Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ КЕРІВНИКІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Пятница, 18 Ноябрь 2022 10:24
Оцените материал
(0 голосов)

На базі ВМФК ім. акад. Д.К.Заболотного 10 листопада 2022 року проведено регіональне методичне об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання в онлайн режимі на тему: «Організація навчального процесу на заняттях з фізичного виховання у змішаному форматі».

З презентаціями виступили: «Організація заняття з фізичного виховання онлайн» викладач Соцький К.О. - ВМФК ім. акад. Д.К.Заболотного та «Організація заняття з фізичного виховання офлайн» викладач Вітер В.М. - ВМФК ім. акад. Д.К.Заболотного. А також з доповідями виступили:

Шостаківський Д.Д. -  викладач фізичного виховання МПМФК з темою доповіді: «Методика формування професійно-важливих рухових якостей і навичок». Мороз І.О. викладач фізичної культури та фізичного виховання ГМФК з темою «Дистанційне навчання з фізичної культури як компонент системи сучасної освіти». Дьомкіна Т.В. - ВМФК ім. акад. Д.К.Заболотного з темою  «Організація занять зі спеціальними медичними групами у ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного».

Семінар - практикум пройшов у творчій атмосфері, учасники визначили основні технології роботи  викладача фізичного виховання та фізичної культури  під час організації змішаного навчання.

 

Последнее изменение Пятница, 18 Ноябрь 2022 10:34