Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Майстер-класи

Майстер-класи (20)

Студенти нашого коледжу не лише гарно навчаються, але і надають медичну допомогу на передовій, проходячи службу у лавах ЗСУ.
На запрошення викладачів циклової комісії хірургічних дисциплін Рикачевського О.В. та Біліченка О. В. коледж відвідала бойовий медик Збройних сил України. За її безпосередньої участі було проведено тренінг на тему "Зупинка артеріальної кровотечі методом тампонування рани" для груп 3фБ та 4 м/с бакалаври.

8 березня 2023 р. у бібіліотеці Вінницького медичного фахового коледжу в рамках відкритої виховної години «Козацькому роду нема переводу» в групах 4 м\с Г (куратор Сакевич Л.Б.) та 2 фарм Б. (куратор Войтенко О.Г.) відбувся майстер-клас із Петриківського розпису. Спочатку студенти коледжу ознайомились із історією петриківського розпису, який має глибокі історичні корені. Адже, зародившись у вигляді простого селянського стінопису у ХІХ столітті, маючи тісний зв’язок із козацтвом, він пройшов з того часу великий шлях, здобувши міжнародне визнання, а 5 грудня 2013 року увійшов у Репрезентативний список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Перегляд відеоекскурсії до села Петриківка створив незабутні враження у студентів. Художню частину - майстер-клас з петриківського розпису - провела художниця Рибак Галина Миронівна, яка прагне понад усе зберегти цей унікальний скарб, вкласти свій внесок у розвиток і поширення петриківського розпису, передаючи свої навички та знання молодому поколінню. Студенти коледжу із задоволенням провели час, повернувшись до витоків козацтва, намалювали народний символ України - калину, а дехто, навіть, відкрив нові таланти…

Війна для кожної людини та суспільства в цілому-надзвичайний психологічний подразник, який спричиняє тривалу стресову ситуацію. Тому постає нагальна потреба ознайомлення з практичними вправами та психологічними техніками надання базової психологічної допомоги людині в стані стресу.
Саме з цією метою, за сприяння адміністрації коледжу, з 13.02.23р. по 22.02.23р. практичним психологом Дробович Н.В. проведені майстер-класи з демонстрацією прийомів базової психологічної допомоги та дані практичні рекомендації, щодо стабілізації психіки, зниження і контролю рівня стресу під час воєнного стану у всіх учасників освітнього процесу.

МАЙСТЕР-КЛАС З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Автор Вторник, 07 Декабрь 2021 07:32

Оскільки більшу частину свого вільного часу сучасний студент проводить в Інтернеті, було б доречно привчити його використовувати навчальні інтернет-ресурси, а саме навчальні інтернет-сайти, які містять певну інформацію, об’єднану під однією адресою. 2.12.2021 р. викладач іноземної мови Беднарчик М.В. провела презентаційний онлайн майстер-клас з теми «Використання інтернет-ресурсів на заняттях з іноземної мови за професійним спрямуванням».

Викладачем іноземних мов Рибіцькою І.Г. був проведений майстер – клас на тему “Організація дистанційного навчання засобами Google Classroom” на базі Вінницького фахового медичного коледжу для викладачів коледжу.

МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «АКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

 15.03.21 року викладач сестринської справи спеціаліст вищої категорії Наталія Бондаренко провела Майстер-клас на тему: «Активні методи навчання із застосуванням інформаційних технологій» на онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання викладачів сестринської справи медичних коледжів Вінницької області.

На звернення адміністрації Подільського науково – технічного ліцею для обдарованої молоді, викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін Біліченко О.В., Рикачевський О.В. організували та провели майстер клас з надання медичної допомоги при станах, що загрожують життю та здоров’ю, в умовах мирного часу та локальних бойових конфліктів.

Під патронатом директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, за сприяння адміністрації нашого коледжу, з 25.02.20р. по 27.02.20р. викладачами циклової комісії хірургічних дисциплін було забезпечено міжнародний тренінг по наданню допомоги при травмі.

На звернення директора КЗ «Подільський науково – технічний ліцей для обдарованої молоді» з приводу допомоги у проведенні занять з предметів « Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань і домедичної підготовки», для учителів закладу та учнів 11-х класів, викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін Біліченко О.В.,Ілясов С.В., Новицька Л.А., Рикачевський О.В. організували та провели майстер клас з надання медичної допомоги постраждалим в умовах мирного часу та під час локальних бойових конфліктів.

Prev12Next
Страница 1 из 2