Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я

Понедельник, 16 Октябрь 2023 11:53
Оцените материал
(0 голосов)

Згідно даних звіту Всесвітньої організації охорони здоров’я про психічне здоров’я за 2022 рік, кожна восьма людина в світі живе з психічним розладом. Наразі багато мешканців України знаходяться у постійному стані стресу, що також в подальшому може призвести до проблем з психічним здоров’ям. Щоб запобігти цьому, варто вже зараз потурбуватись про себе та близьких.

Інформацію про День психічного здоров'я ви знайдете тут

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

  • Психічне здоров’я – частина нашого життя. Проблеми з психічним здоров’ям є природними, як і проблеми з фізичним здоров’ям. І пошук підтримки – це право кожної людини.
  • Психічне здоров’я так само важливе, як і фізичне: воно є невід’ємною частиною загального добробуту. Так само, як при фізичних захворюваннях, люди мають право звертатися по допомогу при проблемах з психічним здоров’ям.
  • Стигма може виникати через хибні уявлення і багато людей досі вважають, що психічна хвороба – це ознака слабкості. Проте звернення по допомогу при проблемах з психічним здоров’ям – це турбота про себе та особистий вибір людини.
  • Страх осуду, дискримінації та соціальної ізоляції часто змушує людей приховувати проблеми і відкладати звернення за професійною допомогою. Розмови про психічне здоров’я допомагають позбутися сорому і заохочують людей шукати підтримки у близьких і фахівців.
  • Зробіть турботу про себе пріоритетом, адже вона має виняткове значення для підтримання психічного здоров’я. Завжди потрібно знаходити час для фізичних вправ, хобі та спілкування з близькими.
Последнее изменение Среда, 18 Октябрь 2023 14:59