Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Циклові комісії

Циклові комісії

Циклова комісія сестринської справи заснована в квітні 1998 року. На даний час на цикловій комісії працюють 11 штатних викладачів, 2 викладача внутрішні сумісники та 3 викладача зовнішні сумісники, 2 лаборанти, які забезпечують роботу медсестринського відділення в тому числі медсестринського бакалаврату.

Таким чином, спеціалістів вищої категорії – 13, викладачів, які мають педагогічне звання методист – 10, спеціалістів І кваліфікаційної категорії – 1, спеціалістів ІІ кваліфікаційної категорії – 1

фото 1

5

Циклова  комісія акушерства та гінекології.

Людей слід учити передусім того, щоб вони здобували знання не з книг... щоб вони досліджували й пізнавали самі предмети, а не пам'ятали тільки чужі спостереження і пояснення.
Я.А .Коменський

       Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін складається з 9 викладачів, які постійно працюють над реалізацією методичної проблеми «Формування професійної компетентності у студентів через впровадження інноваційних технологій навчання та вдосконалення навчально-виховного процесу на основі розвитку самостійної та творчої активності викладачів та студентів».

 

 

 

Сайт циклової комісії  

Циклова комісія природничо-наукових дисциплін -  одна з провідних у Вінницькому медичному коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного,  так як викладачі циклової комісії створюють фундамент, базу для подальшого вивчення клінічних дисциплін.

ЦК Природничо наукові

Викладацько-педагогічний склад ЦК

На цикловій комісії терапевтичних дисциплін працює 6 викладачів. Це висококваліфіковані фахівці з досвідом клінічної та викладацької роботи: Стецюра В.І. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії, з 2014 року є членом Асоціації лікарів загальної практики-сімейної медицини Вінницької області;  Бобровська Т.В. - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; Кульчиковська О.М. - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, завідувач тренажерним кабінетом; Тишківська В.Г.- спеціаліст вищої категорії;  Кушнір Н.М. – спеціаліст першої категорії, Качула І.В., спеціаліст ІІ категорії.. Допомагають забезпечувати навчальний процес та беруть активну участь в роботі циклової комісії лаборанти: Грушко О.М., Гонтарук Н.О.

заг

Окремо циклова комісія створена у 70-ті роки. Очолила її кандидат медичних наук, автор програм з хірургії для фельдшерів медичних училищ усього Радянського союзу, учасник Великої Вітчизняної війни П’ятигорська М.С., яка пропрацювала в медичному училищі більше 25 років. З 1978 року по 2017 рік головою циклової комісії був практикуючий лікар - хірург, викладач вищої категорії, викладач - методист Ілясов С.В. З 2017 року по теперішній час циклову комісію очолює кандидат педагогічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Біліченко О.В.

заг

Викладачі циклової комісії педіатрії добре розуміють, якого значення набуває середня медична освіта в умовах реформування охорони здоров'я, оскільки в багатьох ситуаціях саме на середніх медичних працівників накладається багато функцій первинної медико – санітарної допомоги. Тому на циклі проводиться величезна робота по підвищенню якості підготовки майбутніх спеціалістів. Циклова комісія педіатрії вбачає основним напрямком своєї роботи інтенсифікацію навчального процесу за рахунок впровадження інноваційних педагогічних технологій.

заг

Циклова комісія фармацевтичних дисциплін як самостійна одиниця стала існувати з 1 вересня 2007року.

Сайт циклової комісії

До складу циклової комісії фармацевтичних дисциплін входять 8 викладачів, з них: 

-       штатних  – 5,

-       сумісників – 1,

-       погодинників – 2,

заг

Красиві, здорові зуби - мрія кожної людини. Однак, при деяких захворюваннях зубощелепної системи, при неправильному розвитку зубів і щелеп, при ураженнях твердих тканин зубів, навколозубних тканин і порушенні цілісності зубних рядів, при різних травмах виникають дефекти, які не лише порушують нормальний акт обробки їжі у роті, але й естетично неприємні для сприйняття. Усунути дані дефекти допомагають спеціальні зубні протези та ортопедичні апарати, які виготовляють зубні техніки. Зубний технік є головним помічником лікаря-стоматолога (ортопеда). За гіпсовим зліпком, зробленому лікарем з щелепи хворого, він виготовляє знімні (з пластмаси) і незнімні (із золота, сталі) протези. Процес виготовлення зубних протезів вимагає ювелірної роботи. Якість діяльності зубних техніків має бути дуже високою, адже пацієнт фізично відчуває кожну його помилку або недбалість. Для майстра дуже важливі такі якості, як акуратність, точність рухів, гарний окомір, чуття дотику. Працівник даної професії повинен постійно усвідомлювати, що він працює для людей, що результати його праці приносять людям радість і велику користь, рятують від фізичних страждань, роблять людей красивішими. Працюють зубні техніки у зуботехнічних лабораторіях, які знаходяться у спеціальних інститутах протезування, у стоматологічних клініках та поліклініках. Надає стоматологічну, ортопедичну допомогу населенню, готує різні види коронок, штифтові зуби, мостоподібні конструкції, протези, пластинки та інші ортопедичні і ортодонтичні конструкції. Повинен знати: основи будови та функції жувального апарату, відомості щодо стоматологічних захворювань, принципи клінічних етапів і технологію виготовлення стоматологічних, ортопедичних і ортодонтичних конструкцій та апаратів.

На цикловій комісії викладаються навчальні дисципліни: «Аналітична хімія», «Медична хімія», «Техніка лабораторних робіт», «Клінічні лабораторні дослідження», «Біологічна хімія з біохімічними методами дослідження», «Мікробіологія з основами імунології та технікою мікробіологічних досліджень», «Гігієна з основами екології та технікою санітарно-гігієнічних досліджень», «Гістологія з технікою гістологічних досліджень», «Медична паразитологія з ентомологією», «Основи мікробіології».

ЦК спец лаб

Циклова комісія санітарно-гігієнічних дисциплін – це об’єднання творчих, наполегливих, працьовитих, інноваційно-налаштованих викладачів.

Kolej 371

Колектив циклової комісії – сплав досвіду, зрілості і молодечого ентузіазму.

Викладацький склад ЦК характеризується високим інтелектуальним рівнем та сучасним мисленням, накопиченим досвідом навчання та виховання студентів. Працюють над проблемою, яка включає питання орієнтації на гуманітарну підготовку майбутніх медичних спеціалістів для сфери охорони здоров’я Української держави.

146

Сучасний світ дуже швидко оновлюється,  освітній простір не має права відставати від вимог світової спільноти. Новітні технології навчання у поєднанні з традиціями класичної педагогіки  є запорукою якісних знань студентів, тому що  якою надсучасною не була б техніка, вона не здатна повністю замінити слово педагога. Циклова комісія іноземних мов забезпечує навчальний процес з 3-х навчальних дисциплін: іноземна мова ( англійська та німецька мови), іноземна мова (за проф. спрямуванням)та зарубіжна література.

цк фото

Циклова комісія «Фізичного виховання» створена у 1990 році. На цикловій комісії працюють 6 викладачів:

общ

Циклова комісія кураторів академічних груп є важливою ланкою навчально-виховного процесу коледжу. Куратори здійснюють організаційно-виховну роботу в закріплених групах, співпрацюють з завідуючими відділеннями, викладачами, працівниками гуртожитку, студентським самоврядуванням, студентською профспілкою, батьками.
Безпосередне керівництво комісією здійснює заступник директора з виховної роботи Шостацька Марія Олександрівна та голова циклової комісії Яковишена Людмила Олексіївна.