Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ №1 - 3, ЗА 2020-2021 Н,Р,

Пятница, 12 Март 2021 08:56
Оцените материал
(0 голосов)

24 вересня 2020 року в коледжі відбулось перше засідання методичної ради.

Важливим питанням порядку денного було розгляд заяв викладачів коледжу по вивченню їх передового педагогічного досвіду на теми:

«Використання інтернет-ресурсів в навчанні іноземної мови» - викладач іноземної мови Беднарчик М.В.

«Сучасні тенденції принципів комунікативно-орієнтованого навчання іноземній мові та роль викладача як фасилітатора та коуча» - викладач іноземної мови Гайдай Н.В.

«Розвиток комунікативних умінь і навичок у процесі вивчення англійської мови» - викладач іноземної мови Гайдаржи О.А.

«Науково-пошукова робота, як один із факторів активізації пізнавальної діяльності студентів» - викладач гігієни Лампіцька О.К.

На засіданні виступила заступник директора з навчальної роботи Лампіцька О.К. зі звітом роботи коледжу за 2020-2020 н.р.

Завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С. виступили з питаннями затвердження плану роботи методичного кабінету, плану роботи методичної ради та щомісячного плану методиста на 2020-2021 н.р.

Кучко В.А. методист регіону представила та охарактеризувала план науково-методичної роботи регіону на 2020-2021 н.р.

 

12 листопада 2020 року в коледжі відбулось друге засідання методичної ради в онлайн режимі.

На порядку денному був розглянутий та узагальненений передовий педагогічний досвід роботи викладачів, який був презентований в онлайн режимі на теми:

- «Формування професійних компетентностей майбутнього фахівця при вивченні інформатики, медичної інформатики» - викладач інформатики Родюк Т.Л.

- «Метод переверненого навчання при вивченні хімічних дисциплін» - викладач хімії Моцяка Ю.М.

- «Орієнтовно-особистісний          підхід при вивченні навчальної дисципліни «Основи охорони праці та охорона праці в галузі» - викладач гігієни, охорони праці та безпеки життєдіяльності Довженко Л.В.

Також на засіданні виступила голова циклової комісії акушерства та гінекології Лепетенко О.С. щодо організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії акушерства та гінекології.

Викладачі Родюк Т.Л. та Дубінська О.А. виступили з питанням «Використання інноваційних технологій в умовах змішаного навчання викладачами природничо-наукових та спеціально-лабораторних дисциплін Вінницького медичного коледжу ім.акад. Д.К.Заболотного».

  

15 січня 2021 року в коледжі відбулось третє засідання методичної ради в онлайн режимі.

Важливим питанням порядку денного був розгляд та узагальнення передового педагогічного досвіду викладачів, який був презентований в онлайн режимі викладачами коледжу на теми:

- «Застосування методу проектів у роботі педіатричного гуртка» - викладач педіатрії Ходькова Л.Ю.

- «Організація позааудиторної роботи студентів у тренажерному кабінеті медичних коледжів» - викладач терапії Кульчиковська О.М.

- «Удосконалення роботи щодо виявлення та підтримки обдарованих і талановитих студентів. Виявлення їхнього творчого потенціалу» - викладач сестринської справи Поліщук Т.В.

Також на засіданні виступили голових циклових комісій коледжу щодо підвищення ділової кваліфікації та професійної майстерності викладачів за 2020 рік та подали звіти про результати підвищення кваліфікації у методичний кабінет.

Завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С. на засіданні проаналізувала Постанову №800 від 21.08.2019р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» та ознайомила зі змінами до Постанови та накази №1341 від 30.10.2020р. та №1504 від 04.12.2020р. «Про затвердження Методичних рекомендацій для професійного розвитку науково-педагогічних працівників», де зазначила особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників та порядок оформлення документації по підвищенню кваліфікації.

 

4 березня 2021 року у коледжі відбулось чергове засідання методично ради в онлайн режимі. Головним питанням порядку денного була презентація та узагальнення передового педагогічного досвіду викладачів: «Роль позааудиторної роботи студентів у формуванні сучасного висококваліфікованого фахівця при вивченні дисципліни «Медсестринство в геронтології, геріатрії та паліативній медицині» - викладач сестринської справи Шайдаюк О.І. «Інноваційні та інформаційні технології формування творчої особистості сучасного фахівця у студентів медичного профілю» - викладач математики Ісакова О.Л. «Активні методи навчання як компонент формування професійних компетенцій при викладанні дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині» - викладач сестринської справи Бондаренко Н.В. Також розглядалось питання про стан підготовки до атестації викладачів коледжу, з яким виступила завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С. На розгляд методичної ради винесено питання підготовки до конкурсів «Кращий за фахом» по спеціальностях: «Стоматологія», «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування», «Фармація, промислова фармація». Завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С. зазначила, що у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів, що запроваджуються на рівні регіону та інших адміністративно-територіальних громад із значним поширенням COVID-19, всі конкурси скасовуються. Тому в поточному навчальному році в онлайн-режимі буде проведено регіональний онлайн конкурсу-огляд

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

3

4

6

9

10

12

13

 

Последнее изменение Пятница, 22 Октябрь 2021 08:49