Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ №4, ЗА 2020-2021 Н,Р,

Среда, 17 Март 2021 08:38
Оцените материал
(0 голосов)

4 березня 2021 року у коледжі відбулось чергове засідання методично ради в онлайн режимі. Головним питанням порядку денного була презентація та узагальнення передового педагогічного досвіду викладачів:

«Роль позааудиторної роботи студентів у формуванні сучасного висококваліфікованого фахівця при вивченні дисципліни «Медсестринство в геронтології, геріатрії та паліативній медицині» - викладач сестринської справи Шайдаюк О.І.

«Інноваційні та інформаційні технології формування творчої особистості сучасного фахівця у студентів медичного профілю» - викладач математики Ісакова О.Л.

«Активні методи навчання як компонент формування професійних компетенцій при викладанні дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині» - викладач сестринської справи Бондаренко Н.В.

Також розглядалось питання про стан підготовки до атестації викладачів коледжу, з яким виступила завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С.

На розгляд методичної ради винесено питання підготовки до конкурсів «Кращий за фахом» по спеціальностях: «Стоматологія», «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування», «Фармація, промислова фармація». Завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С. зазначила, що у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів, що запроваджуються на рівні регіону та інших адміністративно-територіальних громад із значним поширенням COVID-19, всі конкурси скасовуються. Тому в поточному навчальному році в онлайн-режимі буде проведено регіональний онлайн конкурсу-огляд презентацій «Моє покликання – Медична сестра».

 Вінницький медичний коледж ім.акад.Д.К.Заболотного 16 березня 2021р. продовжив засідання методичної ради по розгляду та узагальненню передового педагогічного досвіду роботи викладачів, який викладачі коледжу презентували в онлайн-режимі на теми:

«Формування професійних компетентностей майбутнього фахівця при вивченні інформатики, медичної інформатики» - викладач інформатики Родюк Т.Л.

«Метод переверненого навчання при вивченні хімічних дисциплін» - викладач хімії Моцяки Ю.М.

«Орієнтовно-особистісний   підхід при вивченні навчальної дисципліни «Основи охорони праці та охорона праці в галузі» - викладач гігієни, охорони праці та безпеки життєдіяльності Довженко Л.В.

Також на засіданні виступила Ілясова Ю.С. – викладач нервових та психіатричних хвороб з темою дисертаційної роботи на тему: «Професійна підготовка майбутніх молодших медичних спеціалістів у процесі вивчення фахових дисциплін». Викладач розкрила актуальність потреби у професійній підготовці майбутніх молодших медичних спеціалістів, а саме медичних спеціалістів, які володіють необхідними знаннями та вміннями, достатнім рівнем інтелекту, а також наділені важливими життєвими цінностями, зокрема милосердям, терпінням, добротою та співчуттям.

Заслухавши виступи викладачів методичною радою прийняте рішення - затвердити та використовувати у викладацькій діяльності матеріали передового педагогічного досвіду викладачів та матеріали дисертаційної роботи Ілясової Ю.С.

Image00001

Image00002

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007

Image00008

 

Последнее изменение Пятница, 22 Октябрь 2021 07:51