Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА ЧЕРГОВОЇ РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Пятница, 26 Апрель 2024 14:09
Оцените материал
(0 голосов)

Цими днями в Україні відзначають 38-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики. Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін 26 квітня 2024 р. організували й провели конференцію, приурочену відзначенню чергової річниці цієї небезпечної для людства події. Під час заходу прозвучали цікаві доповіді на теми:
1. «Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа ХХ ст.» - підготувала студентка гр. 2 ф Б Ковальчук Марія під керівництвом викладача фізики Бевза О.Є.
2. «Чорнобиль – біль і трагедія українського народу» - підготували студентки гр. 1 ф Б Панич Марія та Панич Юлія під керівництвом викладача математики Сопотніцької О.Д.
3. «Дзвони Чорнобиля стогоном будять, щоб від нещастя весь світ вберегти» - підготувала Присяжнюк Софія під керівництвом викладача математики та фізики Яковишеної Л.О.
4. «Екологічні аспекти чорнобильської катастрофи та наслідки для здоров’я сучасного покоління, пов’язані з аварією на ЧАЕС» - підготували студенти гр. 2 лаб Шита Ілона та Коваль Ірина. Керівник - викладач фізики Сіденко В.М.
5. «Тема Чорнобиля в творчості українських письменників» - підготували студентки гр. 2 ф Г Заяць Вікторія та Барабаш Софія, керівник – викладач української мови та літератури Коваленко Г.Г.
Виступи супроводжувалися відеофільмами та мультимедійними презентаціями, які підсилювали найважливіші моменти. У кінці конференції доповідачі та їхні керівники отримали подяки за участь у заході.

Последнее изменение Среда, 12 Июнь 2024 12:07