Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ФОРУМ ПАМ'ЯТІ ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМ

Вторник, 19 Сентябрь 2023 11:14
Оцените материал
(0 голосов)

 

16 вересня у Вінниці відбувся Форум Пам'яті "Українські медики. Подвиг і жертовність в здобутті та захисті Незалежності України"
Форум Пам'яті - про полеглих медиків
Пам'яті - про медичних працівників, які рятують життя захисників України на передовій
Пам'яті - про медиків, які перебувають у полоні
Пам'яті - про медиків, які лікують поранених у госпіталях та лікарнях.
Пам'яті - про медиків Армії УНР, УГА, УПА, учасників Революції Гідності.
З 2014 року і станом на сьогодні втрати серед медичних працівників - захисників України ( лікарів, медсестер, парамедиків, бойових медиків ) складають майже 300 осіб ( це про яких відомо ) Майже половина загинули з лютого 2022 року.
Більше 500 військових медиків перебувають у полоні.
За Незалежність України своє життя віддали 19 іноземців - парамедиків.
На заході були присутні представники Командування Військово Морських Сил ЗСУ, Командування Медичних Сил, Української Військово Медичної Академії.
До Вінниці приїхали 20 родин полеглих медиків з усієї України.
Форум відбувся за підтримки Вінницького міського Голови Управління культури Вінницької військової адміністрації, Центру народної творчості "Щедрик" Вінницького центру художньо - хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок", Вінницького медичного фахового коледжу імені академіка Д.К.Заболотного, Голови БФ "Миротворець України", депутата міської ради пані Верлан - Кульшенко Олени Олександрівни.
ЩИРО ДЯКУЮ!
Особливо знаковим було те, що свою повагу та підтримку висловили, приїхавши до Вінниці, військові Аташе США, Данії, Нідерландів, Естонії, Латвії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Азербайджану, Туреччини та військовий радник Європейського Союзу. Всього приїхало 17 іноземних представників.

На заході були присутні батьки та дружина випускника коледжу, Героя України, начальника військового госпіталю Маріуполя, полковника медичної служби Віктора Івчука який зараз перебуває в полоні. 

Під час Форуму відбулася презентація та спецпогашення марки та конверту, присвячених історії військової медицини України.
Пов'язаної з перебуванням у Вінниці Армії УНР та УГА.

Последнее изменение Вторник, 26 Сентябрь 2023 04:31