Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Робота циклових комісій

Робота циклових комісій (32)

Викладачі хірургічних дисциплін провели засідання регіонального методичного об'єднання на тему: "Методично - професійні акценти при викладанні дисциплін хірургічного профілю".

ФІЗКУЛЬТУРА В ОНЛАЙН РЕЖИМІ

Автор Воскресенье, 05 Декабрь 2021 22:31

На регіональному методоб‘єднанні керівників та викладачів фізичного виховання медичних фахових коледжів з вступним словом виступила методист регіону Кучко В.А. З презентацією про роботу циклової комісії виступила Дьомкіна Т.В., підготувала студентів, які брали участь у РМО - Буртова О.І.,

Відбулось чергове регіональне методичне об'єднання викладачів іноземних мов медичних фахових коледжів Вінницької області в онлайн режимі на тему «Сучасні тенденції у викладанні іноземних мов». Розглядалися питання про актуальні методики викладання іноземних мов, специфічні методичні прийоми, які доцільно застосовувати для формування програмних результатів навчання.

На базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного відбулось регіональне методичне об’єднання викладачів гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, в якому також взяли участь викладачі з Гайсинського, Могилів-Подільського, Погребищенського медичних фахових коледжів.

БОРОТЬБА З ДІАБЕТОМ

Автор Воскресенье, 21 Ноябрь 2021 15:53

В рамках Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом студенти ВМФК ім. акад. Д.К.Заболотного взяли активну участь у проведенні флешмобу: роздавали пересічним громадянам інформаційні листівки, самостійно визначали рівень глюкози в крові всім бажаючим.

ПЕДІАТРИЧНИЙ ГУРТОК

Автор Среда, 17 Ноябрь 2021 12:55

Чергове засідання педіатричного гуртка під керівництвом викладача Ходькової Л.Ю. відбулось в оздоровчому центрі остеопатії «РЕСУРС». Студенти познайомились з краніосакральною терапією - ефективним спосібом оздоровлення остеопатичного направлення.

Традиційно на початку жовтня циклова комісія сестринської справи проводить у нашому коледжі тижневик до Міжнародного дня людей похилого віку.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Автор Среда, 12 Май 2021 05:44

Кожного року 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри (International Nurses Day). Вважається, що свято зародилася в далекому 1853 році за часів Кримської війни. А своїм професійним святом медсестри завдячують англійці Флоренс Найтінгейл, яка під час Кримської війни організувала першу в світі службу сестер милосердя. Саме в її день народження й відзначається День медичної сестри.Офіційно свято засноване в 1971 році Міжнародною радою медсестер, а до цього відзначалося за рішенням Міжнародної федерації Червоного Хреста. 

12 05 Vitannya z dnem medychnoyi sestry

Prev123Next
Страница 1 из 3