Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Liza

Liza

12 червня у актовій залі відбулась педагогічна рада. Виступив директор коледжу Андрієвський І.Ю., вручив грамоти викладачам за підготовку студентів - переможців обласних олімпіад - та участь в житті коледжу.
Виступила заступник з навчальної роботи Лампіцька О.К. з питаннями на порядку денному. Також виступили Єрмощенко С.А., Додонова О.М., Цюрко Л.В. Розглядались актуальні питання організації навчального процесу, були висунуті ідеї щодо його покращення та осучаснення. Активна участь педагогічного колективу дала змогу дійти до висновків та рішень, які будуть реалізовуватись найближчим часом.

 

Збірна команда коледжу з міні-футболу (дівчата) за програмою обласної Спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми, коледжі) посіла 2 місце у фінальній частині змагань, поступившись тільки факультету фізичного виховання Вінницького педагогічного коледжу!

07 травня 2024р. в 13.30 відбулась внутрішньоколеджна олімпіада з «Медсестринства у внутрішній медицині» на тему «Роль сестри медичної у догляді за пацієнтами із захворюваннями органів дихання, кровообігу та системи травлення» для 3 курсу спеціальності 223 «Медсестринство» ОП Сестринська справа. Організована цикловою комісією сестринської справи, завдання оцінювались незалежними експертами: голова журі заступник директора з навчально-виробничої роботи Сірак І.П, завідуюча медсестринським відділенням Цюрко Л.В., голова циклової комісії сестринської справи Поліщук Т.В., викладач внутрішньої медицини Кушнір Н.М. Предметні олімпіади і конкурси фахової майстерності є однією з форм позааудиторної роботи, невід’ємною частиною всього навчально-виховного процесу. В кінці 2 семестру вивчення навчальної дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині» підбиваються підсумки знань студентів за 2 семестри, а також роботи гуртків. Такі олімпіади є підготовкою до конкурсу фахової майстерності, який проводиться викладачами циклової комісії на 4 курсі навчання.

Мета олімпіади:

- виявити творчі здібності студентів

- сприяти формуванню активної позиції;

- розвивати мотивацію студентів до інтенсивної освітньої діяльності;

- виявляти та розвивати обдарованих студентів;

- стимулювати творче самовдосконалення студентів;

- реалізувати отримані студентами теоретичні знання на практиці;

- формувати в студентів здатність до цілісного бачення світу крізь призму наукового й художнього пошуку, дослідження, експерименту.

Всі ці заходи пропагують наукові знання, виховують інтерес до наукової діяльності, підвищують престиж нашого навчального закладу та його особисту значимість для кожного учасника навчального процесу.

Здобувачі освіти ВМФК ім.акад. Д.К. Заболотного за освітньо-професійною програмою "Лікувальна справа"  групи 3ф А з куратором Тетяною Ільніцькою та батьками студентів продовжують пізнавати історичну та культурну спадщину України в екскурсії по Закарпаттю, фортеці Тустань та м.Львів. 28 квітня 2024 року надзвичайним випробовуванням власних сил був для кожного піший підйом в гори. Надихаючою до нових екскурсій стала історія міста Лева. Здобувачі освіти сумлінно навчаються та пізнають історію рідної землі завдячуючи кожному, хто тримає фронт з вірою у наближення Перемоги!

30 квітня студенти групи 1 з/т з куратором Орловою В.Ф.  відвідали Вінницьку міську раду, ознайомились з роботою структурних підрозділів, зокрема, Відділу оперативного реагування «Цілодобова варта», Ситуаційного центру, Відділу молодіжної політики та Департаменту охорони здоровʼя.

Здобувачі освіти мали змогу спілкуватися із директором Департаменту охорони здоровʼя Олександром Шишом, розглядали, які інноваційні методи лікування використовують у наших лікарнях. Обговорювалися також принципи роботи гілки охорони здоров’я, оскільки медицина є одним з пріоритетних напрямків. Розуміння процесів управління та взаємодії між владними органами є важливим для майбутніх фахівців у галузі медицини.  https://www.facebook.com/story.p hp?story_fbid=927038389221888&id=100057472058570&rdid=l7QtIQg9j6Rr2dKH

Також із начальницею Відділу молодіжної політики Юлією Мончак  розбирали різноманітні аспекти молодіжної політики нашого міста, включаючи заходи з підтримки молоді, розвитку молодіжних ініціатив, зокрема, організацію тренінгів, семінарів та інших заходів для розвитку навичок, потенціалу молоді та співпрацю зі студентськими й молодіжними організаціями. https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=777168517890051&id=100067907291499&rdid=Ta9AjJv5Qct7euHX

Дякуємо нашому студенту Вільчинському Владиславу за організацію екскурсії, а також Вінницькій міській раді за можливість отримати практичний досвід та збагатити свої знання про механізми роботи місцевої влади.

Було цікаво та плідно провести час у такій конструктивній атмосфері.

Важливим результатом нашої зустрічі стало з’ясування можливостей подальшої співпраці.

Разом до Перемоги!

Незабутню подорож до Карпат 27,28 квітня здійснили студенти медсестринського відділення груп 2м/с В, 1м/сА, 1м/сБ зі своїми кураторами Литвинюк В.В., Шайдаюк О.І. та Морозенко І.В.
Подорожувати нашою прекрасною країною, це велике задоволення, а якщо ця подорож у Карпати, та ще і навесні.....
Неймовірні краєвиди ще засніжених гір, зелень полонин, потужність водоспадів та річок вмить зняли втому у подорожуючих. Водоспад Гук вразив своєю потужністю потоку та прохолодою, гірські річки - наповненням і силою, а з гори Маковиця відкривалися неймовірні краєвиди на гірський масив та Говерлу. Проведений час на Буковелі дав можливість не лише помилуватися краєвидами, що відкривалися із оглядового підйомника, а і отримати порцію адреналіну на екстримальних розвагах.
Гарний настрій та позитивні емоції від подорожі у всіх її учасників забезпечені на тривалий час.

Яка ж ти гарна Україно!

30 квітня 2024 р. відбулося заняття Школи педагогічної майстерності коледжу. Засідання Школи проходять з метою більш якісного оволодіння сучасними методами та технологіями навчання. Розглядалася тема "Використання платформи Nearpod під час проведення лекційних та семінарських занять". Викладач медичної біології Безязична І.В. детально ознайомила учасників Школи з можливостями  сервісу Nearpod, розкрила переваги його використання в освітньому середовищі. У дружній атмосфері кожен учасник мав змогу долучитись до обговорення теми заняття.

І на передовій, і у тилу кожен робить усе можливе, аби якнайшвидше здолати ворога та повернутися до мирного життя, до відбудови наших міст, реалізації усіх наших планів, які нахабно перервали загарбники. Саме тому працівники, викладачі та студенти коледжу плетуть маскувальні сітки, які захищатимуть наших захисників від ворога. 154 ОМБР дякує за маскувальну сітку! Наші захисники на передовій докладають максимум зусиль, щоб давати відсіч окупантам. Ми ж, усі разом, підтримуємо військових та робимо все, щоб наблизити перемогу.

Протягом тижня психологічна служба коледжу разом з практикантами ВДПУ ім. М. Коцюбинського проводили з дітьми- сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування та студентами медсестринського і лабораторного відділень обговорення на тему: "Цінності та пріоритети в умовах війни".
В програмі бесід:
✓ роз'яснювалась суть поняття цінностей з боку організаторів бесіди;
Цінності - це те, у що ми віримо та до чого прагнемо. Це наші переконання. Вони є стандартом та критерієм для оцінювання як власних дій, так і дій інших людей. Але те, що прийнято називати "цінністю" немає ціни - безцінне! Це свобода, гідність, рівність, справедливість, довіра, солідарність, толерантність, права людини, любов, патріотизм, повага, визнання, шляхетність, хоробрість, креативність, цілеспрямованість, чесність, навчання, досконалість, доброта...
Питання цінностей, якими ми керуємось у нашому житті, є дуже важливим, особливим у воєнний період. Люди потрапили в ситуацію зміни звичного способу речей, ситуацію травматичного досвіду війни. А коли змінюється реальність - оновлюються цінності, переглядаються пріоритети. Те, що раніше вважалося важливим, втрачає свою привабливість і може сприйматися неактуальним. У центрі нашого світогляду стають такі виміри: любов до оточуючих і Батьківщини, свобода, дружба, стабільність, взаємна підтримка, активна громадянська позиція, безпека, життя.У цьому - запорука виживання, перемоги і повоєнного розвитку.
✓ вислуховувались думки студентів про їх цінності, пріоритети та критерії особистості в умовах війни;
✓ відбулось проходження анонімного анкетування "Виявлення особистісних цінностей студентів у кризовій ситуації";
✓ підводились підсумки.

25.04.2024 року на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім.  акад. Д. К. Заболотного відбулося засідання РМО  викладачів  санітарно-гігієнічних дисциплін   в рамках  якого, в змішаному форматі,  була проведена науково-практична конференція серед здобувачів освіти Вінницького, Гайсинського, Погребищенського та Могилів-Подільського медичних фахових коледжів на тему:  "Нобелівські  лауреати українського походження».

 З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К.Заболотного - Андрієвський І.Ю.

Голова циклової комісії  санітарно-гігієнічних дисциплін Довженко Л.В. відзначила  актуальність проведення такого заходу.

Здобувачами освіти  були підготовлені та представлені  презентаційні доповіді на теми:

1.Альфред Нобель. Доповідачка: Григоришина Поліна,  студентка гр. 3мсА .

Керівниця: Людмила Довженко (ВМФК).

2.Ілля Мечников. Доповідачка: Гуцолюк Аліна, студентка гр. 3мсА. Керівниця: Любов Ковальчук (ВМФК).

3.Зельман Абрахам Ваксман». Доповідачка: Ткачук Вероніка, студентка гр.М-31 .Керівниця: Людмила Залюбівська (ПФМК).

4.Георг Вальд. Доповідачка:  Мушенко Тетяна, студентка гр. 41 ООП сестринська справа. Керівниця: Оксана Мельник (ГМФК).

5.Розалін Ялоу. Доповідачка: Лавріщева Лідія, студентка гр. 2мсВ (ВМФК).

Керівниця: Марія Шостацька (ВМФК).

6.Вольф Штайман Доповідачка: Рязанова Дар’я, студентка гр. 2мсВ.

Керівниця:  Галина Фоменко (ВМФК).

7.Сезар Мільштейн .Доповідачка: Прохорова Юлія, студентка гр. 2мсВ. Керівниця: Алла Бельдій (ВМФК).

8.Ерік Кендел. Доповідачка: Кудря Марія, студентка 3 курсу лікувальна справа. Керівниця: Мар’яна Жеребнюк (МПФМК).

9.Лауреати Нобелівської премії в галузі фізіології і медицини

Доповідачка: Григоришина Поліна, 3мсА. Керівниця: Любов Ковальчук  (ВМФК).

Здобувачі освіти продемонстрували вміння працювати з  додатковою літературою,  навички  пошукової роботи, вміння цікаво донести інформацію до слухачів.

Учасники конференції отримали грамоти, а  викладачі - подяками.

 Щиро дякуємо керівникам та учасникам  студентської науково-практичної конференції  за цікаву  та корисну інформацію.

Prev12345678910Next
Страница 1 из 67

Останні новини

 • ПЕДАГОГІЧНА РАДА
  ПЕДАГОГІЧНА РАДА 12 червня у актовій залі відбулась педагогічна рада. Виступив директор коледжу Андрієвський І.Ю., вручив грамоти викладачам за підготовку студентів - переможців обласних олімпіад - та участь в житті коледжу. Виступила заступник з навчальної роботи Лампіцька О.К. з питаннями на порядку денному. Також виступили Єрмощенко С.А., Додонова О.М., Цюрко Л.В. Розглядались актуальні питання організації навчального процесу, були висунуті ідеї щодо його покращення та осучаснення. Активна участь педагогічного колективу дала змогу дійти до висновків та рішень, які будуть реалізовуватись найближчим часом.
 • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР 2024
  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР 2024 За результатами Всеукраїнського конкурсу Педагогічний ОСКАР 2024 наш викладач Орлова Вероніка отримала Диплом за зайняте ІІІ місце у номінації «Інтерактивний навчально-методичний посібник». Конкурс приводився «Навчально-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти» під патронатом «Міністерства освіти і науки України» та «Національної академії педагогічних наук України». Цього року на фінальний тур конкурсу у 12-ти номінаціях було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.Щиро вітаємо Вероніку Федорівну з черговою заслуженою перемогою. Ваш практичний і результативний досвід науково-дослідницької роботи зі студентами…
 • НАШЕ МІСТО - НАШ ДІМ
  НАШЕ МІСТО - НАШ ДІМ Колективу Вінницького медичного фахового коледжу імені академіка Д.К.Заболотного на чолі з директором Андрієвським Іваном Юрійовичем була надана подяка Вінницькою міською радою та її виконавчим комітетом за вагомий внесок у поліпшення благоустрою міста та небайдужість до навколишнього середовища. Ми дякуємо та продовжуємо розвиток громадської активності для збереження та процвітання найкомфортнішого міста України.
 • ВІДВІДУВАННЯ МЕШКАНЦІВ ЛАДИЖИНСЬКОГО БУДИНКУ - ІНТЕРНАТУ
  ВІДВІДУВАННЯ МЕШКАНЦІВ ЛАДИЖИНСЬКОГО БУДИНКУ - ІНТЕРНАТУ 8 червня студенти групи 1фБ відвідали мешканців Ладижинського будинку - інтернату (103 хворих, лише 30 з них рухомі), поспілкувались і прогулялись по території .Завдяки зібраним коштам батьків, матеріальній допомозі підпртємців ПП «Мономах» Загрекова Віктора і ПП «Чорні» було придбано і доставлено мила, шампуні, дезодоранти кулькові, білизна одноразова, памперси, пеленки, туалетний папір, воду, чай, цикорій, солодощі та взуття для пацієнтів в їх працівників. Зустріч і проведений час викликали неабиякі емоції у дітей, студентів та супроводжуючих! Дякуємо долі за набутий досвід зустрічі…
 • ТРЕНІНГ "ПСИХОЛОГІЧНА СТІЙКІСТЬ" ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ КОЛЕДЖУ.
  ТРЕНІНГ "ПСИХОЛОГІЧНА СТІЙКІСТЬ" ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ КОЛЕДЖУ. За сприяння заступниці директора з виховної роботи Марії Шостацької, ГО "Людина в біді", практичного психолога Олександра Прилуцького та психологічної служби коледжу проведений курс семінарів "Психологічна стійкість".Під час практикумів робота проводилась з метафоричними картками, яка дозволила проаналізувати власні сценарії поведінки та знайти альтернативу, враховуючи потреби та інтереси кожної особистості.Також використовувалися арт-терапевтичні методики з пошуку ресурсів, усвідомлення власного Я, розуміння власних потреб та цінностей, виявлення життєвих сценаріїв, тощо.Обговорювались методи підвищення рівня стресостійкості та профілактики професійного та емоційного вигорання у співробітників коледжу.Після завершення…
 • ЯРМАРОК ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ
  28 травня 2024 року на фармацевтичному відділені відбувся ярмарок вибіркових дисциплін для здобувачів освіти 1-ого курсу спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація". Здобувачам освіти було запропоновано для вибору п'ять освітніх компонентів, серед яких для вивчення потрібно було обрати лише один. Як це проходило та результати опитування дивіться нижче
 • ВИХОВНА ГОДИНА "ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ"
  ВИХОВНА ГОДИНА "ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ" 28.05.2024 відбулася відкрита виховна година на тему "Здоровий спосіб життя". Захід провели куратори Кушнір Н.М та Лисенко Н.М. На виховній годині виступили студенти груп 2 лаб та 2 м/с А, де розказали про шкідливі звички, способи їх подолання та принципи здорового способу життя. Також було продемонстровано соціальний ролик по тютюнопалінню та хобі студентів груп, як шлях боротьби з шкідливими звичками (малювання, танець, виконання пісні студенткою Лиховід О).
 • ГРАНТ 2024
  ГРАНТ 2024 У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. Д.К. Заболотного відбулась подія. 30.05.2024 року відбулось вручення сертифікатів переможців конкурсу «Професійне зростання» від ГО «Ми Вінничани». В конкурсі приймали участь більше 837 учасників. Наш коледж виграв ГРАНТ у розмірі 10 000 грн, кошти підуть на облаштування актової зали закладу. Щиро Вітаємо проєкт, який створила заступник директора з виховної роботи Шостацька Марія Олександрівна. Вітаємо колектив медичного коледжу на чолі з директором Андрієвським Іваном Юрійовичем з досягненнями.
 • МАЙСТЕР-КЛАС ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ВІКТОРИН СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ З НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ
  МАЙСТЕР-КЛАС ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ВІКТОРИН СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ З НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ 28 травня відбулося заняття Школи педагогічної майстерності коледжу. Засідання проходять з метою впровадження в освітній процес ефективних методик та сучасних педагогічних технологій навчання та виховання. Викладачі Тихолаз Ю.В. та Челідзе Ю.В. провели майстер-клас по організації вікторин серед здобувачів освіти з навчальних дисциплін Анатомія та Фізіологія людини. Спеціально створене програмне забезпечення вікторини дало змогу командам 2 м/с А та « 2 м/с Б вирішувати завдання різноманітної складності, продемонструвати завзяття, бажання навчатись і перемагати. Набутий досвід роботи стане добрим ґрунтом для самореалізації…
 • ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВУ
  ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВУ Студенти групи 1фБ з куратором Оксаною Сопотніцькою та деякі студенти 1фГ групи 25-26 травня провели дводенну подорож до міста Львів. В перший день ми ознайомились з північно-східною частиною древнього Львова, його історією та памʼятками архітектури. Відвідали Високий Замок, Ратушу, підземелля Домініканського монастиря та Музей - аптеку.На наступний день ознайомились з Львовом Австрійським,- відвідали Храм святих Ольги і Єлизавети та собор Св, Юри, а також побували в Музеї вчених.Дуже цікава була екскурсія до Арени Львів, де проходять світові та загальноукраїнські матчі…
 • ДРУГИЙ ТУР ОЛІМПІАДИ-КОНКУРСУ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ: «ДОГЛЯД ЗА ХВОРИМИ ТА МЕДИЧНА МАНІПУЛЯЦІЙНА ТЕХНІКА»
  ДРУГИЙ ТУР ОЛІМПІАДИ-КОНКУРСУ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ: «ДОГЛЯД ЗА ХВОРИМИ ТА МЕДИЧНА МАНІПУЛЯЦІЙНА ТЕХНІКА» 29 травня 2024 р. на цикловій комісії терапевтичних дисциплін відбувся другий тур олімпіади-конкурсу з навчальної дисципліни: «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка» серед студентів 2 курсу спеціальності 223 «Медсестринство», ОП - лікувальна справа. На олімпіаді були присутні представники адміністрації: методист ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного Михайло Панасюк, завідувачка фельдшерським відділенням Наталія Урюпа. викладачі циклової комісії терапевтичних дисциплін та циклової комісії сестринської справи. В роботі журі взяла участь головна медична сестра КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №3» Ольга Мовчанюк. Також…
 • СЛАВА ГЕРОЮ
  СЛАВА ГЕРОЮ Стало відомо про ще одну втрату серед наших випускників. 6 червня 2023 року загинув ЗОЛОВСЬКИЙ ВАЛЕНТИН ОЛЕГОВИЧ, випускник зуботехнічного відділення 2015 року. Загинув, захищаючи свободу України.Вічна йому пам'ять і шана.
 • XXI ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА «НА УРОК» (ВЕСНА 2024) З ГЕОГРАФІЇ
  XXI ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА «НА УРОК» (ВЕСНА 2024) З ГЕОГРАФІЇ Студенти коледжу під керівництвом викладача Орлової В.Ф. взяли участь Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Весна 2024) з географії. Інтернет-олімпіади — це змагання де використовуються передові інформаційні та телекомунікаційні технології. Така форма роботи – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчене й дізнатися багато нового, це чудова можливість продемонструвати рівень знань і отримати нагороди та високі бали. Результати: № з/п П.І.Б. Група Результат 1 Бернацька Вікторія 1 фарм А Диплом I ступеня 2 Волощук Владислава 1 фарм А Диплом I ступеня…
 • ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗФПО У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ.
  ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗФПО У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. 21 травня 2024 р. на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного відбулася Обласна олімпіада з фізики серед здобувачів освіти ЗФПО у Вінницькій обл. та засідання Обласного методичного об’єднання викладачів фізики Вінницької обл. Гостями коледжу були 15 студентів обласних ЗФПО та їхні наставники. Зустріч розпочалася вітальними промовами директора Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного Андрієвського Івана Юрійовича, методиста базового ЗФПО Вінницької області Моторної Лесі Володимирівни, голови обласного методичного об’єднання викладачів фізики Поліщука Миколи Івановича. Голова…
 • НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНДРОЛОГІЧНИЙ ПАРК «СТАРА СОФІЇВКА» ТА «НОВА СОФІЇВКА»
  НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНДРОЛОГІЧНИЙ ПАРК «СТАРА СОФІЇВКА» ТА «НОВА СОФІЇВКА» 18.05.2024р. здобувачі освіти групи1фГ з кураторкою Бельдій Аллою Олександрівною та групи 3 м/с А з кураторкою Довженко Людмилою Володимирівною та відвідали національний дендрологічний парк «Стара Софіївка» та «Нова Софіївка» - науково-дослідний інститут Національної академії наук України, розташований в м. Умань на Черкащині. Екскурсанти із невдаваною зацікавленістю розглядали видатні пам’ятки садово-паркового мистецтва кінця XVIII - початку XIX століть світового значення. Дізналися багато цікавого як про історичні факти, легенди так і про сьогодення казкового парку. Цікавими для всіх були мальовничі містки, альтанки,…
 • ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ І ЕКОЛОГІЇ
  ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ І ЕКОЛОГІЇ Обласна олімпіада з біології і екології серед студентів ЗФПО Вінницької області 14 травня 2024 року на базі ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології, в рамках якого проведено олімпіаду з біології і екології серед студентів ЗФПО Вінницької області.В олімпіаді взяли участь студенти 18 закладів освіти. Вони виконували завдання конкурсної роботи, що включала у себе 20 тестових завдань, дві генетичні задачі і дві задачі з молекулярної біології. Учасник від Вінницького медичного фахового коледжу…
 • МАМИ ХОРОШІ, СВЯТІ БЕРЕГИНІ РОДУ ЛЮДСЬКОГО
  МАМИ ХОРОШІ, СВЯТІ БЕРЕГИНІ РОДУ ЛЮДСЬКОГО У другу неділю травня в Україні, як і в багатьох країнах світу, святкують День матері, цього року – 12 травня. Це один з найулюбленіших і найтепліших святкових днів, адже мама - найголовніша людина в житті кожного. З самого дитинства і до останніх днів ми несемо в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка завжди зрозуміє, все пробачить, втішить і буде віддано любити, незважаючи ні на що. 15 травня в коледжі була проведена відкрита виховна година до Дня…
 • ЕКСКУРСІЯ В СУЧАСНУ ЛАБОРАТОРІЮ "SYNEVO"
  ЕКСКУРСІЯ В СУЧАСНУ ЛАБОРАТОРІЮ "SYNEVO" Екскурсії до сучасних лабораторій є невід'ємною складовою процесу навчання здобувачів освіти, особливо для тих, хто вивчає освітньо-професійну програму "Лабораторна діагностика", адже під час таких заходів студенти мають можливість познайомитися зі сучасною медичною апаратурою та методиками проведення лабораторних досліджень. 16.05.24 р. студенти групи 2 лаборанти разом із викладачами ЦК спец. лабораторних дисциплін Дубінською О.А. та Сакевич Л.Б. 16.05.24 р. відвідали сучасну лабораторію "Synevo». Такі навчальні заходи сприяють покращенню якості підготовки майбутніх фахівців спеціальності "Технології медичної діагностики та лікування", адже вони дозволяють…
 • ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
  ДЕНЬ ВИШИВАНКИ Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи.Це доволі молоде свято і було започатковане лише 2006 року. Ідею акції "Всесвітній день вишиванки" запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.Почалося все з…
 • ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ «БІЛИЙ, МОЛОЧНИЙ, ЧОРНИЙ: ЯКИЙ ОБРАТИ?»
  ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ «БІЛИЙ, МОЛОЧНИЙ, ЧОРНИЙ: ЯКИЙ ОБРАТИ?» 15 травня 2024 року, за традицією, у рамках співпраці зГромадськоїю організацією «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»» у відділі медичних наук ВОУНБ ім. В. Отамановського пройшла тематична зустріч «Білий, молочний, чорний: який обрати?». На зустріч запрошені завідувачка фармацевтичним відділенням ВМФК Ірина ПОСТОЛЬНІКОВА та здобувачі освіти ІІ курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація». Захід був приурочений Всеукраїнській програми ментального здоров'я: «Ти як?» та до Дня вишиванки в Україні. З вітальним словом виступила Лариса Просяник, голова правління Громадської організацією «Вінницька обласна асоціація фармацевтів…
 • ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ
  ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. Д.К. Заболотного пройшов захід «День пам’яті та примирення». Захід присвячений вшануванню загиблих, загиблих медиків під час війни 1941-1945рр. Згадали студентів-медиків, які загинули, рятуючи життя військових в боротьбі нашої держави з росією. Подяка Коробко Ю.М. та студентам 2 фБ, студентці 4 м/с бак Кишук Сніжані та студентам, які відвідали захід.
 • ЯК ПРОЙШОВ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ В КОЛЕДЖІ
  ЯК ПРОЙШОВ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ В КОЛЕДЖІ Щороку 12 травня у світі відзначають міжнародний День медичної сестри. Цю дату обрали не випадково – цього дня у 1820 році на світ з’явилася Флоренс Найтінгейл, вона рятувала життя солдат під час Кримської війни і її вважають реформаторкою сестринської справи. Аристократка за походженням, вона обрала непопулярну тоді професію, залишивши домівку та комфортне життя, щоб допомагати пораненим у шпиталі. Її шлях повторюють сотні медсестер і медбратів в Україні, які, ігноруючи небезпеку, без перерв та вихідних, рятують українських бійців під час воєнних…
 • ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ
  ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ Щороку Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Валентина Отамановського проводить тематичні заходи до Міжнародного дня медичної сестри. Цьогоріч 14 травня було організовано цикл лекцій, на які, традиційно, запросили студентів медсестринського відділення. Групи 1 мс А та 1 мс В з кураторами відвідали лекцію «Взаємозвʼязок психічного здоровʼя з фізичним станом людини», яку підготувала і провела Наталія Шаламай - лікар, фасилітатор груп самодопомоги. Група 2 мс Б з куратором прослухали лекцію «Основи Ново-германської медицини. Ароматерапія як метод на шляху до здоровʼя», доповідач…
 • ОСОБЛИВОСТІ АДАПТАЦІЇ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ВМФК
  ОСОБЛИВОСТІ АДАПТАЦІЇ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ВМФК З початком повномасштабного вторгнення країни-агресорки РФ в Україну більш як десята частина населення нашої країни змушена була залишити рідні домівки й шукати прихисток у більш безпечних регіонах. Відтоді яскрава метафора цілого життя, яке помістилось в 1 валізу, перестала бути метафорою – для багатьох людей це реальність і суттєве випробування.Найважчим моментом у адаптації внутрішньо переміщеної особи (ВПО) залишається саме психологічний аспект. Адже кожна людина по-різному реагує та бореться з проблемами та перешкодами. Тому особливу роль в такихситуаціях відіграє нове оточення та…
 • ПИСАНКА - ПАСХАЛЬНА СИМВОЛІКА!
  ПИСАНКА - ПАСХАЛЬНА СИМВОЛІКА! З метою збереження традицій українського народу, а саме писанкарства та святкування Великодня, 2 травня в групі 1фБ було проведено виховну годину «Писанка - пасхальна символіка». Завдяки цьому розширили знання студентів про традиції та обряди українського народу; закріпити навички та вміння писати писанки; поширили знання про символіку писання узорів.Процес написання та результат роботи принесли багато позитивних емоцій, що дуже важливо в даний час.Після цього, в Пасхальні дні, з великим задоволенням ділились один з одним фото виготовлених пасок, та традицією освячення їх!
 • КНИЖКОВИЙ РЕЛАКС: ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ТА БІБЛІОТЕРАПІЯ
  КНИЖКОВИЙ РЕЛАКС: ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ТА БІБЛІОТЕРАПІЯ 7 травня психологічна служба коледжу, разом з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування відвідали Вінницьку центральну міську бібліотеку імені І. Бевза, яка реалізувала проєкт «Книжковий релакс: психологічна підтримка та бібліотерапія». Для наших студентів відбулося заняття з піщаної анімації. Пісок - це надзвичайно цікавий і загадковий матеріал. Він здатний знімати нервову напругу, покращувати настрій, викликати найбагатші асоціації.За допомогою пісочної терапії можна виразити свої відчуття та переживання. Не потрібно спеціальних навичок щоб працювати з цим матеріалом, оскільки він всім знайомий і зрозумілий.Учасники…
 • ВЕЛИКОДНІ ГОСТИНЦІ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ЛІКАРНІ ІМЕНІ ЮЩЕНКА
  ВЕЛИКОДНІ ГОСТИНЦІ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ЛІКАРНІ ІМЕНІ ЮЩЕНКА У вівторок, 7 травня, волонтери групи «Милосердя» відвідали пацієнтів відділення лікарні ім. Ющенка. Це вже четвертий візит студентів коледжу і щоразу не з пустими руками. Цього разу принесли пацієнтам, серед яких також є військові, Великодні гостинці - паски, крашанки, ковбасу тощо, поспілкувалися і подякували за наш захист. Участь взяли групи 1 мс А, 1 мс Б, 3 мс Б, 2 ф В, 2 фарм А та викладачі Шайдаюк О. І., Морозенко І. В., Головенко Л. О., Безʼязична І. В. Висловлюю…
 • ЕКСКУРСІЯ У ВІННИЦЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
  ЕКСКУРСІЯ У ВІННИЦЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ Вінницький краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення та минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів трипільської та передскіфської, скіфської, зарубинецької та черняхівської культур, княжого, бронзового та сарматського періодів наповнює гордістю та перехоплює дихання, як нащадка предків-українців. -- травня, здобувачі освіти групи 1фГ з куратором Бельдій Аллою Олександрівною в залі музею "України щит" схилили голови перед кожним Героєм України, нашими безстрашними земляками, ім'я та подвиги, яких назавжди залишилися в пам'яті кожного українця. З неприхованою зацікавленістю екскурсанти…
 • ЕКОЛОГІЧНА СВІДОМІСТЬ - ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ
  ЕКОЛОГІЧНА СВІДОМІСТЬ - ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ 08.05.24 р. група 1з/т з куратором Орловою В.Ф. відвідали підприємство ЕКО-СЕРВІС, де детально дізналися про процес переробки, правила сортування, особливості зберігання різних видів відходів у нашому місті і країні та світі загалом. https://www.instagram.com/p/C6uBpaxNI8J/ Екологічна освіта – це свідомий розвиток знань про навколишнє середовище. Від успішності здійснення екологічної освіти, формування екологічного мислення та екологічного виховання залежить майбутній стан природного середовища та якість нашого життя. Вона є важливою складовою для формування всебічно розвиненої особистості. Екологічна компетентність є ключовою для сучасної освіченої людини.…
 • 2 МІСЦЕ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З МІНІ-ФУТБОЛУ
  2 МІСЦЕ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З МІНІ-ФУТБОЛУ Збірна команда коледжу з міні-футболу (дівчата) за програмою обласної Спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми, коледжі) посіла 2 місце у фінальній частині змагань, поступившись тільки факультету фізичного виховання Вінницького педагогічного коледжу!
 • ОЛІМПІАДА З «МЕДСЕСТРИНСТВА У ВНУТРІШНІЙ МЕДИЦИНІ»
  ОЛІМПІАДА З «МЕДСЕСТРИНСТВА У ВНУТРІШНІЙ МЕДИЦИНІ» 07 травня 2024р. в 13.30 відбулась внутрішньоколеджна олімпіада з «Медсестринства у внутрішній медицині» на тему «Роль сестри медичної у догляді за пацієнтами із захворюваннями органів дихання, кровообігу та системи травлення» для 3 курсу спеціальності 223 «Медсестринство» ОП Сестринська справа. Організована цикловою комісією сестринської справи, завдання оцінювались незалежними експертами: голова журі заступник директора з навчально-виробничої роботи Сірак І.П, завідуюча медсестринським відділенням Цюрко Л.В., голова циклової комісії сестринської справи Поліщук Т.В., викладач внутрішньої медицини Кушнір Н.М. Предметні олімпіади і конкурси фахової майстерності…
 • ЗАКАРПАТТЯ, ТУСТАНЬ, ЛЬВІВ
  ЗАКАРПАТТЯ, ТУСТАНЬ, ЛЬВІВ Здобувачі освіти ВМФК ім.акад. Д.К. Заболотного за освітньо-професійною програмою "Лікувальна справа" групи 3ф А з куратором Тетяною Ільніцькою та батьками студентів продовжують пізнавати історичну та культурну спадщину України в екскурсії по Закарпаттю, фортеці Тустань та м.Львів. 28 квітня 2024 року надзвичайним випробовуванням власних сил був для кожного піший підйом в гори. Надихаючою до нових екскурсій стала історія міста Лева. Здобувачі освіти сумлінно навчаються та пізнають історію рідної землі завдячуючи кожному, хто тримає фронт з вірою у наближення Перемоги!
 • ЗА ЛАШТУНКАМИ МЕРІЇ
  ЗА ЛАШТУНКАМИ МЕРІЇ 30 квітня студенти групи 1 з/т з куратором Орловою В.Ф. відвідали Вінницьку міську раду, ознайомились з роботою структурних підрозділів, зокрема, Відділу оперативного реагування «Цілодобова варта», Ситуаційного центру, Відділу молодіжної політики та Департаменту охорони здоровʼя. Здобувачі освіти мали змогу спілкуватися із директором Департаменту охорони здоровʼя Олександром Шишом, розглядали, які інноваційні методи лікування використовують у наших лікарнях. Обговорювалися також принципи роботи гілки охорони здоров’я, оскільки медицина є одним з пріоритетних напрямків. Розуміння процесів управління та взаємодії між владними органами є важливим для…
 • МАЛЬОВНИЧІ КАРПАТИ
  МАЛЬОВНИЧІ КАРПАТИ Незабутню подорож до Карпат 27,28 квітня здійснили студенти медсестринського відділення груп 2м/с В, 1м/сА, 1м/сБ зі своїми кураторами Литвинюк В.В., Шайдаюк О.І. та Морозенко І.В. Подорожувати нашою прекрасною країною, це велике задоволення, а якщо ця подорож у Карпати, та ще і навесні.....Неймовірні краєвиди ще засніжених гір, зелень полонин, потужність водоспадів та річок вмить зняли втому у подорожуючих. Водоспад Гук вразив своєю потужністю потоку та прохолодою, гірські річки - наповненням і силою, а з гори Маковиця відкривалися неймовірні краєвиди на гірський…
 • ЗАНЯТТЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА ТЕМУ: "ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТФОРМИ NEARPOD ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЛЕКЦІЙНИХ ТА СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ"
  ЗАНЯТТЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА ТЕМУ: "ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТФОРМИ NEARPOD ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЛЕКЦІЙНИХ ТА СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ" 30 квітня 2024 р. відбулося заняття Школи педагогічної майстерності коледжу. Засідання Школи проходять з метою більш якісного оволодіння сучасними методами та технологіями навчання. Розглядалася тема "Використання платформи Nearpod під час проведення лекційних та семінарських занять". Викладач медичної біології Безязична І.В. детально ознайомила учасників Школи з можливостями сервісу Nearpod, розкрила переваги його використання в освітньому середовищі. У дружній атмосфері кожен учасник мав змогу долучитись до обговорення теми заняття.
 • 154 ОМБР ДЯКУЄ ЗА МАСКУВАЛЬНІ СІТОЧКИ!
  154 ОМБР ДЯКУЄ ЗА МАСКУВАЛЬНІ СІТОЧКИ! І на передовій, і у тилу кожен робить усе можливе, аби якнайшвидше здолати ворога та повернутися до мирного життя, до відбудови наших міст, реалізації усіх наших планів, які нахабно перервали загарбники. Саме тому працівники, викладачі та студенти коледжу плетуть маскувальні сітки, які захищатимуть наших захисників від ворога. 154 ОМБР дякує за маскувальну сітку! Наші захисники на передовій докладають максимум зусиль, щоб давати відсіч окупантам. Ми ж, усі разом, підтримуємо військових та робимо все, щоб наблизити перемогу.
 • ТЕМАТИЧНІ БЕСІДИ З ПРАКТИКАНТАМИ ВДПУ ІМ. М.КОЦЮБИНСЬКОГО НА ТЕМУ: "ЦІННОСТІ ТА ПРІОРИТЕТИ В УМОВАХ ВІЙНИ"
  ТЕМАТИЧНІ БЕСІДИ З ПРАКТИКАНТАМИ ВДПУ ІМ. М.КОЦЮБИНСЬКОГО НА ТЕМУ: "ЦІННОСТІ ТА ПРІОРИТЕТИ В УМОВАХ ВІЙНИ" Протягом тижня психологічна служба коледжу разом з практикантами ВДПУ ім. М. Коцюбинського проводили з дітьми- сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування та студентами медсестринського і лабораторного відділень обговорення на тему: "Цінності та пріоритети в умовах війни".В програмі бесід:✓ роз'яснювалась суть поняття цінностей з боку організаторів бесіди;Цінності - це те, у що ми віримо та до чого прагнемо. Це наші переконання. Вони є стандартом та критерієм для оцінювання як власних дій, так і дій інших людей. Але те, що прийнято називати "цінністю"…
 • НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ: "НОБЕЛІВСЬКІ ЛАУРЕАТИ УКРАЇНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ"
  НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ: "НОБЕЛІВСЬКІ ЛАУРЕАТИ УКРАЇНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ" 25.04.2024 року на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного відбулося засідання РМО викладачів санітарно-гігієнічних дисциплін в рамках якого, в змішаному форматі, була проведена науково-практична конференція серед здобувачів освіти Вінницького, Гайсинського, Погребищенського та Могилів-Подільського медичних фахових коледжів на тему: "Нобелівські лауреати українського походження». З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К.Заболотного - Андрієвський І.Ю. Голова циклової комісії санітарно-гігієнічних дисциплін Довженко Л.В. відзначила актуальність проведення такого заходу. Здобувачами освіти були підготовлені та…
 • УРБАН КЛУБ «У МІСТА Є Я»
  УРБАН КЛУБ «У МІСТА Є Я» Студенти групи 1з/т є постійними учасниками УРБАН КЛУБУ «У МІСТА Є Я». Урбан рух «У міста є Я» – це щотижневі інтерактивні живі зустрічі для підлітків 10-17 років, під час яких за допомогою менторів розкриваються одна за одною одинадцять тем про територіальну громаду. Урбан рух від фонду WNISEF реалізовується вже у 19 населених пунктах. Місією ініціативи є сприяння розвитку свідомої та активної позиції української молоді задля створення комфортного міського простору. На останній зустрічі 25.04.24р. за ініціативи Відділу молодіжної політики Вінницької…
 • ВИШУКАНИМИ ВУЛИЧКАМИ СТАРОГО ЛЬВОВА
  ВИШУКАНИМИ ВУЛИЧКАМИ СТАРОГО ЛЬВОВА Студенти груп 4 фА, 4мсБ, 3мс В, 2мсБ разом з кураторами Л.О. Яковишеною та Ю.С. Ілясовою відвідали західну столицю нашої країни – місто Львів. В рамках подорожі познайомилися з найвідомішими архітектурними шедеврами на площі Ринок, відвідали музей народної архітектури і побуту "Шевченківський гай", сучасний стадіон Арена Львів, океанаріум, будинок. Вчених та інші цікаві локації. Щиро вдячні нашим воїнам за можливість відвідати мирні міста України.
 • АКТИВНА МОЛОДЬ - МІЦНА ГРОМАДА
  АКТИВНА МОЛОДЬ - МІЦНА ГРОМАДА Студенти 2 мс А з викладачем Л.О. Яковишеною взяли участь у соціальному проекті «Активна молодь – міцна громада» та стали переможцями у двох номінаціях «Фонд громади – запорука eспіху» та «Комфортне житло». Щиро вдячні КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» за продуктивний розвиток нашої молоді.
 • МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «ОЛІМПІС 2024-ВЕСНЯНА СЕСІЯ» БІОЛОГІЯ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВО
  МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «ОЛІМПІС 2024-ВЕСНЯНА СЕСІЯ» БІОЛОГІЯ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВО Головною метою освітніх конкурсів «Олімпіс» є зацікавлення навчальними предметами і підвищення мотивації до навчання. Беручи участь у конкурсах, здобувачі освіти можуть перевірити свої знання, повторити вивчений матеріал. Оскільки конкурси проводяться онлайн, вони розвивають комп'ютерні навички. Після конкурсів викладачі можуть переглянути відповіді і визначити теми, в яких студенти мають труднощі. На відміну від традиційних олімпіад, в освітніх конкурсах «Олімпіс» присутні завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі здобувачі освіти без винятку. Головна мета освітніх конкурсів «Олімпіс»: Зацікавити навчальним…
 • КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА ЧЕРГОВОЇ РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧАЕС
  КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИУРОЧЕНА ЧЕРГОВОЇ РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧАЕС Цими днями в Україні відзначають 38-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики. Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін 26 квітня 2024 р. організували й провели конференцію, приурочену відзначенню чергової річниці цієї небезпечної для людства події. Під час заходу прозвучали цікаві доповіді на теми:1. «Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа ХХ ст.» - підготувала студентка гр. 2 ф Б Ковальчук Марія під керівництвом викладача фізики Бевза О.Є.2. «Чорнобиль – біль і…
 • ЗАНЯТТЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА ТЕМУ: "ВИКОРИСТАННЯ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМ ТА АВТОРСЬКИХ РОЗРОБОК НА ЗАНЯТТЯХ"
  ЗАНЯТТЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА ТЕМУ: "ВИКОРИСТАННЯ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМ ТА АВТОРСЬКИХ РОЗРОБОК НА ЗАНЯТТЯХ" 15 квітня 2024 р. відбулося заняття Школи педагогічної майстерності коледжу. Одним із головним завдань в діяльності Школи є розгляд актуальних питань педагогіки та методики викладання. В роботі школи брали участь: методист коледжу Сурсаєва І.С., завідувач навчально-методичним кабінетом Панасюк М.П., викладачі коледжу. Розглядалася тема "Використання онлайн платформ та авторських розробок на заняттях". Доповідач фармакології Коробко Ю.М. ознайомила присутніх з використанням в навчальній діяльності онлайн-платформ: Nearpod, Wordwall, Classtime, а також YouTube каналу та Telegram каналу. Обговорювались методи навчання, що показали свою доцільність…
 • ПІКЛУЙМОСЬ ПРО ЗДОРОВ'Я РАЗОМ
  ПІКЛУЙМОСЬ ПРО ЗДОРОВ'Я РАЗОМ 23.04.24 продовжуючи роботу "Містечка здоров'я", присвяченого тижневику імунізації, організованого Центром контролю та профілактики хвороб МОЗ, працювали групи ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного 2 лаб, 2фБ, 2фВ з викладачами Коробко Ю.М. та Кульчиковською О.М. На Європейській площі охочі безкоштовно вакцинувались від дифтерії та правця.На локаціях містяни змогли перевірити рівень цукру в крові, зробити дослідження на наявність ВІЛ-інфекції, сифілісу та гепатиту, пройти дерматоскопію, ПЛР-тест на COVID, виміряти тиск та визначити індекс маси тіла.
 • ТВОРЧЕ ПОБАЧЕННЯ З КНИГАМИ
  ТВОРЧЕ ПОБАЧЕННЯ З КНИГАМИ Студенти групи 3 м/с А відвідали творче побачення з книгами Вінницької письменниці Олександри Костюк присвячене Всесвітньому дню книги та авторського права, яке відбулося в Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Валентина Отамановського.
 • ОЛІМПІАДА З ІНФЕКТОЛОГІЇ
  ОЛІМПІАДА З ІНФЕКТОЛОГІЇ Викладачами циклової комісії санітарно-гігієнічних дисциплін була проведена олімпіада з "Інфектології" серед студентів 3 курсу фельдшерського відділення. Олімпіада складалась з 3 завдань. Учасниці олімпіади виконали на "відмінно" теоретичні завдання на освітніх платформах LearningApps, Wordwall та продемострували практичні навички. За відмінні результати здобувачі освіти групи 3фА Склярук Оксана, Красносельська Вікторія, Кириловська Вікторія та групи 3фБ Атаманюк Анастасія, Мазуренко Катерина, Муравель Олена були нагороджені грамотою.
 • ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАНСЬКОЇ МОВИ!
  ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАНСЬКОЇ МОВИ! 16 квітня 2024 року на базі Вінницького технічного фахового коледжу відбулась ХІ обласна олімпіада з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області. З вітальними словами перед гостями виступили голова організаційного комітету олімпіади, директор ВТФК Світлана Василюк і голова ОМО викладачів української філології ЗФПО Вінницької області, кандидат філологічних наук Юлія Зоріна. Під час відкриття заходу всі учасники отримали дипломи. За звання кращого знавця рідного слова змагалися студенти із 21 навчального закладу. Але перше місце виборола Асаула Наталія –…
 • ТОВАРИСТВУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ 106 РОКІВ!
  ТОВАРИСТВУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ 106 РОКІВ! 18 квітня в Україні відзначають День заснування Товариства Червоного Хреста – найбільшої гуманітарної організації в нашій країні, яка вже понад сто років надає комплексну гуманітарну допомогу та підтримку найвразливішим верствам населення. Український Червоний Хрест реалізує свою гуманітарну діяльність по всій країні: 24 обласних та майже 200 районних організацій, в яких понад 8000 волонтерів щодня надають допомогу тим, хто цього потребує. Учасники інформаційної групи, яка діє на відділенні медсестринського догляду за пацієнтами похилого і старечого віку, підготували до цього дня і…
 • РЕКРУТИНГОВИЙ ЗАХІД
  РЕКРУТИНГОВИЙ ЗАХІД 20 квітня у Вінниці відбувся другий Всеукраїнський інформаційно-рекрутинговий захід «Обирай сам». Його організували для всіх, хто хоче більше дізнатися про умови служби у різних підрозділах, а також просто вільно поспілкуватися із професійними військовими. На заході були представлені 20 різних військових підрозділів, вісім закладів освіти ЗСУ. Студенти групи 2 ф Г Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного відвідали цей захід, де мали можливість поспілкуватися з військовими, спробувати себе операторами дрону, приміряти каски, бронежилети, маскхалат кікімору, потримати в руках…
 • ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
  ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ Викладачі циклової комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін провели олімпіаду з “Історії України” серед студентів другого курсу. Олімпіада – це не лише змагання, а й можливість поглибити свої знання, дізнатися нове і вдосконалити навички критичного мислення.За результатами тестування I місце посів Бондар Нікіта (2 зубні техніки), II місце - Ковальчук Марія (2 фельдшера “Б”), III місце розділили Кравченко Лев та Савчук Богдан (2 фельдшера “Б”).Бажаємо всім учасникам успіхів, впевненості в своїх силах і натхнення ніколи не переставати вчитися.
 • ЗАХІД "ЯК ТИ ТАМ?"
  ЗАХІД "ЯК ТИ ТАМ?" 20 квітня cтуденти та адміністрація Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного на чолі з директором Андрієвським Іваном Юрійовичем відвідали чудовий захід Вінницької філологині, Віри Ваганової під назвою «Як ти там ?». Студенти мали нагоду послухати виступи Ігоря Юрковського, Михайла Моди та Миколи Свидюка. Слухачі отримали естетичне задоволення від чудового заходу. Відео із заходу можна переглянути за посиланням
 • РЕГІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ: "РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ У ДІТЕЙ: ЛІКУВАННЯ ТА ДОГЛЯД"
  РЕГІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ: "РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ У ДІТЕЙ: ЛІКУВАННЯ ТА ДОГЛЯД" У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.акад. Д.К.Заболотного 17.04.2024 року на ЦК педіатрії в рамках РМО було проведено регіональну студентську науково-практичну конференцію серед студентів 4-х курсів Сестринської та Лікувальної справи між коледжами Вінницького регіону на тему: "Респіраторні захворювання у дітей: лікування та догляд" в онлайн –форматі. З вітальним словом до учасників конференції звернулась Інна Сурсаєва - методист Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових коледжів Вінницької області, кандидат педагогічник наук.…
 • ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ З МЕДИЧНИМИ КОЛЕДЖАМИ БОЛГАРІЇ
  ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ З МЕДИЧНИМИ КОЛЕДЖАМИ БОЛГАРІЇ 16 квітня до Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного завітав підполковник, військово-повітряний та військово-морський аташе Йонко Капітанов. Спілкувались з приводу співпраці медичних коледжів Болгарії та нашого закладу.
 • ПОДОРОЖ ДО ЗАКАРПАТТЯ
  ПОДОРОЖ ДО ЗАКАРПАТТЯ 13-14 квітня групи 2 з/т, 2 ф А, 2 ф В, 2 фарм А та 1 ф В з кураторами Хитрою І.В., Ісаковою О.Л., Без'язичною І.В. та Ружанською Н.М., заст.директора Лампіцькою О.К. відвідали сонячне Закарпаття. Першого дня зачарувало нас місто Ужгород. Це столиця Закарпаття, одне з найкрасивіших міст центральної Європи, що розкинулось на перехресті українського, угорського та словацького кордонів.Відвідали замок "Паланок", який можна побачити з будь-якої точки, а з фортецею пов"язане і назва міста, і його доля.Наступна наша зупинка була…
 • КРУГЛІ СТОЛИ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОПП СЕСТРИНСЬКА СПРАВА, ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА
  КРУГЛІ СТОЛИ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОПП СЕСТРИНСЬКА СПРАВА, ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА 18 квітня 2024 р. у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного відбулись круглі столи за участі представників адміністрації закладу, голів ЦК, стейкхолдерів, представникив студентського самоврядування, здобувачів освіти, щодо обговорення проєктів освітньо-професійних програм спеціальності 223 Медсестринство «Сестринська справа» та «Лікувальна справа» ОПС фаховий молодший бакалавр на 2024 р. Завідуючі медсестринського та фельдшерського відділення прозвітували про результати анкетування серед здобувачів освіти щодо якості освітньої-професійної програми та задоволеності методами навчання та викладання. Учасниками круглого столу було внесені пропозиції щодо збільшення кредитів…
 • "ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР - 2024"
  "ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР - 2024" Відповідно до результатів Всеукраїнського конкурсу "Педагогічний ОСКАР - 2024". Вітаємо викладача Вінницького медичного фахового коледжу імені академіка Д.К.Заболотного Вероніку ОРЛОВУ з переможним ІІІ місцем у конкурсі в номінації "Інтерактивний навчально-методичний посібник з дисципліни". Висловлюємо подяку за Вашу сумлінну, чесну і творчу працю. Нехай ентузіазм і цілеспрямованість тільки ростуть, здоров’я буде міцним, а в голову приходять все нові і нові ідеї! Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР» проводять щороку відповідно до Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний…
 • СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ОПП "ФАРМАЦІЯ"
  СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ОПП "ФАРМАЦІЯ" 17.04.2024 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Фармація» Ірина Постольнікова (завідувачка фармацевтичного відділення) організувала зустріч викладачів фармацевтичних дисциплін, студентів відділення з Галелюк Оленою Володимирівною - менеджером по роботі з персоналом мережі аптек Фармація. Під час цього заходу студенти ІІІ курсу фармацевтичного відділення ознайомились з роботою мережі аптек Фармація: «Сім'я Аптек FARMACIA», «Аптека Гаєвського», «Аптека від складу», «Будемо Здорові Разом». На зустрічі Олена Галелюк наочно презентувала роботу мережі аптек «Фармація». Ознайомила здобувачів освіти з проходженням виробничої та переддипломної практики…
 • КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЛАБОРАНТСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ
  КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЛАБОРАНТСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ 16.04 в рамках тижневика циклової комісії спец.-лабораторних дисциплін відбувся конкурс професійної майстерності серед студентів випускного курсу спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування, ОПП "Лабораторна діагностика". Конкурс проходив у два тури: теоретичного і практичного. Кожний конкурсант відповів на 100 тестових запитань з основних дисциплін спеціальної підготовки та відпрацював три практичні навички з клінічної лабораторної діагностики, мікробіології з основами імунології та технікою мікробіологічних досліджень, гігієни з основами екології та технікою санітарно-гігієнічних досліджень. Переможці: 1 місце - Трасковська Аріна, 2 місце -…
 • ПРИЗОВЕ МІСЦЕ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З ВОЛЕЙБОЛУ
  ПРИЗОВЕ МІСЦЕ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ З ВОЛЕЙБОЛУ Збірна команда коледжу з волейболу (дівчата) у важкій боротьбі зуміла посісти 3 місце за програмою обласної спартакіади серед закладів фахової передвищої освіти! Вітаємо!
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ 16.04.24р на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного відбувся семінар-практикум в рамках регіонального методичного об'єднання керівників та викладачів фізичного виховання, на тему: "Методика проведення занять з фізичної культури зі студентами з порушенням постави, які відносяться до спеціальної медичної групи". В семінарі-практикумі прийняли участь 14 учасників з регіону.З вітальним словом виступила Інна СУРСАЄВА – методист Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д. К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових коледжів Вінницької області, кандидат педагогічних…
 • ВІДВІДУВАННЯ "МІСТЕЧКА ЗДОРОВ'Я"
  ВІДВІДУВАННЯ "МІСТЕЧКА ЗДОРОВ'Я" Сьогодні 16.04.24 на площі парку ім. М. Леонтовича з 12.00 по 15.00 працювало "Містечко здоров'я", створене Центром контролю та профілактики хвороб МОЗ. Захід був присвячений тижневику імунізації. Для підтримки дійства були запрошені здобувачі освіти ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного. Це групи 2фБ, 2 лаб, 3 лаб, організовані викладачами Дубінською О.А., Коробко Ю.М., Кульчиковською О.М. Студенти не тільки виконували флеш-моб, роздавали флаєра, а й приймали участь у визначенні глюкози крові, вимірюванні АТ, визначенні індексу маси тіла пересічним громадянам, за що ЦКПХ…
 • ЗАНЯТТЯ ЗІ СТРІЛЬБИ
  ЗАНЯТТЯ ЗІ СТРІЛЬБИ В рамках проведення навчальної дисципліни Захист України, розділу вогнева підготовка, було проведено практичні заняття зі стрільби з малокаліберної гвинтівки, з групами фельдшерського та лаборантського відділень, на базі Вінницького палацу дітей та юнацтва.Досвідчені інструктори, враховуючи індивідуальні особливості, розказали всі деталі та допомогли швидко освоїтись та отримати максимум навичок від стрільби зі зброї, також розказали про правила поводження з різними видами вогнепальної зброї.
 • АКЦІЯ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"
  АКЦІЯ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ" Під керівництвом циклової комісії фізичного виховання та за сприяння голови ЦК Біліченко О.В., який забезпечував медичний супровід заходу 11 квітня відбулося традиційне прибирання узбережжя Південного Бугу і прилеглих територій.
 • ДРУГИЙ ТУР ОЛІМПІАДИ З ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ
  ДРУГИЙ ТУР ОЛІМПІАДИ З ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ 11 квітня 2024 р на цикловій комісії терапевтичних дисциплін відбувся другий тур олімпіади-конкурсу з внутрішньої медицини серед студентів 3 курсу спеціальності 223 «Медсестринство» ОП – лікувальна справа. На олімпіаді були присутні представники адміністрації: заступник директора з навчально-виробничої роботи, кандидат педагогічних наук Інна Сірак, методист ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного, кандидат педагогічних наук Інна Сурсаєва, методист ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного Михайло Панасюк; викладачі циклової комісії терапевтичних дисциплін та циклових комісій коледжу. Організатор олімпіади – викладач вищої категорії, викладач – методист…
 • ЕКСКУРСІЯ НА ЕКО-СЕРВІС
  ЕКСКУРСІЯ НА ЕКО-СЕРВІС 11.04.24 р. студенти групи 2 з/т з викладачем Орловою В.Ф. в рамках вивчення дисципліни "Екологія та біобезпека" відвідали підприємство ЕКО-СЕРВІС. Ми детально дізналися про процес переробки правила сортування, особливості зберігання різних видів відходів у нашому місті і країні та світі загалом.Екологічна свідомість та культура - це ключова компетенція людини у сучасному світі. Наше майбутнє у наших руках
 • СПІВПРАЦЯ З СУМСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ
  СПІВПРАЦЯ З СУМСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ В Україні стрімко зростає потреба в фізичних терапевтах та ерготерапевтах, все більш актуальною стає проблема фізичної реабілітації постраждалих. Цю тенденцію спостерігають ще з 2014 року. Фізичні терапевти та ерготерапевти – це фахівці сфери охорони здоров’я, які наступними після медиків надають допомогу людям з різними травмами та ураженнями. Через війну зростає кількість людей: як військових, так і цивільних, зі складними травмами, які потребують реабілітації. У ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного 11 березня 2023 р. була проведена зустріч завідувача кафедри фізичної терапії,…
 • ЯНГОЛИ СПОРТУ
  ЯНГОЛИ СПОРТУ 9 квітня викладачі циклової комісії фізичного виховання разом зі здобувачами освіти Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного відвідали Вінницький обласний художній музей, де проходить Всеукраїнський фотопроєкт "ЯНГОЛИ СПОРТУ" - присвячений загиблим спортсменам у безжалісній війні.
 • ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД "АКТИВНІ ПАРКИ - НАЦІЯ ЗАГАРТОВАНИХ"
  ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД "АКТИВНІ ПАРКИ - НАЦІЯ ЗАГАРТОВАНИХ" 6 квітня за сприяння циклової комісії фізичного виховання здобувачі освіти Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного Човганюк Олег 3фА, Сисоєва Валерія 3фА, Ясиновенко Артем 2фА, Тан’євська Ліза 1 мс Б, прийняли участь у фізкультурно-оздоровчому заході: "Активні парки - Нація загартованих", організованим та проведеним Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а також ГО «Alpha Self Defense» (ASD), відокремленого підрозділу Федерації спортивного орієнтування України в м. Києві. Метою цього заходу є…
 • МОЛОДЬ. МИСТЕЦТВО. МУЗЕЙ
  МОЛОДЬ. МИСТЕЦТВО. МУЗЕЙ Протягом понад п’ятнадцять років активно працює творчий мистецький проект «Молодь. Мистецтво. Музей.», координатором та керівником якого є Панкевич В.В, в якому ми активно співпрацюємо з Вінницьким обласним художнім музеєм. Проводимо разом багато спільних художньо – мистецьких на творчих заходів, виставок, відкритих виховних годин, конференцій та екскурсій. Студенти активно залучаються до мистецького життя, приймають участь у підготовці обговореннні експозицій, а також є активними гладачами та бажаними гостями на відкриттях виставок, на концертах та перфоменсах що проводяться в музеї, дають інтерв’ю радіо-…
 • ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ "СІМЕЙНА МЕДИЦИНА"
  ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ "СІМЕЙНА МЕДИЦИНА" 1 квітня 2024 р. відбулася олімпіада з навчальної дисципліни " Сімейна медицина ". В ній прийняли участь студенти груп 4 ф А та 4 ф Б. Протягом олімпіади студенти виконували завдання: бліц опитування, розв'язання клінічного ситуаційного завдання- візуалізації та демонстрували виконання практичних навичків. Переможцями олімпіади стали студенти групи 4 ф А: Кислиця Яна, Гаврилишена Марія та Кушнірова Єсенія. Студенти групи 4 ф Б: Вівсяна Марія, Поліщук Вікторія та Москалюк Вікторія- зайняли почесне 2 місце, поступившись лише 3 балами. Вітаємо учасників…
 • ВЕСНЯНА ПРОГУЛЯНКА ДАВНІХ ДРУЗІВ
  ВЕСНЯНА ПРОГУЛЯНКА ДАВНІХ ДРУЗІВ 4 квітня студенти-учасники волонтерської групи «Милосердя» провели першу цієї весни прогулянку з дружнім чаюванням для жителів КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку». Весна – це лагідні сонячні промені, що пробуджують природу від зимового сну, це спів птахів, перші квіти і ніжна молода зелень. Весна милує очі і веселить душу, хочеться більше часу проводити на вулиці, більше спілкуватися з друзями. Жителі пансіонату з порушеннями функції опорно-рухового апарату та з вадами зору довгі зимові місяці з…
 • ЄДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ
  Шановні колеги! Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 р. № 1242 реалізується експериментальний проєкт щодо формування та застосування єДокумента про освіту. Після успішного тестування освітніх документів на Єдиному порталі державних послуг «Дія» (далі – Портал «Дія») з 22.03.2024 запущено у промислове використання застосунок єДокумент про освіту. У застосунку наразі доступні документи про освіту, що містяться в Реєстрі документів про освіту Єдиної державної електронної…
 • ПРОХОДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЮ СЛУЖБОЮ КОЛЕДЖУ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ: "САМОДОПОМОГА ПЛЮС", "ГЕЙТКІПІНГ", "ІНКЛЮЗІЯ"
  ПРОХОДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЮ СЛУЖБОЮ КОЛЕДЖУ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ: "САМОДОПОМОГА ПЛЮС", "ГЕЙТКІПІНГ", "ІНКЛЮЗІЯ" За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської, Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) розроблений груповий курс управління стресом.Курс "Самодопомога Плюс" [Self - Help] (SH+) складається з аудіозаписів та ілюстрованого посібника "Важливі навички в періоди стресу". Навчальний курс має на меті допомогти дорослим, які перебувають у вкрай несприятливих умовах, навчитись управляти стресом.Психологічна служба коледжу успішно пройшла навчання з даного курсу на базі Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету в період з 25.10. 2023 р. по 15.02.2024 р. Сертифікат участі…
 • ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ВИКЛАДАЧА СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ ВІКТОРІЇ ЛИТВИНЮК НА ТЕМУ: «ЗАСТОСУВАННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ. ПАРЕНТЕРАЛЬНИЙ ШЛЯХ ВВЕДЕННЯ ЛІКІВ» З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕХНОЛОГІЇ» (ВВЕДЕННЯ В ПРЕДМЕТ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА)
  ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ВИКЛАДАЧА СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ ВІКТОРІЇ ЛИТВИНЮК НА ТЕМУ: «ЗАСТОСУВАННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ. ПАРЕНТЕРАЛЬНИЙ ШЛЯХ ВВЕДЕННЯ ЛІКІВ» З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕХНОЛОГІЇ» (ВВЕДЕННЯ В ПРЕДМЕТ «ОСНОВИ МЕДСЕСТРИНСТВА) 20 березня 2024 року на цикловій комісії сестринської справи Вікторія Литвинюк, магістр медсестринства, провела внутрішньоколеджне відкрите заняття на тему: «Застосування лікарських засобів. парентеральний шлях введення ліків» з дисципліни «технології» (введення в предмет «основи медсестринства) в групі 2 м/с Б медсестринського відділення. Сьогодні особливе значення має введення ліків парентеральним шляхом, зазначила Вікторія Литвинюк, адже він має ряд переваг серед інших: можливість надати допомогу пацієнтам при критичних станах та при невідкладній допомозі; ліки будуть минати шлунково-кишковий тракт, а значить не будуть руйнуватися…
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ 26 березня 2024 р відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів cестринської справи в онлайн-форматі, в рамках якого був проведений науково-методичний семінар на тему: «Впровадження новітніх технологій в процесі викладання клінічних дисциплін в закладах фахової передвищої освіти та психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах сьогодення». Навчально-методична робота в медичних закладах фахової передвищої освіти– важлива складова освіти, цілісна система дій і заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації та професійної майстерності кожного педагогічного працівника, розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу закладу, досягнення позитивних результатів освітнього…
 • ЗНАЙОМСТВО З ВІННИЦЬКИМ МЕДИЧНИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ ІМ. АКАД. Д.К.ЗАБОЛОТНОГО
  ЗНАЙОМСТВО З ВІННИЦЬКИМ МЕДИЧНИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ ІМ. АКАД. Д.К.ЗАБОЛОТНОГО 30.03 у Вінницькому медичному фаховому коледжі пройшов черговий День відкритих дверей. Викладачі та здобувачі освіти разом із секретарем приймальної комісії Моцякою Ю.М. та членом приймальної комісії Панкевич В.В. зустрічали абітурієнтів, надавали їм необхідну інформацію, проводили екскурсії. Також були проведені майстер-класи по відпрацюванню практичних навичок з клінічних дисциплін.Дякуємо всім організаторам за проведений захід, а також всім абітурієнтам, які завітали у наш заклад - чекаємо вже у якості студентів!
 • АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
  АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 29 березня 2024 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад.. Д.К. Заболотного відбулась атестація педагогічних працівників. Атестація здійснювалась відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 09 вересня 2022 року № 805. Метою атестації є стимулювання безперервного підвищення професійної компетентності педагогічних працівників, їх фахового вдосконалення, забезпечення ефективності освітнього процесу. Педагогічні працівники атестувались на відповідність займаній посаді, присвоєнні чи підтвердженні кваліфікаційної категорії та педагогічного звання. Робота атестаційної комісії здійснювалась на засадах відкритості та…
 • ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ У ЛІКАРНІ ІМ.ЮЩЕНКА
  ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ У ЛІКАРНІ ІМ.ЮЩЕНКА Студенти групи 1 фБ та їх батьки долучились до волонтерів в харчуванні 6 відділень психіатричної лікарні ім. О. І. Ющенко.
 • ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ
  ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ Загинув наш випускник 2022 року фельдшерського відділення Данилко Вадим Віталійович. Йому було всього лиш 20 років. Він справжній Герой, який віддав своє життя, допомагаючи іншим. Щиро співчуваємо рідним.
 • РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ АПТЕЧНОЇ МЕРЕЖІ «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я»
  РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ АПТЕЧНОЇ МЕРЕЖІ «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Завідувачка фармацевтичного відділення Постольнікова Ірина Михайлівна продовжує проведення низки зустрічей із зовнішніми стейкхолдерами аптечних мереж. 27 березня 2024 року здобувачі освіти фармацевтичного відділення ВМФК спілкувалися із представниками аптечної мережі «Бажаємо здоров'я», яка входять в ТОР-10 кращих аптечних мереж України. На зустрічі були присутні Просвірова Надія Вікторівна – комерційний директор «Бажаємо здоров΄я», Задорожня Маргарита Павлівна – керівник відділу навчання персоналу «Бажаємо здоров΄я» Вінницької області. Просвірова Надія Вікторівна ознайомила здобувачів освіти із особливостями роботи, розповіла про умови праці, оплату, соціальний пакет та…
 • ДОПОМОГА 148 ДЕСАНТНО-ШТУРМОВОМУ ВІДДІЛЕННЮ
  ДОПОМОГА 148 ДЕСАНТНО-ШТУРМОВОМУ ВІДДІЛЕННЮ 27 березня 1фБ група вислала передачу в смт.Просяне Запорізький напрямок, це 148 Десантно-штурмове відділення, на імʼя Кебенюка Андрія, нашого вінничанина. Відправили всього три коробки: маскувальні сітки, Кавери, окопні свічки, ліки, білизна, носки, балаклави а також прапори і ляльки мотанки.До збору ліків долучились групи 2фарм Б, 2мсБ та 1 фарм Б (Темпалгін, дексалгін, налгезін форте, дарфен Лонг, солпадеїн). Солодощі надали нам група «Українська команда».
 • ДОПОМОГА 4 ШТУРМОВІЙ РОТІ 1 ШТУРМОВОГО БАТАЛЬЙОНУ НАПРЯМОК АВДІЇВКА
  ДОПОМОГА 4 ШТУРМОВІЙ РОТІ 1 ШТУРМОВОГО БАТАЛЬЙОНУ НАПРЯМОК АВДІЇВКА 21 березня студентами 1фБ групи було вислано передачу в Покровськ. Допомога призначалась 4й штурмовій роті 1го штурмового Батальйону , напрямок Авдіївка. А саме , на імʼя командира - Рогозюка Дмитра - нашого вінничанина. А саме: 2 маскувальні сітки 6на9 на танки, кікімори по 190см, плащі маскувальні водонепроникні та національні мотанки і прапор з побажаннями.
 • ЗМАГАННЯ З РИТМІЧНОЇ ГІМНАСТИКИ
  ЗМАГАННЯ З РИТМІЧНОЇ ГІМНАСТИКИ 26.03.2024 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного під керівництвом циклової комісії фізичного виховання проведені традиційні змагання з ритмічної гімнастики. В конкурсі прийняли участь 23 академічні групи (368 здобувачів освіти). Запальна атмосфера, гарний настрій, віра в щасливе майбутьнє та ПЕРЕМОГУ - безцінні в такий нелегкий час! Переможці змагань:Гран-прі - 1 м/с АI місце: 2 м/с Б1 з/тII місце:3 м/с Б2 ф Б2 м/с А1 м/с БIII місце:2 з/ т1 фарм Б2 фарм АIV місце:2 ф А2 фарм…
 • АНТИНАРКОТИЧНИЙ РЕЙД
  АНТИНАРКОТИЧНИЙ РЕЙД Студенти групи 1фБ разом з куратором Оксаною Сопотніцькою та іншими волонтерами взяли участь в антинаркотичному рейді. Пів сотні активістів вийшли в рейд по боротьбі з наркоторгівлею. Фарбою замальовували адреси з наркошопами на багатоповерхівках, гаражах, парканах. Цього разу перевіряли мікрорайон Вишенька. Такі акції проводять раз на кілька місяців, аби захистити молодь від пропаганди та доступності наркотиків.
 • ВНУТРІШНЬОКОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ
  ВНУТРІШНЬОКОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ У Вінницькому медичному фаховому коледжі 25.03.2024 р. цикловою комісією природничо-наукових дисциплін було проведено внутрішньоколеджну олімпіаду з біології та екології серед здобувачів освіти 1 курсів. Студенти опрацювали теоретичний та практичний блок завдань, та гідно продемонстрували свої знання з дисципліни.Переможцями стали: 1 місце - Баранишен Андрій, 1фБ;2 місце - Плахотнюк Михайло, 1фВ;3 місце - Гальвіта Олена, 1фА.
 • ХОРОБРІ СЕРЦЯ
  ХОРОБРІ СЕРЦЯ 21 березня в актовій залі ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного студенти 2 фА та їх куратор Ісакова Оксана Людвігівна, студенти 1фВ та їх куратор Ружанська Наталія Миколаївна організували Виховну годину «Хоробрі серця»Військовим медикам присвячується". Студенти показали важливість і цінність наших героїв, які ціною власного життя рятують нашу державу.Все буде Україна!
 • БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК
  БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК 21 березня відбувся благодійний ярмарок. До ярмарку долучилися студенти усіх курсів. Кошти, зібрані на ярмарку, будуть передані на потреби ЗСУ. Все буде Україна! Відео із заходу можна переглянути за посиланням.
 • МОЛОДІЖНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА "БАТЛУМ"
  МОЛОДІЖНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА "БАТЛУМ" 20 березня команда студентів коледжу прийняла участь в молодіжній інтелектуально-розважальній грі "БатлУМ", присвяченій відзначенню 80-ї річниці з Дня визволення Вінниці від фашистських загарбників. Дякуємо відділу молодіжної політики міської ради та Вінницькій Молодіжній Раді за організацію та проведення такого чудового заходу, а також нашим захисникам за можливістьвідвідувати подібні заходи в такий складний час.
 • ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ
  ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ 20 березня 2024 року відбулась засідання методичної ради коледжу Розглядались наступні питання: 1. Стан організації підготовки до атестації педагогічних працівників. 2. Організація навчально-виховної роботи на цикловій комісії гуманітарних та соціальних економічних дисциплін. 3. Узагальнення практичного педагогічного досвіду викладача Морозенко І.В. Про організацію роботи атестаційної комісії проінформував завідувач навчально-методичним кабінетом Панасюк М.П, який зосередив увагу присутніх на змінах у законодавстві щодо проведення атестації педагогічних представників у поточному році. Павленко І.Ю назвала та охарактеризувала головні напрямки роботи викладачів циклової комісії гуманітарних та…
 • КОНЦЕРТ "НЕЗЛАМНА ВЕСНА"
  КОНЦЕРТ "НЕЗЛАМНА ВЕСНА" 19 березня у ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного відбувся масштабний концерт "Незламна весна".Народний театр пісні "Слов'янка" Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ. Художній керівник - заслужений артист України Адам Дзюба.Проводила захід - Учасниця проєкту «Голос України» Вікторія Гнатюк Відео з концерту можна переглянути за посиланням
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТЕРАПЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТЕРАПЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН 19 березня 2024 р відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів терапевтичних дисциплін в онлайн-форматі, в рамках якого була проведена науково-методична конференція на тему: «Медична та соціальна реабілітація в Україні в умовах сьогодення». В роботі заходу взяли участь викладачі Гайсинського, Могилів-Подільського, Погребищенського, Вінницького медичних фахових коледжів; представники адміністрації Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, студенти коледжів регіону. З вітальним словом виступила методист Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових…
 • ОПЛАЧУЙТЕ ЗА НАВЧАННЯ ТА ГУРТОЖИТОК ЗРУЧНО ТА ШВИДКО ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАТІЖНОГО СЕРВІСУ PAY!
  Ми раді повідомити вам про новий спосіб оплати за навчання та проживання в гуртожитку. Тепер у вас є можливість здійснювати оплату платіжний сервіс Pay. Чому варто обрати Pay? Зручність: Оплачуйте з будь-якого місця за допомогою мобільного застосунку або вебсайту. Швидкість: Транзакції обробляються миттєво, що означає, що ви швидко отримуєте підтвердження оплати. Як скористатися сервісом Pay? Скануйте за допомогою телефона Qr код, які розміщені в коледжі або ж просто завантажте мобільний застосунок “Єдиний Рахунок” (Pay) або зайдіть на наш вебсайт, виберіть…
 • ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ ТРИВАЮТЬ
  ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ ТРИВАЮТЬ Шевченківські читання тривають ….до 210 річниці був проведений захід під назвою «Батько наш Шевченко», де були заслухані твори Т.Г.Шевченка. Студенти та викладачі змогли побачити картини художника та виконання музичних творів на слова великого митця!
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 07 березня 2024 року на базі Гайсинського медичного фахового коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів хірургічних дисциплін медичних фахових коледжів Вінницької області: навчально-методичний семінар «Методично-професійні акценти при викладанні дисциплін хірургічного профілю». З вітальним словом виступила заступник директора з навчальної роботи Гайсинського медичного фахового коледжу Людмила ЯРЕМЕНКО. Інна СУРСАЄВА – методист Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових коледжів Вінницької області, привітала присутніх та побажала конструктивної роботи. Олександр БІЛІЧЕНКО –…
 • НЕЙРОБІОЛОГІЯ КОХАННЯ
  НЕЙРОБІОЛОГІЯ КОХАННЯ 07.03.2024р. студенти групи 1 з/т відвідали захід «Нейробіологія кохання», організаторами якого були Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради та Вінницька молодіжна рада. Нейробіологія кохання - захід, який доводить, що наука це просто! Учасники дізнались: -Як утворюється почуття закоханості та кохання. -Чи може людина змінити свій гендер та що на це впливає. -Що таке материнський та батьківський інстинкт Розкрили для себе біологічні аспекти романтичних відносин. Обговорили, чи свідомо ми закохуємось, та за якими критеріями обираємо партнера/партнерку. І головне, як наш мозок…
 • МІЖ НАМИ ДІВЧАТАМИ
  МІЖ НАМИ ДІВЧАТАМИ 14.03.2024 р. студенти фельдшерського відділення групи 1фГ в рамках розширеного вивчення теми «Репродукція та розвиток» з предмету «Біологія та екологія» під керівництвом викладача Орлової В.Ф. відвідали захід «Між нами дівчатами. Відверта розмова з гінекологинею Іриною Кравчук» організаторами якого були Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» та креативний простір «Level 80». На зустрічі студенти детально дізналися про: - як зберегти здоров’я репродуктивної системи; - інтимну гігієну; - як побороти невпевненість в собі та полюбити…
 • РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН
  РЕГІОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН 14 березня 2024 р. на базі Погребищенського медичного фахового коледжу пройшов семінар-практикум для підвищення кваліфікації викладачів загальноосвітніх дисциплін медичних ЗФПО Вінницької обл. на тему «Особливості викладання загальноосвітніх дисциплін в умовах карантину та воєнного станів». Відкрила онлайн-захід методист Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, голова регіонального МО методистів та голів методичних об’єднань медичних фахових коледжів Вінницької обл. Сурсаєва І.С., яка привітала присутніх та побажала всім плідної праці. Під час семінару було заслухано й обговорено такі доповіді: «Законодавчі документи та…
 • ДОПОМОГА У ЛІКАРНІ ІМ. ЮЩЕНКА
  ДОПОМОГА У ЛІКАРНІ ІМ. ЮЩЕНКА В суботу 16 березня актив-група 1фБ відвідали хворих в лікарні Ющенко. Долучились до волонтерів , закупили зефір, печево, цукерки і туалетний папір. Нас впустили в дитяче відділення і дівчата Панич Марія та Юлія, Мосійчук Світлана і Кухарська Вікторія допомогли роздати солодощі для дітей та компот ( без нашої допомоги діти б мали лише какао і скибку хліба, а також сир, яким хтось теж пригостив дане відділення) Волонтери дуже вдячні за допомогу, тому що , як правило готують багато харчів, а…
 • МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ - ФАНТАСТИЧНИЙ ЛЬВІВ!
  МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ - ФАНТАСТИЧНИЙ ЛЬВІВ! Група 2 м.с А разом з куратором Лисенко Н.М. відвідали місто мрій - місто Лева, культурної столиці нашої країни. Львів невичерпний.Це не просто місто з історією, а місто з душею. cтуденти разом з куратором відвідали визначні і культурні місця Львова: пам' ятник і пектораль легендарного політичного діяча України Степану Бандері, церкви Святого Юра та Ежбети, Львівський театр опери та балету, захоплююча екскурсія на Арену Львів, що є одним із найновіших стадіонів в Європі , Львівський океанаріум. Це була незабутня подорож…