виховні години в групах, забезпечують індивідуальну роботу, організовують екскурсії, вечори відпочинку. Важливе завдання - завжди підтримувати своїх вихованців у складних та стресових ситуаціях.

Куратор - це така педагогічна посада, в якій акумулюються відносини: студент-викладач, куратор-студент, викладач-куратор, викладач-батьки, студент-студент, адміністрація-студент, адміністрація-батьки, адміністрація-куратор. Особистість куратора перебуває в центрі усіх цих складних взаємозвязків.

M20170625 234457 328