Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Новини

Новини (377)

Екскурсії до сучасних лабораторій є невід'ємною складовою процесу навчання здобувачів освіти, особливо для тих, хто вивчає освітньо-професійну програму "Лабораторна діагностика", адже під час таких заходів студенти мають можливість познайомитися зі сучасною медичною апаратурою та методиками проведення лабораторних досліджень.

16.05.24 р. студенти групи 2 лаборанти разом із викладачами ЦК спец. лабораторних дисциплін Дубінською О.А. та Сакевич Л.Б. 16.05.24 р. відвідали сучасну лабораторію  "Synevo».

 Такі навчальні заходи сприяють покращенню якості підготовки майбутніх фахівців спеціальності "Технології медичної діагностики та лікування", адже вони дозволяють студентам вдосконалювати свої навички та стимулюють їх ставати компетентними та підготовленими до викликів сучасної медицини.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Воскресенье, 19 Май 2024 20:40

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи.Це доволі молоде свято і було започатковане лише 2006 року. Ідею акції "Всесвітній день вишиванки" запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.
Почалося все з того, що вишиванку одягли кілька десятків студентів та викладачів факультету, але з кожним роком кількість учасників акції більшала в рази. Зараз День вишиванки відзначають мільйони українців. І не лише у нашій країні, а й за її межами.
Хоча День вишиванки виник зовсім недавно, сама ж вишивка налічує тисячі років. У вишитих візерунках фактично зашито код нашої нації, для українців вишиванка – справжня національна святиня, що символізує красу, силу, щасливу долю та родинну пам’ять.

Більше дивіться за посиланням

 

15 травня 2024 року, за традицією, у рамках співпраці зГромадськоїю організацією «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»»  у відділі медичних наук ВОУНБ ім. В. Отамановського пройшла тематична  зустріч «Білий, молочний, чорний: який обрати?». На зустріч  запрошені завідувачка фармацевтичним відділенням ВМФК Ірина ПОСТОЛЬНІКОВА та здобувачі освіти ІІ курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація». Захід був приурочений Всеукраїнській програми ментального здоров'я: «Ти як?» та до Дня вишиванки в Україні. З вітальним словом виступила Лариса Просяник, голова правління Громадської організацією «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»». Спікерка, Юлія Виноградська, завідувачка відділу медичних наук ВОУНБ ім. В. Отамановського , презентувала слухачам  історію виникнення шоколаду, його види та розповіла про користь для здоров'я, використання шоколаду в косметиці та у мистецтві, застосування шоколаду у фармацевтичній галузі.

А по закінченню зустрічі гості дегустували шоколад: білий, молочний та чорний. «Єдина фармацевтична родина» саме під таким гаслом у надзвичайно теплій атмосфері пройшла зустріч знайомства, кожен зміг виступити, розповісти про себе і своє відношення до шоколаду …

 

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Воскресенье, 19 Май 2024 20:33

У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. Д.К. Заболотного пройшов захід «День пам’яті та примирення». Захід присвячений вшануванню загиблих, загиблих медиків під час війни 1941-1945рр.
Згадали студентів-медиків, які загинули, рятуючи життя військових в боротьбі нашої держави з росією.
Подяка Коробко Ю.М. та студентам 2 фБ, студентці 4 м/с бак Кишук Сніжані та студентам, які відвідали захід.

Щороку 12 травня у світі відзначають міжнародний День медичної сестри. Цю дату обрали не випадково – цього дня у 1820 році на світ з’явилася Флоренс Найтінгейл, вона рятувала життя солдат під час Кримської війни і її вважають реформаторкою сестринської справи. Аристократка за походженням, вона обрала непопулярну тоді професію, залишивши домівку та комфортне життя, щоб допомагати пораненим у шпиталі. Її шлях повторюють сотні медсестер і медбратів в Україні, які, ігноруючи небезпеку, без перерв та вихідних, рятують українських бійців під час воєнних дій.
10 травня 2024 року в коледжі за участі студентів медсестринського відділення під керівництвом викладачів ЦК сестринської справи, які одночасно є кураторами груп медичних сестер, відбувся благодійний ярмарок. Зібрано 8000 грн. На зібрані кошти буде придбано все необхідне для плетіння маскувальних сіток та забезпечуватиметься діяльність волонтерської групи «Милосердя» (керівник Олена Шайдаюк). В ході ярмарку учасники мали можливість сфотографуватись біля святкової інсталяції "Емблеми медсестринства" та були вручені емблеми-привітання з відомими висловами Флоренс Найтінгейл. Також відбувся урочистий концерт "Янголи в білих халатах".
Робота медичних сестер і братів — це завжди самопожертва, відданість та, звісно, незламність.

 

Щороку Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Валентина Отамановського проводить тематичні заходи до Міжнародного дня медичної сестри. Цьогоріч 14 травня було організовано цикл лекцій, на які, традиційно, запросили студентів медсестринського відділення. Групи 1 мс А та 1 мс В з кураторами відвідали лекцію «Взаємозвʼязок психічного здоровʼя з фізичним станом людини», яку підготувала і провела Наталія Шаламай - лікар, фасилітатор груп самодопомоги. Група 2 мс Б з куратором прослухали лекцію «Основи Ново-германської медицини. Ароматерапія як метод на шляху до здоровʼя», доповідач Ніка Кучер - натуропат, ароматерапевт. Лекцію на тему «Харчування як фактор здоровʼя», доповідач Ніна Гуртовенко - консультант-практик з формування здорових звичок, діагностики та корекції здоровʼя, відвідали студенти групи 3 мс А з куратором.
Дякуємо працівникам відділу медичних наук бібліотеки за пізнавальний і чудово організований захід.

З початком повномасштабного вторгнення країни-агресорки РФ в Україну більш як десята частина населення нашої країни змушена була залишити рідні домівки й шукати прихисток у більш безпечних регіонах. Відтоді яскрава метафора цілого життя, яке помістилось в 1 валізу, перестала бути метафорою – для багатьох людей це реальність і суттєве випробування.
Найважчим моментом у адаптації внутрішньо переміщеної особи (ВПО) залишається саме психологічний аспект. Адже кожна людина по-різному реагує та бореться з проблемами та перешкодами. Тому особливу роль в таких
ситуаціях відіграє нове оточення та атмосфера у новому колективі як студентському, так і педагогічному. Встановлення дружніх доброзичливих продуктивних стосунків з
оточуючими студентами та викладачами найважливіша й найскладніша ланка у процесі адаптації студента-переселенця до коледжного середовища.
09.05. 2024 р. психологічна служба сумісно зі студентом- практикантом ВДПУ ім. М. Коцюбинського провели анонімне соціологічне опитування, щодо вивчення особливостей адаптації серед студентів ВПО коледжу.
Базуючись на відповідях опитаних нами студентів, можна зробити висновки, що організаційно-педагогічні умови адаптації ВПО до коледжного життя мають включати:
• створення сприятливого соціально - психологічного мікроклімату;
• забезпечення особистісно - зорієнтованого навчання;
• встановлення дружніх доброзичливих продуктивних стосунків з оточуючими студентами та викладачами;
• підтримка патріотичної громадянської позиції студентів - переселенців.
Цей комплекс є універсальним та загальним, адже включає в себе основні пункти здорового соціально- психологічного життя кожної людини.
Сприяння, допомога інтеграції людей, що виїхали зі своїх регіонів, шукаючи притулку й можливості заново побудувати життя та самореалізуватись – наш далекоглядний внесок у спільне – свідоме й згуртоване – відновлення країни у повоєнний період. До того ж це наша спільна робота на відродження української ідентичності.

ПИСАНКА - ПАСХАЛЬНА СИМВОЛІКА!

Понедельник, 13 Май 2024 08:30

З метою збереження традицій українського народу, а саме писанкарства та святкування Великодня, 2 травня в групі 1фБ було проведено виховну годину «Писанка - пасхальна символіка». Завдяки цьому розширили знання студентів про традиції та обряди українського народу; закріпити навички та вміння писати писанки; поширили знання про символіку писання узорів.
Процес написання та результат роботи принесли багато позитивних емоцій, що дуже важливо в даний час.
Після цього, в Пасхальні дні, з великим задоволенням ділились один з одним фото виготовлених пасок, та традицією освячення їх!

7 травня психологічна служба коледжу, разом з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування відвідали Вінницьку центральну міську бібліотеку імені І. Бевза, яка реалізувала проєкт «Книжковий релакс: психологічна підтримка та бібліотерапія». Для наших студентів відбулося заняття з піщаної анімації.
Пісок - це надзвичайно цікавий і загадковий матеріал. Він здатний знімати нервову напругу, покращувати настрій, викликати найбагатші асоціації.
За допомогою пісочної терапії можна виразити свої відчуття та переживання. Не потрібно спеціальних навичок щоб працювати з цим матеріалом, оскільки він всім знайомий і зрозумілий.Учасники майстер-класу власними руками створили тематичні малюнки з різноманітними сюжетами.
На літературному календарі пам'ятних дат - 175- річчя від дня народження Панаса Мирного талановитого українського письменника, який добре знав народ, уболівав за долю України. В історію української літератури митець увійшов як автор реалістично-психологічної прози, в якій відображалася правда життя. У своїх творах Панас Мирний зумів розкрити неповторність і красу української мови, був «художником слова українського».
Для наших студентів також була презентована книжкова виставка, на якій зокрема представлені сучасні видання романів «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» та «Повія», що вважаються вершиною епічної майстерності письменника. Твори Панаса Мирного не втратили своєї актуальності і сьогодні, вони і досі хвилюють читача.
Сьогодні у цей нелегкий час аби вистояти - нам потрібно читати якісну літературу своєї країни, свого краю, свого народу. Це наше коріння, яке живить, надихає і дає
сили.

У вівторок, 7 травня, волонтери групи «Милосердя» відвідали пацієнтів відділення лікарні ім. Ющенка. Це вже четвертий візит студентів коледжу і щоразу не з пустими руками. Цього разу принесли пацієнтам, серед яких також є військові, Великодні гостинці - паски, крашанки, ковбасу тощо, поспілкувалися і подякували за наш захист.
Участь взяли групи 1 мс А, 1 мс Б, 3 мс Б, 2 ф В, 2 фарм А та викладачі Шайдаюк О. І., Морозенко І. В., Головенко Л. О., Безʼязична І. В.
Висловлюю вдячність від пацієнтів, працівників відділення і від себе особисто всім учасникам акції.

 

Prev12345678910Next
Страница 1 из 27