Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Новини

Новини (129)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Вторник, 06 Июнь 2023 07:09

09.06.2023 року відбудеться День відкритих дверей у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного. 

Адреса: вул. Пирогова, 57

Час: 15:00

Запрошуємо та чекаємо усіх бажаючих!

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Понедельник, 05 Июнь 2023 08:53

2 червня 2023 року учасники волонтерської групи "Милосердя", студенти групи 1 м/с Б, взяли участь у святковому заході, приуроченому до Міжнародного дня захисту дітей. Акція відбувалась на Європейській площі, яка просто зараз зазнає кардинальних змін. Діти, які потребують соціальної підтримки, отримали подарунки від Міського центру соціальних служб і групи ПСП Товариства Червоного Хреста. Найочікуванішим подарунком стала безкоштовна екскурсія до "Музею Вінниці", який розташований в одному зі символів нашого міста "башті Артинова". Студенти-волонтери разом з групою дітей, яких супроводжували під час екскурсії, відвідали нову експозицію музею "Європейська площа: простір (не)пам'яті" і дізнались цікаву, а головне - правдиву інформацію про історію скверу на Європейській площі від ХІХ століття, історію узурпації міського простору більшовиками, візуальну трансформацію цього місця з 1920х років до наших днів.
Ми живемо у складний час рашистської навали на нашу Батьківщину і зараз, як ніколи, важливо розповідати дітям правдиву історію України, зокрема, рідного міста. Тим самим формуючи національно свідоме молоде покоління, якому жити в країні, відбудовувати і розвивати.

•Україна посідає 17 місце в списку країн-лідерів за кількістю курців;
•Щорічно до числа курців долучаються не менш 100 000 українців;
•Кожен четвертий підліток в Україні викурює першу сигарету у віці 10 років;
•Україна є другою країною у світі, де у віці 13-15 років курять більше 30 % юнаків і дівчат;
•Україна займає ІІ місце за кількістю викурених сигарет на одного громадянина.
•На кожного українця припадає понад 2500 сигарет – майже 7 щоденно;
•За офіційною статистикою в Україні щороку від хвороб пов'язаних з курінням помирає 120 тисяч чоловік.

В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції, під час яких нагадують про непоправну шкоду тютюну на здоров’я людини.

Психологічна служба у співпраці з кураторами перших курсів Вінницького медичного фахового коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного провели опитування серед студентів про відношення сучасної молоді до тютюнопаління. Свої думки, щодо даної проблеми людства студенти представили у відео.

31 травня 2023р. на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад.. Д.К.Заболотного цикловою комісією санітарно-гігієнічних дисциплін було проведено  «Медико-історичні читання» - студентська конференція із розділу «Нобелівські лауреати», на тему: «Жінки – лауреати Нобелівської премії в галузі фізіології та медицини», яку організувала та провела викладач історії медицини та медсестринства Ковальчук Л.О. зі студентами групи 2мсВ.

До участі у конференції були запрошені викладачі та студенти Вінницького фахового медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного.

Студентами були підготовлені та представлені презентаційні доповіді на теми:

 1. «Герта Тереза Корі». Доповідач: Шушкова Каріна, студентка гр. 2мсВ.
 2. «Розалін Сасмен Ялоу». Доповідач: Верховод Валентина, студентка гр.2мсВ.
 3. «Барбара Мак-Клінток». Доповідач: Лиховид Олена студентка гр.2мсВ.
 4. «Ріта Леві-Монтальчині». Доповідач: Стаднік Ірина, студентка гр. 2мсВ.
 5. «Гертруда Елайон». Доповідач: Кривенко Інна, студентка гр.2мсВ.
 6. «Крістіна Нюсляйн-Фольгард». Бондар Ганна, студентка гр.2мсВ.
 7. «Лінда Бак». Доповідач: Колесник Діана, студентка гр.2мсВ.
 8. «Франсуаза Барре-Сіннусі». Доповідач: Беспала Тетяна, студентка гр.2мсВ.
 9. «Елізабет Блекберн і Керол Грейдер». Доповідач: Шалаумова Яна, студентка гр.2мсВ.

10. «Мей Бріт Мозер». Доповідач: Кашук Софія, студентка 2мсВ.

11. «Ту Юю». Дповідач: Голянчук Ліна, студентка 2мсВ.

 

Під керівництвом викладача географії Орлової В.Ф. студенти 1 лаб та 1 зт в рамках вивчення теми «Геологічне середовище людства» прийняли участь в Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Дослідники підземного світу».

Даний конкурс присвячений темі спелеології. Студенти виконували цікаві завдання, з яких вони дізналися, хто такі спелеологи та чим вони відрізняються від дигерів, як відбувається дослідження печер, як підземелля впливає на стан людини, хто живе у печерах, чим сталактити відрізняються від сталагмітів і які печери України визнано найдивовижнішими.

Так форми роботи допомагають урізноманітнити освітній процес, закріпити набуті знання і навички та здобути нові.

Учасники конкурсу:

Прізвище та ім’я учасника

Група

Результат

Алескерова Тетяна

1 лаб

 Диплом I ступеня

Патик Анастасія

1 лаб

 Диплом I ступеня

Васильченко Роман

1 зт

Диплом I ступеня

Макаренко Ігор

1 зт

 Диплом I ступеня

Бондар Нікіта

1 зт

 Диплом I ступеня

Коваль Ірина

1 лаб

Диплом II ступеня

Манжос Аліна

1 лаб

Диплом II ступеня

Прибега Катерина

1 лаб

 Диплом II ступеня

Опалюк Карина

1 лаб

 Диплом II ступеня

Шита Ілона

1 лаб

 Диплом II ступеня

Скічко Марина

1 зт

Диплом II ступеня

Воротнюк Анастасія

1 лаб

 Диплом III ступеня

Собчук Софія

1 лаб

Диплом III ступеня

Микитюк Дарія

1 зт

Диплом III ступеня

Бабій Олександр

1 зт

 Диплом III ступеня

Горобець Анастасія

1 лаб

Сертифікат учасника

Загарій Вероніка

1 лаб

 Сертифікат учасника

Бережняк Іванна

1 лаб

 Сертифікат учасника

Дудка Іванна

1 лаб

 Сертифікат учасника

Запорожець Анастасія

1 зт

Сертифікат учасника

 

Студенти виконували завдання за бажанням, їм було цікаво, вони проявили інтерес до виконання завдань і високий рівень знань та були нагороджені  дипломами переможців і сертифікатами учасників (5 дипломів І ступеня, 6 дипломів ІІ ступеня, 4 дипломи ІІІ ступеня та 5 сертифікатів за активну участь в конкурсі).

Викладач Орлова В.Ф була нагороджена подякою за підготовку учасників і переможців Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Дослідники підземного світу».

Дослідники підземного світу

 

Студенти-волонтери ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного взяли участь в акції волонтерської організації "Гуманітарний штаб" з плетіння маскувальних сіток для наших захисників "Долоньки миру". Акція відбувалась від 26 по 31 травня в центральному парку міста. З приходом весни і появою зелені на поверхні землі та деревах запит на такі сітки надзвичайно високий від різних підрозділів ЗСУ, адже надійне маскування рятує життя. Така важлива справа потребує значних ресурсів, а головне - часу та вправних рук, яких не вистачає. Саме тому "Гуманітарний штаб" звернувся по допомогу до вінничан, до найактивнішої групи - студентської молоді. Наші студенти-волонтери відгукнулись на заклик і долучились до такої потрібної і важливої справи разом з багатьма іншими.

 

25 травня 2023 року на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного в рамках Дня науки була проведена науково-практична медсестринську конференція на тему: «Виклики медсестринства в військовий час» в рамках засідання методичного об’єднання викладачів сестринської справи медичних фахових коледжів Вінницького регіону з порядком денним (1 частина-наукова- виступи студентів Вінницького регіону):

 • «Неінфекційні захворювання  під час війни: як боротися з ризиками:». Доповідач Темерівська Інна Науковий керівник Морозенко І.В. (ВМФК)
 • «Виклики для медсестринської спільноти у військовий час - війна і милосердя». Доповідачі Ткачук В.М. та Ткачук І.А. Науковий керівник

Залюбівська  Л.С. (ПМФК)

 • «Основні аспекти психологічної готовності майбутньої медичної сестри до роботи в умовах військового стану» Доповідач Дар’я Мусійчук, Тетяна Мушенко Науковий керівник Мельник О.П. (ГМФК)
 • «Пошукова робота гуртка з сестринської справи на тему: «Мотивація до навчання студентів Могилів-Подільського медичного фахового коледжу на життєвих та професійних прикладах випускників коледжу-учасників бойових дій».Доповідач Кищук А. Науковий керівник Хмільовська О.А. (МПМФК)
 • «Медицина під час військового стану».Доповідачз практичної охорони здоров’я  Карпенко А.О. (ВМФК)

(2 частина- методична-виступи викладачів медсестринства Вінницького регіону):

 • «Гурткова робота» Доповідач Морозенко І.В. (ВМФК)
 • «Виклики для медсестринської спільноти у військовий час. Випереджаюче навчання» Доповідач Соломончук С.В. (ПМФК)
 • «Спілкування, як основа ефективного навчання в медсестринстві» Доповідач Ткаченко О.В. (МПМФК)

                                                     Голова ЦК сестринської справи Тетяна Поліщук 

26.05.2023 року відбувся оn-line вебінар «Безперервний професійний розвиток фармацевтів  як спосіб підвищення професійних компетенцій». Серед запрошених гостей були присутні завідувачка фармацевтичного відділення ВМФК І.Постольнікова, викладачі фармацевтичних дисциплін та здобувачі фахової передвищої фармацевтичної освіти ІІІ курсу ВМФК, стейкхолдери  фармацевтичної галузі.

На вебінарі розглядалися актуальні питання щодо реалізації освітніх програм, зокрема питання значення унікальності та особливості освітньої програми, взаємодії гаранта з різними групами стейкхолдерів, а також нові зміни в законодавстві, які вийшли для врегулювання практичної роботи закладів охорони здоров'я в умовах війни.

Спікерами зустрічі виступили:

Л.Просяник - голова Громадської організації Вінницької обласної асоціації фармацевтів «CUM DEO», д.ф.н., проф. М.Зарічкова   - завідувачка кафедри УЕФ ІПКСФ НФаУ, О.Білик- асистентка кафедри фармацевтичної хімії ВНМУ ім.М.І.Пирогова, Ю.Моцяка –секретар приймальної комісії Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад.Д.К.Заболотного та науково-педагогічні працівники  кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ, представники Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ.

Ю.Моцяка презентував історію розвитку фармацевтичного відділення та виніс на обговорення питання, які потребують першочергового вирішення з боку здобувачів освіти, закладів освіти та роботодавців. Спікер акцентував увагу на можливості підвищення якості фармацевтичної освіти при введенні дуального навчання. Експеримент по дуальній освіті в Україні запустили наприкінці 2019 року. Тоді долучилися 44 заклади, зокрема, 28 закладів вищої освіти та 16 закладів фахової передвищої освіти, за винятком закладів медичної та фармацевтичної галузей. 

Ю.Моцяка відмітив, що дуальна форма здобуття фахової передвищої та вищої освіти ‒ це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання в закладах освіти та в інших суб’єктах освітньої діяльності з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації. Дуальна форма здобуття освіти реалізує студентоцентрований підхід шляхом орієнтації на задоволення очікувань здобувачів освіти щодо успішної роботи за фахом і спрямована на формування в них сучасних знань практичного характеру, умінь і навичок професійної діяльності та командної роботи на реальних робочих місцях і у виробничому середовищі, підвищення готовності, полегшення та пришвидшення переходу випускників зі сфери освіти до трудової сфери, а також підвищення в цілому їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Під час проведення вебінару спікери поділилися з колегами власним досвідом реалізації освітніх програм  та презентували практичну складову в освіті фармацевта, надали пропозиції щодо тематики подальших подібних зустрічей, присвячених розвитку якості вищої  та фахової передвищої фармацевтичної освіти .

 

Студенти коледжу під керівництвом викладача Орлової В.Ф. взяли участь XVII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Весна 2023) з географії.

Інтернет-олімпіади це змаганнями, де використовуються передові інформаційні та телекомунікаційні технології.

Така форма роботи – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчене, це чудова можливість продемонструвати рівень знань і отримати нагороди та високі бали.

Результати:

П.І.Б.

Група

Результат

Бондар Нікіта

1 зт

Диплом I ступеня

Прибега Катерина

1 лаб

Диплом I ступеня

Снігур Анна

1 зт

Диплом II ступеня

Микитюк Дарія

1 зт

Диплом II ступеня

Онуфрійчук Олександр

1 зт

Диплом II ступеня

Манжос Аліна

1 лаб

Диплом II ступеня

Шпак Каріна

1 лаб

Диплом II ступеня

Письменюк Каріна

1 лаб

Диплом II ступеня

Воротнюк Анастасія

1 лаб

Диплом II ступеня

Бєлоус Богдана

1 лаб

Диплом II ступеня

Патик Анастасія

1 лаб

Диплом II ступеня

Скічко Марина

1 зт

Диплом III ступеня

Денисюк Анастасія

1 зт

Диплом III ступеня

Запарнюк Олександр

1 зт

Диплом III ступеня

Запорожець Анастасія

1 зт

Диплом III ступеня

Васильченко Роман

1 зт

Диплом III ступеня

Макаренко Ігор

1 зт

Диплом III ступеня

Шита Ілона

1 лаб

Диплом III ступеня

Бабій Олександр

1 зт

Сертифікат учасника

Парпальос Артем

1 зт

Сертифікат учасника

Максименко Артем

1 зт

Сертифікат учасника

Прокопишин Владислав

1 зт

Сертифікат учасника

Якимець Артур

1 зт

Сертифікат учасника

Каліта Даніїл

1 зт

Сертифікат учасника

Загарій Вероніка

1 лаб

Сертифікат учасника

Коваль Ірина

1 лаб

Сертифікат учасника

Опалюк Карина

1 лаб

Сертифікат учасника

Собчук Софія

1 лаб

Сертифікат учасника

 

Студенти виконували завдання за бажанням, їм було дуже цікаво, вони проявили високий рівень знань та були нагороджені  дипломами переможців і сертифікатами учасників (2 дипломи І ступеня, 9 дипломи ІІ ступеня, 7 дипломів ІІІ ступеня та 10 сертифікатів за активну участь в роботі олімпіади).

Викладач Орлова В.Ф була нагороджена подякою та свідоцтвом за підготовку учасників і переможців (18 призерів) Всеукраїнської інтернет-олімпіади  «На Урок» з географії.

 

РОБИТИ ДОБРО ЛЕГКО!

Воскресенье, 28 Май 2023 15:55

24 травня 2023 року учасники волонтерського загону "Милосердя" разом з керівником Оленою Шайдаюк взяли участь у спільному заході з Вінницькою міською організацією ТЧХУ "Знайди собі друга", відвідавши обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб літнього віку. Головною метою заходу було надання підтримки та покращення психоемоційного стану мешканців закладу, в першу чергу внутрішньо переміщених осіб, які особливо гостро відчувають дефіцит спілкування. Війна вирвала літніх людей зі звичного життя, відібрала рідну домівку і змусила шукати прихистку в нашому місті. Серйозним викликом для них стали втрата знайомого оточення, рідних і друзів, соціальних зв'язків. Під час зустрічі проста, щира розмова дала можливість встановити контакт, з'єднати ниточкою довіри людей різних поколінь, які вперше побачили один одного, - юних студентів-волонтерів та літніх мешканців пансіонату. В дружній, доброзичливій атмосфері відбулося знайомство та обмін особистими історіями життя, частування смаколиками від волонтерів.
Як зазначили майбутні медичні сестри, студентки групи 1 м/с Б Наконечна Дарина, Максимець Ольга, Чернова Аліна та Ясюк Аліна, під час зустрічі їм стали в нагоді знання і вміння, набуті на заняттях з предмету "Технології (основи медсестринства)", особливо теми "Мистецтво спілкування в медсестринстві", "Медсестринська педагогіка" та "Основні потреби людини". Вони проявили уважність, вміння співпереживати і розуміти співрозмовника, елементи поваги до особистості, що набуває важливого значення під час спілкування з людьми літнього віку, людьми з інвалідністю.
На прощання нові друзі обмінялися номерами телефонів і домовились про наступну зустріч найближчим часом.
Робити добро легко!

Prev12345678910Next
Страница 1 из 10