Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ГАЙДАРЖИ О.А. «РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНИХ УМІНЬ ТА НАВИЧОК ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДУ CALLAN»

Вторник, 21 Декабрь 2021 19:10
Оцените материал
(0 голосов)

 

 19.11.2021 р. відбулось Регіональне об“єднання викладачів іноземних мов медичних коледжів Вінницької області. Викладач Вінницького медичного фахового коледжу ім.Д.К.Заболотного Гайдаржи О.А. провела презентаційний майстер-клас з теми «Розвиток комунікативних умінь та навичок за допомогою методу Callan».

Метою майстер-класу є ознайомлення викладачів з методом Callan, який створений спеціально для формування комунікативних навичок.

Викладач Гайдаржи О.А. висвітлює простоту у використанні та високий рівень доступності методу Callan для оволодіння навичками вільного іншомовного спілкування, демонструє відкриту атмосферу співпраці й активної участі студентів у процесі навчання.. Викладач добре висвітлює можливість для викладачів організовувати таку форму навчання, а також індивідуалізувати навчання і широко використовувати групові форми роботи.

Даний майстер-клас допомагає зрозуміти, як за допомогою методу Callan зробити навчання більш продуктивним, стимулювати когнітивні процеси, коли від студентів очікують, щоб вони використовували свої розумові здібності для виконання проблемних завдань. Студентів заохочують ставити та відповідати на численні запитання і експериментувати з мовою. Для того, щоб студенти могли висловлюватися англійською мовою на уроці, їх необхідно зацікавити в цьому і створити можливості для ефективного спілкування між вчителем і студентом. Отже метод Callan є ефективним методом для навчання, за допомогою якого систему освіти можна зробити максимально гнучкою та інтерактивною.

Image00002

Image00001

 

Последнее изменение Среда, 22 Декабрь 2021 09:12