Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 25.10.2021 р. розпочинається акредитаційна експертиза за спеціальністю 223 Медсестринство освітньої програми «Сестринська справа» за першим рівнем вищої освіти.

 

У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією святкування 100-річчя закладу відкладається.

Про дату святкування буде оголошено пізніше.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45


Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗАНЯТТЯ-ЕКСКУРСІЯ В ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ

Автор  Четверг, 02 Январь 2020 20:15
Оцените материал
(0 голосов)

23 грудня 2019 року викладач медсестринства у внутрішній та сімейній медицині Бондаренко Н.В. разом зі студентами групи 4 м/с А провели заняття-екскурсію в Комунальну установу «Територіальне медичне об’єднання Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Студентам було цікаво дізнатись організацію надання екстреної медичної допомоги на Вінниччині. Система екстреної медичної допомоги Вінницької області складається з Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, станцій екстреної медичної допомоги, бригад екстреної медичної допомоги, відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги.
На території нашої області надання екстреної медичної допомоги здійснюється 8 станціями ЕМД, в структуру яких входять 30 відділень екстреної медичної допомоги. У структурі бригад екстреної медичної допомоги переважає кількість фельдшерських бригад. Основними завданнями системи екстреної медичної допомоги є організація і забезпечення надання доступної, безоплатної, своєчасної та якісної екстреної медичної допомоги, взаємодії з аварійно-рятувальними підрозділами.
Студенти із захопленням спостерігали за роботою лікарів центру. Центральна оперативна диспетчерська приймає звернення від населення Вінницької області. Неекстрені виклики перенаправляють в ЦПМСД. На машинах ЕМД встановлені GPS-трекери. Дані про всі бригади, їх переміщення, статус передаються в центр. Бригади мають при собі ЕКГ-апарати з GSM-модулем і SIM-картою «Київстар». При потребі кардіограф автоматично за 10 секунд висилає кардіограму хворого в консультативний телеметричний центр і лікар отримує рекомендації.
Найбільше студентам сподобалась робота диспетчерської та консультативного телеметричного центру, а також відділу виїзної консультативної меддопомоги. А саме: нові телекомунікаційні технології, які прискорюють обробку звернень і підтримують передачу мультимедійних повідомлень. Також цікаво було дізнатись оснащення сучасних машин ЕМД.

Викладач Бондаренко Н.В.

2

5

6

9

11

.13

Последнее изменение Вторник, 19 Октябрь 2021 20:17