Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45


Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ОБЛАСНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ΄ЄДНАННЯ ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕННЯМИ КОЛЕДЖІВ І ТЕХНІКУМІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пятница, 27 Ноябрь 2020 08:57
Оцените материал
(1 Голосовать)

25 листопада 2020 року

Семінар для підвищення квалiфiкацiї завiдувачiв вiддiлення закладів фахової передвищої освiти

«Шляхи в нову реальність:

організація дистанційного навчання в закладах фахової передвищої освіти на відділеннях як основних освітніх структурних підрозділах»

25 листопада 2020 року в Вінницькому медичному коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного відбувся семінар обласного методичного об’єднання завідувачів відділень вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Засідання обласного методичного об’єднання розпочалося в 14.00. Темою семінару обрано «Шляхи  в нову реальність: організація дистанційного навчання в закладах фахової передвищої освіти на відділеннях як основних освітніх структурних підрозділах». У семінарі взяли участь 57 завідувачів відділень з навчальних закладів Вінницької області та методист Ради директорів технікумів і коледжів Вінницької області, кандидат педагогічних наук, голова ОМО методистів та голів обласних методичних об’єднань коледжів і технікумів Вінницької області Моторна Леся Володимирівна.

З вітальним словом до учасників методичного об’єднання звернулася  методист коледжу Сурсаєва І.С., яка ознайомила присутніх з історією, діяльністю, досягненнями та перспективами Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного. Після чого присутні перейшли до робочої частини засідання. З вітальним словом до колег звернулася голова методичного об’єднання завідувачів відділень коледжів та технікумів Вінницької області Федчишина Т.Л., КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж». Методист Ради директорів технікумів і коледжів Вінницької області, кандидат педагогічних наук Моторна Л.В., голова ОМО методистів та голів обласних методичних об’єднань коледжів і технікумів Вінницької області озвучила експрес-інформацію і побажала учасникам результативного семінару.

На семінарі були заслухані та обговорені наступні питання.

Методичний кластер.

1. Ключові вміння 21-го століття: реалізація в закладах фахової передвищої освіти. Постольнікова І.М. завідувач відділення «Фармації» Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного.

2. Технології та принципи дистанційного навчання: формування цифрових компетентностей педагога-тьютора в закладах освіти в умовах пандемії. Урюпа Н.І. завідувач фельдшерського відділення Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного.

3. Візуалізація освітнього контенту. Цюрко Л.В. завідувач медсестринського відділення Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного.                              

Практичний блок.

1. Знайомство з навчально-методичною базою закладу. (Відео)

2. Майстер-клас «Використання онлайн-сервісів під час дистанційного навчання на заняттях з математики». Ісакова О.Л. викладач математики, спеціаліст вищої категорії.

Науково-методичний блок.

  1. Організація дистанційного навчання у Вінницькому технічному коледжі. Вернигора В.В., завідувач радіотехнічного відділення Вінницького технічного коледжу.
  2. Шляхи в нову реальність: організація дистанційного навчання на відділеннях і факультетах як основних освітніх структурних підрозділах Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж». Федчишина Т.Л.,заступник декана факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

Проведена зустріч стала чудовою нагодою показати досвід роботи завідувачів відділень, їх високу фахову майстерність та професіоналізм. Захід пройшов організовано у діловій та дружній атмосфері, насичено та пізнавально для всіх учасників методичного об’єднання. Підсумки засідання підвела голова методичного об’єднання завідувачів відділень коледжів та технікумів Вінницької області Федчишина Т.Л..

На семінарі вдосконалювалися наступні компетентності:

- здатність використовувати інформаційно-комунікативні та цифрові технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку під час дистанційного навчання;

- здатнiсть вирiшувати складнi завдання i проблеми професiйної дiяльностi з органiзацiї освiтнього процесу відділення;

- застосування знань з управління та нормативно-законодавчого забезпечення освiтнього процесу в основних структурних освітніх підрозділах - відділеннях;

- здатнiсть вчитися, оволодiвати сучасними освiтнiми методиками та впроваджувати в освітнiй процес педагогiчнi iнновацiї в організації освітнього процесу на відділеннях;

- вмiння приймати рiшення, розв'язувати проблеми освітнього характеру завідувачем відділення в модернізації структурного підрозділу закладу фахової передвищої освіти.

По завершенню семінару всі учасники отримали сертифікат.

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007

Image00008

Image00009

Image00010

Image00011

Последнее изменение Пятница, 27 Ноябрь 2020 09:06

php shell hacklink php shell seobizde.com hacklink