Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ВОЛОНТЕРСЬКА АКЦІЯ «ПРОГУЛЯНКА З ДРУЖНІМ ЧАСТУВАННЯМ»

Вторник, 26 Сентябрь 2023 04:32
Оцените материал
(0 голосов)

Кожен навчальний рік – це новий початок, але, одночасно, і продовження розпочатих раніше гарних справ. Волонтерська група «Милосердя», яка багато років працює на відділенні медсестринського догляду за пацієнтами похилого віку, провела на початку 2023-2024 навчального року важливу акцію, яка вже стала звичною і традиційною у нашому коледжі.

21 вересня студенти-волонтери, очолювані зав. відділенням Шайдаюк О. І., відвідали з культурно-благодійною метою КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» та організували прогулянку з дружнім частуванням для його мешканців. Цього разу участь в прогулянці взяли 33 волонтери з 14 академічних груп 1 м/с А, Б, В, 1 ф Б, 2 м/с А, В, 2 ф А, Б, В, Г, 2 лаб., 3 ф А, Б, 4 ф Б. Особливо надихає те, що до волонтерського руху активно долучаються студенти нового набору, приходячи на зміну випускникам.

Прогулянка у супроводі волонтерів  - це завжди очікувана і радісна подія для мешканців пансіонату, які пересуваються на візках або мають вади зору, а тому не можуть самостійно вийти за межі території. У призначений день, після обстеження лікаря, вони отримують перепустки й заздалегідь збираються біля воріт закладу з нетерпінням поглядаючи у бік прохідної. Далі перше знайомство з волонтерами-новачками або радісні вітання з тими, хто прийшов не вперше, і в дорогу! Дружнє спілкування та слова підтримки, частування принесеними з дому смаколиками, спільні фото на згадку, обмін контактами у соцмережах – невід’ємні атрибути кожної подібної акції.

У той час, коли більшість волонтерів пішли на прогулянку, інші залишилися на території пансіонату і допомагали збирати урожай яблук, який цьогоріч видався таким щедрим, що за один раз обірвати всі яблука навіть не встигли. Нічого, буде нагода незабаром завітати знову і закінчити розпочате.  

На прощання мешканці пансіонату висловлювали щирі слова подяки студентам-волонтерам за участь в акції, адміністрації, кураторам груп та викладачам коледжу за сприяння під час підготовки та проведення заходу!

До нових зустрічей!