Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Новини

Новини (42)

З днем фармацевтичного працівника!

Понедельник, 19 Сентябрь 2022 17:41

Щороку в третю суботу вересня в Україні святкують День фармацевта. 
Група 2 фармацевтів А на чолі з куратором Черчик Н.Л. та завідувачкою відділення Постольніковою І.М. вітають з цим святом усіх, хто трудиться у фармацевтичній промисловості, викладачів та студентів.
Бажаємо нових здобутків, здійснення усіх задумів, міцного здоров'я. Нехай ваша плідна праця набирає нового змісту, збагачується досвідом та приносить задоволення від виконаного обов'язку перед людьми, які так чекають на вашу допомогу. Зі святом!

 

07 вересня 2022 року відбувся інструктаж та навчання викладачів та співробітників Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного з цивільного захисту. Був детально описаний та продемонстрований порядок дій та евакуація з будівлі під час повітряної тривоги. Інструктаж був проведений фахівцем ВЗЗ ПНС у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області старшим лейтенантом служби ЦЗ Грох Валерією Олександрівною.

Оскільки новий навчальний рік у Вінницькому медичному коледжі в умовах воєнного стану почався онлайн, можливостей для особистого ближчого знайомства зі студентами нового набору стало трішки менше. Але завдяки новітнім технологіям ми маємо змогу активно працювати і знайомитись онлайн. З цією метою, на фельдшерському відділенні було розроблено сайт присвячений групі 1 ф Б, де можна ближче ознайомитись з офіційними заходами проведеними в групі, керівництвом групи, волонтерською діяльністю та талановитими студентами які навчаються в групі. Сайт розроблений куратором групи Коробко Юлією Миколаївною за сприяння зав.відділенням Урюпи Наталії Іванівни та студентів даної групи.

1 фельдшера Б

Шановні першокурсники! Вступивши до Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного ви обрали нелегку, але актуальну та шляхетну професію. Адміністрація коледжу вітає вас із початком незвіданого, цікавого і, водночас, нелегкого шляху до пізнання, нових звершень та самостійного життя. Нехай ваші здібності та наполегливість стануть у нагоді до підкорення нових вершин знань.

Шановні студенти! Бажаємо вам бути відкритими до знань, прагнути до нових мрій та досягнення цілей. Нехай здобута у Вінницькому медичному фаховому коледжі освітня інформація стає для вас стимулом до професійних звершень.

Шановні колеги! У цей нелегкий час зичимо вам успіхів у вашій шляхетній і святій справі. Наснаги, терпіння та жаги до здобуття нових умінь та навичок!

Усім миру та благополуччя! З Днем знань!

 

Директор

Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного

Андрієвський Іван Юрійович та адміністрація коледжу

 

30 серпня 2022 року відбулось засідання педагогічної ради Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного.

 

На засіданні були розглянуті наступні питання:

  1. Вибори секретаря педагогічної ради.

  2. Звіт про роботу ВМФК за 2021-2022 н.р. - Лампіцька О. К.

  3. Затвердження колективного договору на 2022-2025 н.р. – Городнюк М. І.

  4. Підсумки роботи приймальної комісії – Моцяка Ю. М.

  5. Різне.

НАШІ - НАЙКРАЩІ

Понедельник, 25 Июль 2022 15:26

На змаганнях Summer Dance Stars 2022, що проходили у м. Кишинів (Молдова), п‘ять пар достойно представили нашу країну, та нашу Вінницю. Окрім чудових результатів, усі отримали безцінний досвід, довели усім, що Україна незламна, і навіть у такий важкий час для нашої країни, молодь продовжує розвиватись,  займатись своєю улюбленою справою заради великої перемоги. Переможцями у цій важкій битві стали студент групи 1 фельдшера «Б» Богдан Короп разом із своєю партнеркою Веронікою Мамай. На змагання вони взяли із собою прапор України, який розписаний нашими дорогими захисниками. Цей прапор став оберегом і для них, дав сили та наснагу до перемоги.

Слава і пошана нашим воїнам, які боронять нашу країну і дають можливість нам займатись тим, що любимо. Низький їм уклін за це.

На фото: тренер Каріна Гладка, Богдан Короп, Вероніка Мамай.

УКРАЇНА - ЦЕ Я!

Суббота, 02 Июль 2022 06:49
Виховна година в групі 4 медсестри "Б" куратора Кучанської Г.Б.

деталі доступні за посиланням

Prev123Next
Страница 1 из 3