Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Новини

Новини (95)

ГУРТКОВА РОБОТА Ц/К ФАРМ. ДИСЦИПЛІН

Понедельник, 23 Январь 2023 12:48
Звіт про роботу гуртка фармацевтичних дисциплін за 1 півріччя 2022-2023 н.р.

НОВИЙ СЕМЕСТР РОЗПОЧАТО!

Понедельник, 23 Январь 2023 11:37

З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

У ЗВИЧАЯХ Й ТРАДИЦІЯХ ПОДІЛЛЯ ПІЗНАВАЙ

Понедельник, 16 Январь 2023 09:01

11 січня 2023 року о 14:00 у читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ ім. В. Отамановського (вул. Соборна, 73, ІІІ поверх) в рамках циклу народознавчих заходів «У звичаях й традиціях Поділля пізнавай» відбувся етнодень «Віншуємо радість усім на добро», присвячений різдвяно-новорічним святам, на який запросили і наш навчальний заклад. Представниками від коледжу були студенти групи 1 ф Б. Захід пройшов дуже весело, цікаво та святково. Дякуємо за запрошення.

 

ГЕРОЇ СЕРЕД ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ

Вторник, 10 Январь 2023 20:21

Військовий хірург з Вінниччини Андрій Верба, випускник фельдшерського відділення Вінницького медичного училища (1985 рік, диплом з відзнакою), видалив нерозірвану гранату з тіла військовослужбовця. Працював медик у присутності двох саперів. Хірург ЗСУ, генерал-майор операцію проводив без електрокоагуляції, оскільки граната могла здетонувати у будь-який момент. Оперативне втручання пройшло успішно, а пораненого військовослужбовця було відправлено на подальшу реабілітацію та відновлення. Пишаємось! 

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!

Вторник, 27 Декабрь 2022 12:22

Шановні студенти, колеги та працівники коледжу!

Рік, що минає, навчив нас більше любити і ще глибше шанувати! Цей рік – великого подвигу та безмірної жертовності – спонукав нас переосмислити те, як живемо.
Бажаємо миру і злагоди, процвітання і наснаги! Нехай 2023 рік стане для нас усіх переможним! Єднаймося, бо маємо відбудувати свою Україну!

 

ОМО ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ

Пятница, 23 Декабрь 2022 08:07

19 грудня 2022 на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного було проведено ОМО викладачів фізики. Розглядалась актуальна на сьогоднішній день тема «Застосування сучасних цифрових технологій на заняттях з фізики».

Вітальне слово надавали Поліщук Микола Іванович – голова обласного методичного об’єднання викладачів фізики та Моторна Леся Володимирівна –методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.

Від імені адміністрації ВМФК виступила завідувач навчально-методичного кабінету, к.п.н. Сурсаєва Інна Станіславівна, яка познайомила учасників ОМО із історією та структурою нашого навчального закладу.

Викладач  фізики  Яковишена Л.О. представила власний досвід роботи з онлайн-дошкою Jamboard та Miro.

 

20.12.22 викладачами ЦК природничо-наукових дисциплін (Родюк Т.Л., Коробко Ю.М.) був проведений тренінг для колег по основам роботи з електронними таблицями. Були представлені основні принципи роботи з програмою Excel, продемонстровано практичне застосування в оформленні робочої документації.

 

15.12.2022 студенти коледжу взяли участь у заході обласної бібліотеки до 150 річчя від дня народження Софії Крушельницької. В даному заході прийняли участь студенти груп 1 мс А, 1 мс Б, 1 ф А, 1 лаб та куратори Кучанська Г.Б., Лисенко Н.М., Ісакова О.Л., Кушнір Н.М. Студенти ознайомились з інформацією про життя та діяльність Соломії Крушельницької,  прослухали виступ студентів коледжу культури. Від імені кураторів груп та студентів, висловлюємо щиру вдячність адміністрації нашого закладу у сприянні відвідування даного заходу!

 

Студенти коледжу прийняли участь у Всеукраїнському Інтернет-турнірі із природничих дисциплін "Відкрита природнича демонстрація", яку щороку організовує Національний центр "Мала академія наук України" та Всеукраїнська громадська організація "Асоціація учителів фізики "Шлях освіти - ХХІ".

Студенти у супроводі викладачів виконували завдання конкурсу з таких  предметів: фізика (Бевз О.Є.), астрономія (Яковишена Л.О.), біологія (Сурсаєва І.С., Черчик Н.Л.), географія (Орлова В.Ф.), хімія (Моцяка Ю.М.).

В склад команди «VMFC» відібрані студенти за поданням викладачів з кожного предмету, чиї роботи були визнані найкращими у процесі перевірки: Пасічник Ольга (1фарм А) , Бондар Нікіта (1з/т), Прибега Катерина (1лаб), Загарій Вероніка (1 лаб), Грабар Дарія (1фВ), Рачок Софія (2 фА).

Керівником команди є викладач географії Орлова Вероніка, яка щорічно займається організацією турніру в коледжі.

За результатними першого кваліфікаційного етапу турніру команда «VMFC» набрала 76 балів зі 100 та посіла 28 сходинку в рейтингу із 153 учасників, наші студенти показали високий результат на рівні із командами профільних навчальних закладів. 

Відповідно до рейтингу наша команда пройшла в наступний, основний етап конкурсу, який відбувся 25-27 листопада, за результатами цього етапу ми набрали 75 балів та стали лауреатами турніру. 

 

ПЕРЕМОГА У ЗМАГАННЯХ ІЗ БАЛЬНИХ ТАНЦІВ

Понедельник, 12 Декабрь 2022 09:18

Студент групи 2 ф Б Короп Богдан разом із Веронікою Мамай 10 грудня прийняв участь у змаганнях із бальних танців "Lviv Winter Ball" у м. Львів.
Це був один із самих сильних та масштабних українських турнірів за рік. У ньому приймало участь близько 1300 учасників зі всієї України.
У нелегкій боротьбі Богдан із Веронікою зайняли почесне 3 місце серед 13 пар.
Вітаємо переможців!

Prev1234567Next
Страница 1 из 7