Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45


Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

УЧАСТЬ В НАЦІОНАЛЬНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З НЕІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ДОСЯГНЕННЯ ТА ПОДАЛЬШІ ПРІОРИТЕТИ КРАЇНИ

Четверг, 02 Январь 2020 20:03
Оцените материал
(0 голосов)

Місто Київ Готель “Президент” 2019 року. Викладач медсестринства у внутрішній медицині та медсестринства в сімейній медицині Бондаренко Н.В. з метою підвищення свого професійного рівня прийняла участь в національній конференції з неінфекційних захворювань досягнення та подальші пріоритети країни. 

На конференції виступали: Уляна Супрун – екс-міністр охорони здоров'я України, Вадим Корондей – екс-заступник міністра Освіти і науки України, Професор Дмитро Базика – Вчений секретар Національної академії медичних наук України, Ніколя Гігас – заступник директора Швейцарського агенства розвитку і співробітництва, Ярно Хабіхт – представник ВООЗ та голова бюро ВООЗ в Україні. Також були присутні сімейні лікарі і викладачі медичних закладів освіти України. 

Був представлений ланцюжок чинників, які сприяють розвитку НІЗ,   актуальність для України та соціальні наслідки для дітей. 

Балабанова Катерина Віталіївна – директор Державної установи “Центр розвитку медсестринства” МОЗ України представила проект «Нова українська школа»: навчання учнів на засадах компетентнісного підходу, створення середовища, сприятливого для безпеки, здоров’я, соціалізації і самореалізації дітей та підлітків. Ключові компетентності нової української школи, які базуються на моделях ЄС, ЮНІСЕФ і ЮНЕСКО. 

Була запропонована ініціатива ВООЗ / ЮНЕСКО зробити кожну школу школою, що пропагує здоров’я. У центрі здоров’я школи знаходяться послуги охорони здоров’я у школі.

Модель здорової школи. Освітній компонент Проекту МОЗ-МОН-ВООЗ.

  1. Освітній простір.
  2. Освіта в галузі здоров’я і безпеки.
  3. Фізичне виховання і рухова активність.
  4. Здорове харчування.
  5. Медична служба.
  6. Соціально-психологічна служба.
  7. Підготовка і здоров’я вчителів.
  8. Залучення сім’ї та громади.

За участь в обговоренні конференції учасники отримали відзнаки Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я.  Закінчилась конференція спільним фото.

Викладач Н.В. Бондаренко

ФОТО 2

ФОТО 4

ФОТО 5

ФОТО 6

ФОТО 9

ФОТО 10

ФОТО 11

php shell hacklink php shell seobizde.com hacklink