Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ №3 ЗА ‎2021-2022 Н.Р.

Вторник, 18 Январь 2022 08:06
Оцените материал
(0 голосов)

14 січня 2022 року у коледжі відбулось третє засідання методичної ради в онлайн-режимі.Головними питаннями порядку денного були «Обговорення та затвердження плану підвищення кваліфікації викладачів коледжу на 2022 рік» та «Аналіз підвищення рівня ділової кваліфікації та професійної майстерності викладачів коледжу у закладах підвищення кваліфікації» з якими виступила завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С.
Методист зазначила, що всі викладачі коледжу пройшли підвищення кваліфікації шляхом стажування, ФПК, участі у вебінарах, конференціях тренінгах тощо. Інформація по підвищенню кваліфікації педагогічних працівників за 2021 рік та орієнтовний план підвищення кваліфікації на 2022 рік опубліковано до 25 грудня 2021р. на сайті коледжу у розділі методична робота – підвищення кваліфікації відповідно до вимог Постанови №800 від 21.08.2019р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».
Також на засіданні вивчався та узагальнювався педагогічний досвід викладачів на теми:
«Досвід використання інформаційно-комунікаційних технологій під час вивчення дерматології та венерології» - викладач педіатрії Лета А.С.
Викладач поділилась власним досвідом використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні дерматовенерологічних дисциплін, який використовує та систематично удосконалює у власній педагогічній діяльності.
«Застосування методів креативного навчання при викладанні хімічних дисциплін» - викладач фармацевтичних дисциплін Єрмощенко С.А.
Проблема використання в дидактичному процесі креативних методів або розвивального навчання студентів особливо актуальна на сучасному етапі становлення національної системи освіти та збагачення її новим змістом і тому стала передумовою для глибоково вивчення викладачем.
Матеріали педагогічного досвіду узагальнила заступник голови методичної ради коледжу, завідувач навчально-методичним кабінетом І.С.Сурсаєва та прийнято рішення методичною радою - затвердити та використовувати у викладацькій діяльності матеріали передового педагогічного досвіду викладачів.

Image00002

 

Image00003

 

Image00001

 

Последнее изменение Понедельник, 14 Ноябрь 2022 16:08