Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ №5, ЗА 2020-2021 Н,Р,

Понедельник, 24 Май 2021 06:38
Оцените материал
(0 голосов)
18 травня 2021 року у коледжі відбулось чергове засідання методичної ради в онлайн-режимі. Головним питанням порядку денного було вивчення передового педагогічного досвіду викладачів іноземної мови за наступними темами: «Використання інтернет-ресурсів в навчанні іноземної мови» - викладач іноземної мови Беднарчик М.В. 
Актуальність використання інтернет-ресурсів в навчанні англійської мови на думку викладача обумовлена тим, що за допомогою інтернет - ресурсів відкриваються невичерпні можливості для навчання студентів на якісно новому рівні, особливо із впровадженням дистанційного навчання, оскільки вони істотно підсилюють мотивацію вивчення іноземної мови, підвищують рівень індивідуалізації навчання, інтенсифікують  процес навчання та сприяють організації позааудиторного самостійного навчального  процесу. 
«Сучасні тенденції принципів комунікативно-орієнтованого навчання іноземній мові та роль викладача як фасилітатора та коуча» - викладач іноземної мови Гайдай Н.В. Викладач зазначила, що основною метою навчання іноземній мові є принципи комунікативно-орієнтованого навчання, що передбачає досягнення здобувачами освіти такого рівня комунікативної компетенції, який був би достатнім для здійснення спілкування в усній та писемній формах. Це досягається з допомогою впровадження інтерактивних форм навчання, вмінням студентів висловлювати свої думки, стимулювання у студентів когнітивних процесів, адже все це дозволяє викладачам та здобувачам освіти стати мовними партнерами.
«Розвиток комунікативних умінь і навичок у процесі вивчення англійської мови» - викладач іноземної мови Гайдаржи О.А. Вивчення питання щодо особливостей формування комунікативної компетентності на уроках іноземної мови є досить актуальним, оскільки це дає можливість коректно використовувати граматичні/лексичні структури англійської мови в комунікативно-зорієнтованих ситуаціях, активізувати навички усного мовлення для автентичного спілкування з носіями мови, виховувати компетентну особистість, гідного громадянина демократичного суспільства.
viber image4
 
viber image6
 
viber image7
 
viber image8
 
viber image9
 
viber image10
 
viber image11
 
Последнее изменение Среда, 17 Ноябрь 2021 10:34