Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ №5 ЗА ‎2021-2022 Н.Р.

Понедельник, 18 Июль 2022 09:31
Оцените материал
(0 голосов)

20 травня 2022 року у коледжі відбулось п’яте засідання методичної ради в онлайн-режимі.


Головними питаннями порядку денного були «Аналіз атестації 2021-2022н.р.» - виступила завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С. та «Вивчення досвіду роботи фельдшерського відділення» - виступилазавідувач відділенням Урюпа Н.І.

Також на засіданні вивчався педагогічний досвід викладачів на теми:

Викладач спеціально-лабораторних дисциплін Дубніська О.А. виступила з досвідом роботи: «Розвиток hard і soft skills при опануванні медичних дисциплін».

Викладач охарактеризувала терміни «hard skills» і «soft skills» при опануванні медичних дисциплін, зазначила, що підготовка конкурентоспроможних фахівців, спрямованих на професійну успішність передбачає не тільки традиційну модель освіти, але й інтегровану, що включає проєктування клінічних ситуацій, їх розбір на практичних заняттях, а також формування соціальних навичок, критичного мислення, лідерства, «емоційного інтелекту».

Викладач хімії Головенко Л.О. презентувала досвід роботи на тему: «Застосування правових технологій навчання при вивченні хімічних дисциплін». Викладач зазначила, що переваги застосування ігрових технологій в тому, що їх можна застосовувати як при поясненні нової теми, так і при закріпленні, повторенні, узагальненні, контролі знань студентів, а також у позакласній роботі.

Викладач Яковишена Л.О. презентувала дисертаційну роботу на тему: «Формування фахової компетентності майбутніх молодших медичних спеціалістів у процесі вивчення природничо-наукових дисциплін».

Авторство викладача дуже цікаве та ефективне в педагогічній діяльності і тому її дослідження викладачі коледжу будуть запозичувати та впроваджувати в своїй роботі. Кандидатська викладача Яковишеної Л.О. побудована на основі досліджень медичних закладів Вінницької області та Вінницького медичного коледжу, що є актуальним для профілю начального закладу і потребує розгляду педагогічним колективом офлайн.

Матеріали педагогічного досвіду та дисертаційної роботи узагальнила заступник голови методичної ради коледжу, завідувач навчально-методичним кабінетом І.С.Сурсаєва та прийнято рішення методичною радою - затвердити та використовувати у викладацькій діяльності матеріали передового педагогічного досвіду викладачів та дисертаційної роботи.

Последнее изменение Понедельник, 14 Ноябрь 2022 16:09