Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 25.10.2021 р. розпочинається акредитаційна експертиза за спеціальністю 223 Медсестринство освітньої програми «Сестринська справа» за першим рівнем вищої освіти.

 

У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією святкування 100-річчя закладу відкладається.

Про дату святкування буде оголошено пізніше.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45


Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Пятница, 23 Апрель 2021 08:30
Оцените материал
(2 голосов)

На базі Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного проведено засідання методичного об’єднання викладачів гуманітарних та соціально-економічних дисциплін медичних коледжів Вінницького регіону з порядком денним:

1. Національно-патріотичне виховання студентів при викладанні навчальної дисципліни "Основи правознавства". Доповідач Городнюк М.І. (ВМК).

2. Використання методики дебатів на заняттях з соціології. Доповідач Сокур Г.А. (ВМК).

3. Сучасні проблеми організації та проведення наукової роботи в коледжі та шляхи їх вирішення. Доповідач Мурлик В.В. (ПМК).

4. Формування історичної компетентності шляхом використання елементів проблемного навчання та структурно-логічних схем. Доповідач Шаповалов В.Ф. (М-ПМК).

          Голова регіонального методичного об’єднання Павленко І.Ю. підвела підсумки роботи за 2020-2021 н.р. В роботі об'єднання взяла участь методист регіону Кучко В.А. Учасники методичного об'єднання отримали сертифікати.

Screenshot 14

 

Screenshot 18

 

Screenshot 19

 

Screenshot 20

Последнее изменение Вторник, 19 Октябрь 2021 15:05

php shell hacklink php shell seobizde.com