Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВУ

Воскресенье, 02 Июнь 2024 15:27
Оцените материал
(0 голосов)

Студенти групи 1фБ з куратором Оксаною Сопотніцькою та деякі студенти 1фГ групи 25-26 травня провели дводенну подорож до міста Львів.
В перший день ми ознайомились з північно-східною частиною древнього Львова, його історією та памʼятками архітектури. Відвідали Високий Замок, Ратушу, підземелля Домініканського монастиря та Музей - аптеку.
На наступний день ознайомились з Львовом Австрійським,- відвідали Храм святих Ольги і Єлизавети та собор Св, Юри, а також побували в Музеї вчених.
Дуже цікава була екскурсія до Арени Львів, де проходять світові та загальноукраїнські матчі з футболу!
Крім того насолодились романтичною атмосферою центральноєвропейського міста та мимовільно познайомились з шоколадницями, карамельними та кавʼярнями і навіть деякими тематичними рестораціями, що траплялись нам на шляху екскурсійної мандрівки.
З багажем позитивних емоцій та переконанням в тому, що треба вчити історію нашої країни, щоб зберігати свою національність і ідентичність, студенти повернулись до навчання!