Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45


Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ОЛІМПІАДА З МЕДСЕСТРИНСТВА

Викладач циклової комісії сестринської справи Шайдаюк Олена Іванівна провела внутрішньоколеджну олімпіаду з дисципліни «Медсестринство в геронтології, геріатрії і паліативній медицині». Перший тур олімпіади полягав у виконанні тестових завдань Крок М «Сестринська справа» з розділу «Медсестринство в інших дисциплінах терапевтичного профілю».


Темою олімпіади обрано вислів Артуро Графа: «Старість починається від того моменту, коли людина втрачає здатність вчитися», адже принцип «освіта через усе життя» діє в цивілізованих країнах.
Теоретичне завдання - «Розминка» і складається з двох частин: заповнення німого графа «Напрямки профілактики прискореного старіння» і слайд-шоу «Рух – це життя», де учасники вибирали серед зображень різних видів фізичної активності ті, що рекомендовані в похилому та старечому віці.
Практичне завдання - необхідно визначити проблему пацієнта, скласти план медсестринських втручань, виконати практичний навик «Постановка периферичного венозного катетера». Кожен учасник отримав індивідуальне ситуаційне завдання з такими проблемами: психологічна адаптація людей похилого та старечого віку; високий ризик падіння, пов'язаний з порушенням рухової активності; порушення сну через тривожний стан пацієнта, пов'язаний з перебуванням у стаціонарі; дефіцит знань (невміння родичів доглядати за безнадійно хворим).
Третє завдання – презентація домашньої роботи, тему якої кожен учасник отримав за два тижні до олімпіади шляхом жеребкування: «Рекомендації з догляду при нетримання сечі в похилому та старечому віці»; «Рекомендації щодо профілактики розвитку остеопорозу в похилому та старечому віці»; «Рекомендації щодо профілактики розвитку цукрового діабету ІІ типу»; «Немедикаментозні методи допомоги пацієнтам при синдромі хронічного болю».
Голова журі, заступник директора з навчально-виробничої роботи Сірак Інна Петрівна вручила грамоти від адміністрації коледжу і сувеніри переможцям олімпіади: І місце – Куйбишева Юлія (4 м/с В), ІІ місце – Вавшко Каріна (4 м/с А), Мазурик Настасія (4 м/с Г), ІІІ місце – Нікітчук Софія (4 м/с Б).

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

php shell hacklink php shell seobizde.com hacklink