Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ПРОХОДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЮ СЛУЖБОЮ КОЛЕДЖУ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ: "САМОДОПОМОГА ПЛЮС", "ГЕЙТКІПІНГ", "ІНКЛЮЗІЯ"

Понедельник, 08 Апрель 2024 07:40
Оцените материал
(0 голосов)

За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської, Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) розроблений груповий курс управління стресом.
Курс "Самодопомога Плюс" [Self - Help] (SH+) складається з аудіозаписів та ілюстрованого посібника "Важливі навички в періоди стресу". Навчальний курс має на меті допомогти дорослим, які перебувають у вкрай несприятливих умовах, навчитись управляти стресом.
Психологічна служба коледжу успішно пройшла навчання з даного курсу на базі Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету в період з 25.10. 2023 р. по 15.02.2024 р.
Сертифікат участі у навчальній програмі "Самодопомога + (SH+)" надає фахівцям можливість в ролі фасилітаторів проводити самостійне групове навчання згідно з розробленим посібником ВООЗ.
Також психологічна служба коледжу взяла участь у дводенному тренінгу з "гейткіпінгу" на тему: "Превенція суїциду в громадах", яку провів Центр психічного здоров'я Національного університету "Києво-Могилянська академія" спільно з Університетською клінікою Акерсхус (Норвегія), в КЗ "ВОМЦ "Квадрат"".
Не осторонь залишається і питання щодо інклюзивної освіти в закладі. Вона базується на принципах недискримінації, врахуванні багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників. З цією метою психологічна служба коледжу пройшла курс на тему: "Захист прав людей з інвалідністю" ГО "Прометеус". Курс дав змогу подивитися на життєві ситуації очима людей з індивідуальними особливостями. Адже жодний здобувач освіти не має відчувати себе іншим та виключеним з освітніх, культурних і соціальних процесів коледжу.

 

Последнее изменение Понедельник, 15 Апрель 2024 07:31