Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ МЕДИЧНИХ ФАХОВИХ КОЛЕДЖІВ ВІННИЦЬКОГО РЕГІОНУ

Понедельник, 14 Ноябрь 2022 06:42
Оцените материал
(0 голосов)

11 листопада 2022 року було проведено засідання методичного об’єднання викладачів іноземних мов та зарубіжної літератури медичних фахових коледжів Вінницького регіону.

 З тематичними доповідями про сучасне заняття: методики викладання іноземних мов у закладах передвищої фахової освіти виступили викладачі:

«Використання елементів STEM-освіти на заняттях мови за професійним спрямуванням». Доповідач Мурлик Вікторія Василівна.

 «Оптимізація усної мовленнєвої діяльності студентів на заняттях з іноземної мови». Доповідач Колеснік Оксана Іванівна, Могилів-Подільський медичний фаховий коледж.

Сучасні інформаційно-комунікативні технології при викладанні іноземної мови у ЗФПО». Доповідач Стрижалова Оксана Олександрівна, Гайсинський медичний фаховий коледж.

«Особливості соціалізації під час дистанційного навчання іноземних мов». Доповідач Шуткевич Тетяна Василівна, Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного.

Семінар пройшов у творчій атмосфері, а учасники зазначили, що така форма роботи сприяє поширенню ідей формування інноваційного освітнього середовища, самовдосконаленню та професійному зростанню викладача. Висловлюємо вдячність всім організаторам та доповідачам і бажаємо слухачам РМО успіхів на професійній ниві у Мирній Україні.