Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я

Четверг, 13 Октябрь 2022 18:25
Оцените материал
(0 голосов)

Всесвітній день психічного здоров’я відзначається щорічно 10 жовтня, починаючи з 1992р. Цей день було засновано з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Він існує для того, щоб привернути увагу до проблем психічного здоров’я у світі та скоротити поширення депресивних розладів, наркотичної та алкогольної залежності, поширення інформації проефективні методи для профілактики, медичного лікування і запобігання щодо психічних відхилень,соціальноїадаптації.

За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я – це стан добробуту, коли людина може справлятися зі стресами, плідно працювати і робити внесок у свою громаду, або у свою спільноту. Зараз всі ці чотири компоненти психічного здоров’я опинилися під важкими ударами через війну. Тому це вимагає від кожного здобувати навики та вміння справлятися зі стресовими ситуаціями, для того, щоб вистояти, вижити і бути гнучкими.

Зараз, перебуваючи у стані постійної невизначеності, та переживаючи масштабну кризову подію, що відбувається в Україні, кожен з нас може відчувати стрес. За повсякденними справами та підтримкою інших людей ми іноді забуваємо, наскільки важливо потурбуватися про власне благополуччя. І саме зараз, у важкий життєвий період, важливо підвищити свою емоційну стійкість та знайти способи подолання стресу.

У рамках зазначеної події, протягом тижня організовані та проведені круглі столи, тематичні бесіди, перегляди і обговорення презентацій за участю психологічної служби коледжу та студентів фельдшерського, медсестринського та фармацевтичного відділень. В процесі обговорення порушенні проблеми збереження та зміцнення психічного здоров’я в умовах сьогодення.

Задача кожної сучасної людини зберігати свою душевну рівновагу і за необхідності звертатися за допомогою, а не ігнорувати симптоми перевантаження, депресії та емоційної нестійкості. Будьмо уважними один до одного та оберігаймо власне психічне здоров’я!

 

 

Последнее изменение Среда, 02 Ноябрь 2022 09:26