Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Liza

Liza

Напередодні до дня Захисника та Захисниць України відбувся святковий концерт, в якому приймали участь студенти : Фірман Діана,Дячук Єлезавета,Кишук Сніжана, Островська Анастасія, Рибаченко Іванна, Кравченко Лев, Савчук Богдан, Ковальчук Марія.
Студенти розповідали важливість і символізм свята, а також співали пісні про воїнів, які боронять нашу державу.

Це особлива дата, коли ми вітаємо всіх, хто навчає і надає знання. Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України. Ви навчаєте не тільки наукам, а й навичкам, цінностям, які складають основу для життя у нашому суспільстві. Ваша енергія та вміння зробити заняття цікавим – це справжнє мистецтво. Нехай кожен день принесе вам нові знання, відкриття та натхнення. Бажаємо вам великого задоволення від своєї роботи, успіхів у досягненні професійних цілей та підтримки від студентів, батьків та колег!

Навчання у розпалі!

У професії медика важлива не тільки теорія, а й практика. Практичне заняття з технології ліків в групі 3 фармА "Виготовлення супозиторіїв методом викачування". де студенти власноруч виготовляють лікарські засоби. 

20 вересня 2023 р. у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.акад.Д.К.Заболотного відбувся круглий стіл щодо обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Фармація» ОПС фаховий молодший бакалавр на 2024 р. та звітування ОПП за 2023 р. На зустріч запрошені роботодавці, здобувачі освіти, адміністрація та викладачі коледжу. Від роботодавців: Лариса Просяник - голова правління Громадської організації «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»»,Заслужений працівник фармації України, Шевчук Вікторія Володимирівна – завідувачка аптеки,перша соціальна аптека ТОВ «Фармастор», Гуцол Галина Дмитрівна - завідувачка аптеки,аптека «Доброго Дня» ТОВ «Фармастор», Княжанська Ганна Олександрівна – куратора проєкту по роботі з навчальними закладами, ТОВ «Фармастор,Задорожня Маргарита Павлівна – керівник відділу навчання персоналу «Бажаємо Здоров΄я», Просвірова Надія Вікторівна – комерційний директор «Бажаємо Здоров΄я» Вінницької області. Студенти – в.о. голови студентського самоврядування Станіславенко Євгенія, Харчук Дар΄я – 3 фарм А, випускники -фармацевти 2023 року – Зралко Надія, Головащенко Анна.

Інна Сірак , в.о.директора коледжу, висвітлила актуальність питання підготовки в коледжі фахівців освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр за спеціальності 226 Фармація,промислова фармація відповідно Стандарту фахової передвищої освіти зі спеціальності 226 «Фармація,промислова фармація» освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» ( наказ МОН України № 700 від 07.06.2023 р.) та Професійного стандарту за професіями «Асистент фармацевта» ( наказ ГО «Об΄єднання організації роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України» від 23.03.2023р. № 03-23).

Ірина Постольнікова, ознайомила присутніх з проведеною роботою над проєктом ОПП «Фармація» 2023р.

Олена Бабій прозвітувала про внесені зміни до ОПП «Фармація» 2023 р.

Світлана Єрмощенко запропонувала внести в освітньо-професійну програму «Фармація» 2024 р. освітні компоненти, що формують загальні та спеціальні компетентності вводити в навчальний план з ІІІ семестру та оновити вибіркові та обов’язкові компоненти.

Юрій Моцяка ознайомив присутних з дуальною системою навчання та ваучер-навчання й запропонував стейкхолдерам вивчити це питання.

Маргарита Задорожня пояснила, чому навчальна дисципліна «Фармацевтична опіка» повинна входити до обов’язкових компонентів та надала позитивну оцінку оновленій програмі.Також було відмічено ,щодо вибіркових компонентів потрібно внести такі навчальні дисципліни: «Парафармацевтика», «Основи інфектології», «Основи внутрішньої медицини», «Дослідження фармацевтичного ринку України».

Анна Княжанська звернула увагу,що в цьому році підписано договір про співпрацю з ВМФК та акцентувала , що проблемою у студентів є комунікація. При вивченні навчальних дисциплін потрібно навчати здобувачів освіти гнучкості в спілкуванні, відчувати партнера,швидко міняти свою поведінку залежно від ситуації.

Надія Просвірова зазначила , що в Україні і в тому числі у Вінницькій області спостерігається дефіцит фармацевтів, тому необхідно готувати спеціалістів згідно сучасним вимогам.

Галина Гуцол розповіла,що студенти не проявляють себе під час проходження виробничої та переддипломної практик, тому необхідно працювати над їхньою мотивацією студентів.

Лариса Просяник розповіла про курси підвищення кваліфікації фармацевтів та введення посади клінічного фармацевта. Наголосила , щоб студентів більше залучати в участі у конференціях,круглих столах,у форумах,це все дає впевненість та можливість закохатися в свою професію.

Оксана Лампіцька, заступник директора з навчальної роботи, ознайомила з тенденціями розвитку спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» для підготовки фахового молодшого бакалавра у ВМФК та закликала представників роботодавців активно долучатися до освітнього процесу, шляхом проведення навчальних лекцій, семінарів тощо.

Ірина Постольнікова підсумувала висновки круглого столу.

Всі присутні відзначили продуктивність і користь подібних заходів, які дозволяють прокладати спільні траєкторії руху у якісній підготовці асистента фармацевта.

21 вересня у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного відбувся захід присвячений міжнародному дню миру в якому приймали участь Волонтерський штаб «Українська команда Вінниччини» та студенти Вінницького медичного фахового коледжу. Студенти готували флешмоб: танці з прапором та на військову тематику з гаслом: «Ми хочемо жити під мирним небом». Захід відбувся за підтримки громадської діячки, волонтерки Людмили Станіславенко. Приймали участь студенти з допомогою Яковишеної Л.О. та Ісакової О. Л. Захід був проведений під керівництвом заступниці директора з виховної роботи Шостацької М.О.

Кожен навчальний рік – це новий початок, але, одночасно, і продовження розпочатих раніше гарних справ. Волонтерська група «Милосердя», яка багато років працює на відділенні медсестринського догляду за пацієнтами похилого віку, провела на початку 2023-2024 навчального року важливу акцію, яка вже стала звичною і традиційною у нашому коледжі.

21 вересня студенти-волонтери, очолювані зав. відділенням Шайдаюк О. І., відвідали з культурно-благодійною метою КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» та організували прогулянку з дружнім частуванням для його мешканців. Цього разу участь в прогулянці взяли 33 волонтери з 14 академічних груп 1 м/с А, Б, В, 1 ф Б, 2 м/с А, В, 2 ф А, Б, В, Г, 2 лаб., 3 ф А, Б, 4 ф Б. Особливо надихає те, що до волонтерського руху активно долучаються студенти нового набору, приходячи на зміну випускникам.

Прогулянка у супроводі волонтерів  - це завжди очікувана і радісна подія для мешканців пансіонату, які пересуваються на візках або мають вади зору, а тому не можуть самостійно вийти за межі території. У призначений день, після обстеження лікаря, вони отримують перепустки й заздалегідь збираються біля воріт закладу з нетерпінням поглядаючи у бік прохідної. Далі перше знайомство з волонтерами-новачками або радісні вітання з тими, хто прийшов не вперше, і в дорогу! Дружнє спілкування та слова підтримки, частування принесеними з дому смаколиками, спільні фото на згадку, обмін контактами у соцмережах – невід’ємні атрибути кожної подібної акції.

У той час, коли більшість волонтерів пішли на прогулянку, інші залишилися на території пансіонату і допомагали збирати урожай яблук, який цьогоріч видався таким щедрим, що за один раз обірвати всі яблука навіть не встигли. Нічого, буде нагода незабаром завітати знову і закінчити розпочате.  

На прощання мешканці пансіонату висловлювали щирі слова подяки студентам-волонтерам за участь в акції, адміністрації, кураторам груп та викладачам коледжу за сприяння під час підготовки та проведення заходу!

До нових зустрічей!

 

16 вересня у Вінниці відбувся Форум Пам'яті "Українські медики. Подвиг і жертовність в здобутті та захисті Незалежності України"
Форум Пам'яті - про полеглих медиків
Пам'яті - про медичних працівників, які рятують життя захисників України на передовій
Пам'яті - про медиків, які перебувають у полоні
Пам'яті - про медиків, які лікують поранених у госпіталях та лікарнях.
Пам'яті - про медиків Армії УНР, УГА, УПА, учасників Революції Гідності.
З 2014 року і станом на сьогодні втрати серед медичних працівників - захисників України ( лікарів, медсестер, парамедиків, бойових медиків ) складають майже 300 осіб ( це про яких відомо ) Майже половина загинули з лютого 2022 року.
Більше 500 військових медиків перебувають у полоні.
За Незалежність України своє життя віддали 19 іноземців - парамедиків.
На заході були присутні представники Командування Військово Морських Сил ЗСУ, Командування Медичних Сил, Української Військово Медичної Академії.
До Вінниці приїхали 20 родин полеглих медиків з усієї України.
Форум відбувся за підтримки Вінницького міського Голови Управління культури Вінницької військової адміністрації, Центру народної творчості "Щедрик" Вінницького центру художньо - хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок", Вінницького медичного фахового коледжу імені академіка Д.К.Заболотного, Голови БФ "Миротворець України", депутата міської ради пані Верлан - Кульшенко Олени Олександрівни.
ЩИРО ДЯКУЮ!
Особливо знаковим було те, що свою повагу та підтримку висловили, приїхавши до Вінниці, військові Аташе США, Данії, Нідерландів, Естонії, Латвії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Азербайджану, Туреччини та військовий радник Європейського Союзу. Всього приїхало 17 іноземних представників.

На заході були присутні батьки та дружина випускника коледжу, Героя України, начальника військового госпіталю Маріуполя, полковника медичної служби Віктора Івчука який зараз перебуває в полоні. 

Під час Форуму відбулася презентація та спецпогашення марки та конверту, присвячених історії військової медицини України.
Пов'язаної з перебуванням у Вінниці Армії УНР та УГА.

Prev12345678910Next
Страница 1 из 27

Останні новини

 • ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ
  ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ Напередодні до дня Захисника та Захисниць України відбувся святковий концерт, в якому приймали участь студенти : Фірман Діана,Дячук Єлезавета,Кишук Сніжана, Островська Анастасія, Рибаченко Іванна, Кравченко Лев, Савчук Богдан, Ковальчук Марія.Студенти розповідали важливість і символізм свята, а також співали пісні про воїнів, які боронять нашу державу.
 • З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!
  З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ! Це особлива дата, коли ми вітаємо всіх, хто навчає і надає знання. Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України. Ви навчаєте не тільки наукам, а й навичкам, цінностям, які складають основу для життя у нашому суспільстві. Ваша енергія та вміння зробити заняття цікавим – це справжнє мистецтво. Нехай кожен день принесе вам нові знання, відкриття та натхнення. Бажаємо вам великого задоволення від своєї роботи, успіхів у досягненні професійних цілей та підтримки від студентів, батьків та колег!
 • ТЕОРІЯ ПОРУЧ З ПРАКТИКОЮ: НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ФАРМАЦІЯ"
  ТЕОРІЯ ПОРУЧ З ПРАКТИКОЮ: НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ФАРМАЦІЯ" Навчання у розпалі! У професії медика важлива не тільки теорія, а й практика. Практичне заняття з технології ліків в групі 3 фармА "Виготовлення супозиторіїв методом викачування". де студенти власноруч виготовляють лікарські засоби.
 • КРУГЛИЙ СТІЛ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ З ПИТАНЬ УДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ФАРМАЦІЯ»
  20 вересня 2023 р. у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.акад.Д.К.Заболотного відбувся круглий стіл щодо обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Фармація» ОПС фаховий молодший бакалавр на 2024 р. та звітування ОПП за 2023 р. На зустріч запрошені роботодавці, здобувачі освіти, адміністрація та викладачі коледжу. Від роботодавців: Лариса Просяник - голова правління Громадської організації «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»»,Заслужений працівник фармації України, Шевчук Вікторія Володимирівна – завідувачка аптеки,перша соціальна аптека ТОВ «Фармастор», Гуцол Галина Дмитрівна - завідувачка аптеки,аптека «Доброго Дня» ТОВ «Фармастор»,…
 • МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ
  МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ 21 вересня у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного відбувся захід присвячений міжнародному дню миру в якому приймали участь Волонтерський штаб «Українська команда Вінниччини» та студенти Вінницького медичного фахового коледжу. Студенти готували флешмоб: танці з прапором та на військову тематику з гаслом: «Ми хочемо жити під мирним небом». Захід відбувся за підтримки громадської діячки, волонтерки Людмили Станіславенко. Приймали участь студенти з допомогою Яковишеної Л.О. та Ісакової О. Л. Захід був проведений під керівництвом заступниці директора з виховної роботи…
 • ВОЛОНТЕРСЬКА АКЦІЯ «ПРОГУЛЯНКА З ДРУЖНІМ ЧАСТУВАННЯМ»
  ВОЛОНТЕРСЬКА АКЦІЯ «ПРОГУЛЯНКА З ДРУЖНІМ ЧАСТУВАННЯМ» Кожен навчальний рік – це новий початок, але, одночасно, і продовження розпочатих раніше гарних справ. Волонтерська група «Милосердя», яка багато років працює на відділенні медсестринського догляду за пацієнтами похилого віку, провела на початку 2023-2024 навчального року важливу акцію, яка вже стала звичною і традиційною у нашому коледжі. 21 вересня студенти-волонтери, очолювані зав. відділенням Шайдаюк О. І., відвідали з культурно-благодійною метою КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» та організували прогулянку з дружнім частуванням для його…
 • ФОРУМ ПАМ'ЯТІ ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМ
  ФОРУМ ПАМ'ЯТІ ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМ 16 вересня у Вінниці відбувся Форум Пам'яті "Українські медики. Подвиг і жертовність в здобутті та захисті Незалежності України"Форум Пам'яті - про полеглих медиків Пам'яті - про медичних працівників, які рятують життя захисників України на передовій Пам'яті - про медиків, які перебувають у полоні Пам'яті - про медиків, які лікують поранених у госпіталях та лікарнях. Пам'яті - про медиків Армії УНР, УГА, УПА, учасників Революції Гідності. З 2014 року і станом на сьогодні втрати серед медичних працівників - захисників України (…
 • ФАРМАЦЕВТ – ГУМАННА І НЕОБХІДНА ПРОФЕСІЯ
  ФАРМАЦЕВТ – ГУМАННА І НЕОБХІДНА ПРОФЕСІЯ 16 вересня 2023 своє професійне свято відзначатимуть фармацевти України. Надскладні та вкрай небезпечні випробування випали на долю кожного жителя України. Другий рік поспіль День фармацевтичного працівника нам доводиться відзначати в умовах повномасштабної війни. Фармацевти України мужньо, як на передовій, так і в тилу виконують свою мирну місію — забезпечують воїнів і населення лікарськими засобами. 13 вересня 2023 року в читальній залі ВОУНБ ім. В.Отамановського відбувся професійно-практичний семінар «Фармацевт-гуманна і необхідна професія» в рамках круглого столу до Дня фармацевтичного працівника України.…
 • ГОВОРИЛИ ПРАВДУ ПРО МИНУЛЕ
  ГОВОРИЛИ ПРАВДУ ПРО МИНУЛЕ Наші студенти відвідали презентацію нової книги вінницьких письменників і журналістів Вадима Вітковського та Михайла Каменюка «Розрита могила. Пам’яті жертв Великого Терору 1937–1940 років на Вінниччині», що відбулась у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Валентина Отамановського. Журналісти узагальнили не лише свої, а й інших дослідників, багаторічні пошуки правди про сталінські репресії на Поділлі в роки, що передували Другій світовій війні, які стали відомі світові, як «Вінницька трагедія». Такі зустрічі важливі для патріотичного та історичного виховання нашої молоді.
 • ТЕЛЕКАНАЛ ВІННИЧИНА - ПРО НАС
  На телеканалі Вінничина в Новинах вийшов сюжет про особливості підготовки медичних працівників у військовий час в Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного. "В Україні не вистачає медичних сестер, з початку повномасштабної війни за кордон виїхали тисячі медичних працівників. Більшість з тих, хто залишився, зараз на фронті. На війні медсестрам доводиться самим ставати лікарями: накладати турнікети, робити перев’язки та навіть операції. Після 24 лютого медичні коледжі зосереджують навчання студентів у напрямку тактичної медицини, змінюють програму відповідно до теперішніх умов..."
 • ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ
  ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ Зустріч з представниками Національної гвардії України на чолі з молодшим лейтенантом Бершадським Романом Олександровичем та студентів випускних груп 4 фельдшерів та 4 медсестер з метою професійної орієнтації та можливістю заключенння контракту з ними з подальшим вступом до вищого закладу освіти. Захід відбувся під керівництвом заступника директора виховної роботи Шостацької Марії Олександрівни.
 • ГЕРОЙ УКРАЇНИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА ЩИТІ
  ГЕРОЙ УКРАЇНИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА ЩИТІ Захищаючи незалежність України, виконуючи бойове завдання в районі міста Бахмут Донецької області, загинув випускник санфельдшерського відділення 2011 року Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного Шишкін Максим. Вічна пам'ять, царство небесне, щирі співчуття рідним та близьким.
 • ЖИВЕ І БУДЕ ЖИТИ УКРАЇНА, НІХТО НЕ СПИНИТЬ КРИЛ НАШИХ ПОЛІТ
  ЖИВЕ І БУДЕ ЖИТИ УКРАЇНА, НІХТО НЕ СПИНИТЬ КРИЛ НАШИХ ПОЛІТ Сьогодні питання української самоідентичності стоїть як ніколи гостро. Українці об’єднуються, демонструючи свій патріотизм та активно концентруючи всю увагу на своїй культурі, мові та історії. Україна — це держава зі славним, величним і водночас трагічним минулим і страшним сьогоденням. 04.09.2023 пройшла виховна година - перший урок для студентів нового набору - на тему "Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ". Організовувала виховну годину викладач історії Круглікова Світлана Станіславівна разом зі студентами: Асаула Наталя (2фА), Ковальчук Марія, Кравченко…
 • З ДНЕМ ЗНАНЬ!
  З ДНЕМ ЗНАНЬ! 1 вересня — День знань і старту нового 2023-2024 навчального року. Кожен новий навчальний рік несе для нас усіх нові випробування. На жаль, сьогодні це світле і радісне свято проходить у воєнний час, але святкування Дня знань так само актуальне. Шановні викладачі! Нехай цей навчальний рік пройде, залишаючи за собою лише добрі спогади. Нехай здоров’я і нерви не підведуть, а в душі завжди живе радість і гордість за ваших учнів. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше…
 • ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ
  ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.З цієї нагоди на базі коледжу було проведено захід з урочистим покладанням квітів до пам'ятника полеглим військовим медикам, а…
 • УВАГА! ДОДАТКОВИЙ НАБІР!
  Оголошується додатковий набір на базі 9 класу на контрактну форму навчання. За деталями звертатись за номером приймальної комісії.
 • ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2023 РОКУ
  ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2023 РОКУ 14.07.23 будуть відбуватися вступні іспити для вступу до коледжу. На іспит допускаються вступники які пред'являють паспорт (id-картку) або закордонний паспорт. Не допускаються вступники до складання іспитів по свідоцтву про народження. За детальною інформацією звертатися в приймальної комісії коледжу.
 • ФОТОЗВІТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ
  Фотозвіт про проходження переддипломної практики студентами 3 курсу спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація"
 • ВИПУСК 2023!
  ВИПУСК 2023! 30 червня відбувся випускний 2023 року! Цього року ми випустили студентів 10 груп медсестринського, фельдшерського, фармацевтичного та зуботехнічного відділень. Медичний працівник – це особлива професія, це покликання допомагати людям. Будьте завжди організованими, чіткими, послідовними, не забувайте, що кожне ваше слово має бути виваженим, а дії – обміркованими. Ваші знання і праця повинні служити виконанню цієї місії, бо від вашого вміння та досвіду залежатиме не лише здоров’я, а й життя людини. Нехай на цьому нелегкому, але благородному шляху вас завжди і…
 • ЯК СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА
  ЯК СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА Відео з усією необхідною інформацією про те, як створити електронний кабінет вступника. Інформація щодо реєстрації електронного кабінету
 • ПЕРШІ КРОКИ У НАУЦІ: НАУКОВИЙ ПОШУК СТУДЕНТІВ ФАХОВИХ КОЛЕДЖІВ
  18 травня 2023 року у рамках Фестивалю науки студенти групи 1 з/т Бондар Нікіта та Васильченко Роман взяли участь у всеукраїнській студентській науково-практичної онлайн-конференції. «Перші кроки у науці: науковий пошук студентів фахових коледжів» на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Тема статті Бондаря Нікіти « Наука і захоплення - дві сторони життя вчених Вінниччини», науковий керівник Сурсаєва Інна Станіславівна. Тема статті Васильченка Романа «Щоденник Генрі Марша», наукові керівники- Хитра Ірина Василівна та Коваленко Галина Григорівна. Участь у таких конференціях є…
 • СЛАВА ГЕРОЮ!
  СЛАВА ГЕРОЮ! 22 червня громада прощалась із полеглим Захисником України Олександром Марушевським. Олександр Анатолійович закінчив Вінницький медичний коледж ім. Д.К. Заболотного. Окрім того, як розповіли його рідні, захоплювався парашутним спортом і навіть був інструктором. Та більше за небо любив Україну, тому й обрав для себе військову службу. Олександр Марушевський на війні із 2014 року. Під час повномасштабного вторгнення мав звання штаб-сержанта 36-ї бригади морської піхоти. 16 червня в Запорізькій області ворожий безпілотник зафіксував позиції наших військ, внаслідок чого був нанесений удар із…
 • ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ
  ОЛІМПІАДА З ХІМІЇ 15 червня 2023 року була проведена олімпіада з хімії серед студентів 1 курсу сестринського та фельдшерського відділень. Серед різноманіття технологій і методів навчання актуальним стають використання ігрових прийомів у неігрових ситуаціях - гейміфікація. Досвід показує, що використання цих методик дозволяє значно підвищити ефективність навчального процесу, бо гейміфікація це певна механіка або набір інструментів, що дозволяють урізноманітнити освітній процес і привнести в нього не тільки розважальну складову, а й навчальну, соціальну та мотиваційну. Тому олімпіада була проведена у формі інтерактивних ігор…
 • ГУМАНІТАРНІ ЗНАННЯ ВАЖЛИВІ
  ГУМАНІТАРНІ ЗНАННЯ ВАЖЛИВІ На базі ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного провели методичне об’єднання викладачів гуманітарних та соціально-економічних дисциплін медичних фахових коледжів Вінницького регіону. Ділились досвідом участі викладачів та студентів у науково - практичних конференціях та досвідом створення ефективних презентацій; обговорили питання життєвих компетентностей, яких набувають майбутні фахівці у процесі вивчення курсу «Соціологія». Підбиваючи підсумки роботи регіонального методичного об'єднання за 2022-2023 н.р., викладачі наголосили на недопустимості скорочення гуманітарних дисциплін. Оскільки гуманітарна освіта вчить мислити, формулювати критичні запитання, відіграє неабияку роль у формуванні освічених, самостійних…
 • КОМПЛЕКСНИЙ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ЗАЛІК З ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ
  КОМПЛЕКСНИЙ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ЗАЛІК З ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ Завершальним етапом підготовки фахівців є переддипломна практика, яка проводиться після закінчення теоретичного і практичного курсів та успішного складання заліків, екзаменів, які передбачені навчальним планом. Переддипломна практика є складовою і необхідною частиною освітнього процесу, вона забезпечує практико-орієнтований характер навчання майбутнього медика, цілеспрямоване і усвідомлене оволодіння ним системою базових, загальних і професійних компетенцій, набуття позитивного професійного досвіду і завершення підготовки до самостійної роботи в закладах охорони здоров'я різного профілю.
 • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС «ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ: КІНОІНДУСТРІЯ»
  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС «ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ: КІНОІНДУСТРІЯ» Студенти коледжу під керівництвом викладача географії Орлової В.Ф. в рамках повторення вивченого матеріалу з теми «США. Третинний сектор економіки» взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Як це працює: кіноіндустрія». У процесі роботи над завданнями конкурсу студенти дізналися багато корисної інформації. Конкурс пояснює, як влаштований світ кіноіндустрії. Занурює в історію кіно, розкриває секрети кінематографістів, дає можливість віртуально опинитися на знімальних майданчиках найвідоміших фільмів, дізнатися про розвиток кінотеатрів і відчути себе частиною українського та світового кіномистецтва. Такі форми роботи дозволяють привернути увагу студентів…
 • МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «ЕКОЛОГІЧНА ГРАМОТНІСТЬ»
  МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «ЕКОЛОГІЧНА ГРАМОТНІСТЬ» Екологічне виховання – це організований і цілеспрямований процес формування системи наукових знань про природу і суспільство, поглядів і переконань, що забезпечують становлення відповідального ставлення молоді до природи, реальним показником якого є наші практичні дії по відношенню до природного середовища, що відповідають нормам людської моральності. Екологічна освіта є сукупністю екологічних знань, екологічного мислення, екологічного світогляду, екологічної етики, екологічної культури, формування яких починається з раннього дитинства і продовжується все життя.. Екологічне виховання здійснюється не тільки в сім’ї, дитячому садку, школі, але і…
 • ПРОГУЛЯНКА З ДРУЖНІМ ЧАСТУВАННЯМ
  ПРОГУЛЯНКА З ДРУЖНІМ ЧАСТУВАННЯМ У вівторок, 6 червня, відбулась чергова зустріч волонтерської групи "Милосердя", під керівництвом зав. відділенням м/с догляду за пацієнтами похилого віку Олени Шайдаюк, з мешканцями КУ "Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку" за участі Вінницької МО ТЧХУ. Цього разу була організована прогулянка з дружнім частуванням для маломобільних людей, які пересуваються у візках або зі супроводом, а тому не можуть самостійно виходити за межі території пансіонату. Саме ця група мешканців пансіонату найгостріше відчуває дефіцит спілкування, а тому з…
 • ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 09.06.2023 року відбудеться День відкритих дверей у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного. Адреса: вул. Пирогова, 57 Час: 15:00 Запрошуємо та чекаємо усіх бажаючих!
 • ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
  ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 2 червня 2023 року учасники волонтерської групи "Милосердя", студенти групи 1 м/с Б, взяли участь у святковому заході, приуроченому до Міжнародного дня захисту дітей. Акція відбувалась на Європейській площі, яка просто зараз зазнає кардинальних змін. Діти, які потребують соціальної підтримки, отримали подарунки від Міського центру соціальних служб і групи ПСП Товариства Червоного Хреста. Найочікуванішим подарунком стала безкоштовна екскурсія до "Музею Вінниці", який розташований в одному зі символів нашого міста "башті Артинова". Студенти-волонтери разом з групою дітей, яких супроводжували під час…
 • 31 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯМ
  31 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯМ •Україна посідає 17 місце в списку країн-лідерів за кількістю курців; •Щорічно до числа курців долучаються не менш 100 000 українців; •Кожен четвертий підліток в Україні викурює першу сигарету у віці 10 років; •Україна є другою країною у світі, де у віці 13-15 років курять більше 30 % юнаків і дівчат; •Україна займає ІІ місце за кількістю викурених сигарет на одного громадянина. •На кожного українця припадає понад 2500 сигарет – майже 7 щоденно; •За офіційною статистикою в Україні щороку від хвороб…
 • СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕДИКО - ІСТОРИЧНІ ЧИТАННЯ», НА ТЕМУ: «ЖІНКИ – ЛАУРЕАТИ НОБЕЛІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ В ГАЛУЗІ ФІЗІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ».
  СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕДИКО - ІСТОРИЧНІ ЧИТАННЯ», НА ТЕМУ: «ЖІНКИ – ЛАУРЕАТИ НОБЕЛІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ В ГАЛУЗІ ФІЗІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ». 31 травня 2023р. на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад.. Д.К.Заболотного цикловою комісією санітарно-гігієнічних дисциплін було проведено «Медико-історичні читання» - студентська конференція із розділу «Нобелівські лауреати», на тему: «Жінки – лауреати Нобелівської премії в галузі фізіології та медицини», яку організувала та провела викладач історії медицини та медсестринства Ковальчук Л.О. зі студентами групи 2мсВ. До участі у конференції були запрошені викладачі та студенти Вінницького фахового медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного. Студентами були підготовлені та представлені презентаційні доповіді на теми: «Герта…
 • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС «ДОСЛІДНИКИ ПІДЗЕМНОГО СВІТУ»
  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС «ДОСЛІДНИКИ ПІДЗЕМНОГО СВІТУ» Під керівництвом викладача географії Орлової В.Ф. студенти 1 лаб та 1 зт в рамках вивчення теми «Геологічне середовище людства» прийняли участь в Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Дослідники підземного світу». Даний конкурс присвячений темі спелеології. Студенти виконували цікаві завдання, з яких вони дізналися, хто такі спелеологи та чим вони відрізняються від дигерів, як відбувається дослідження печер, як підземелля впливає на стан людини, хто живе у печерах, чим сталактити відрізняються від сталагмітів і які печери України визнано найдивовижнішими. Так форми роботи допомагають урізноманітнити освітній…
 • ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК - АКЦІЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ"
  ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК - АКЦІЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ" Студенти-волонтери ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного взяли участь в акції волонтерської організації "Гуманітарний штаб" з плетіння маскувальних сіток для наших захисників "Долоньки миру". Акція відбувалась від 26 по 31 травня в центральному парку міста. З приходом весни і появою зелені на поверхні землі та деревах запит на такі сітки надзвичайно високий від різних підрозділів ЗСУ, адже надійне маскування рятує життя. Така важлива справа потребує значних ресурсів, а головне - часу та вправних рук, яких не вистачає. Саме тому "Гуманітарний штаб"…
 • МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ ВІННИЦЬКОГО РЕГІОНУ
  МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ СЕСТРИНСЬКОЇ СПРАВИ ВІННИЦЬКОГО РЕГІОНУ 25 травня 2023 року на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного в рамках Дня науки була проведена науково-практична медсестринську конференція на тему: «Виклики медсестринства в військовий час» в рамках засідання методичного об’єднання викладачів сестринської справи медичних фахових коледжів Вінницького регіону з порядком денним (1 частина-наукова- виступи студентів Вінницького регіону): «Неінфекційні захворювання під час війни: як боротися з ризиками:». Доповідач Темерівська Інна Науковий керівник Морозенко І.В. (ВМФК) «Виклики для медсестринської спільноти у військовий час - війна і милосердя».…
 • ВЕБІНАР «БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТІВ ЯК СПОСІБ ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ»
  ВЕБІНАР «БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТІВ ЯК СПОСІБ ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ» 26.05.2023 року відбувся оn-line вебінар «Безперервний професійний розвиток фармацевтів як спосіб підвищення професійних компетенцій». Серед запрошених гостей були присутні завідувачка фармацевтичного відділення ВМФК І.Постольнікова, викладачі фармацевтичних дисциплін та здобувачі фахової передвищої фармацевтичної освіти ІІІ курсу ВМФК, стейкхолдери фармацевтичної галузі. На вебінарі розглядалися актуальні питання щодо реалізації освітніх програм, зокрема питання значення унікальності та особливості освітньої програми, взаємодії гаранта з різними групами стейкхолдерів, а також нові зміни в законодавстві, які вийшли для врегулювання практичної роботи закладів охорони здоров'я в умовах війни.…
 • XVII ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА «НА УРОК» (ВЕСНА 2023) З ГЕОГРАФІЇ
  XVII ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА «НА УРОК» (ВЕСНА 2023) З ГЕОГРАФІЇ Студенти коледжу під керівництвом викладача Орлової В.Ф. взяли участь XVII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Весна 2023) з географії. Інтернет-олімпіади це змаганнями, де використовуються передові інформаційні та телекомунікаційні технології. Така форма роботи – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчене, це чудова можливість продемонструвати рівень знань і отримати нагороди та високі бали. Результати: П.І.Б. Група Результат Бондар Нікіта 1 зт Диплом I ступеня Прибега Катерина 1 лаб Диплом I ступеня Снігур Анна 1 зт Диплом II ступеня Микитюк Дарія 1…
 • РОБИТИ ДОБРО ЛЕГКО!
  РОБИТИ ДОБРО ЛЕГКО! 24 травня 2023 року учасники волонтерського загону "Милосердя" разом з керівником Оленою Шайдаюк взяли участь у спільному заході з Вінницькою міською організацією ТЧХУ "Знайди собі друга", відвідавши обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб літнього віку. Головною метою заходу було надання підтримки та покращення психоемоційного стану мешканців закладу, в першу чергу внутрішньо переміщених осіб, які особливо гостро відчувають дефіцит спілкування. Війна вирвала літніх людей зі звичного життя, відібрала рідну домівку і змусила шукати прихистку в нашому місті. Серйозним викликом…
 • НАРАДА ЩОДО ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
  НАРАДА ЩОДО ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ 24.05.2023 року Інспекторським складом Вінницького районного управління ГУ ДСНС Украіни у Вінницькій області проведено спільну нараду з керівництвом та працівниками добровільної пожежної охорони Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, під час якоі обговорили зміни у Порядку функціонування протипожежних формувань, а також підвищення рівня пожежної безпеки, запобігання виникненню пожеж та нещасних випадків на них. Визначили порядок підготовки та перепідготовки працівників добровільної пожежної охорони та порядок вжиття заходів адміністративного впливу працівниками ДПО за порушення правил пожежної безпеки.
 • ВЕБ-КВЕСТ З ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ
  ВЕБ-КВЕСТ З ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ 17 травня 2023 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного був проведений онлайн веб-квест з хімії, біології і екології серед здобувачів освіти ЗФПО Вінницької області. Безпосередньо організацією і проведенням онлайн вебквесту займався оргкомітет, який очолював Іван Андрієвський, к.м.н., доцент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я ВНМУ ім. М.І. Пирогова, заслужений працівник освіти України, директор Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного. Він звернувся з вітальним словом до учасників конкурсу, також плідної роботи всім побажав Олег…
 • ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
  ДЕНЬ ВИШИВАНКИ Сьогодні відзначаємо День вишиванки! Його відзначають щороку в третій четвер травня мільйони українок та українців по всьому світу, де б вони не мешкали. Це свято об’єднує всю країну та українство за кордоном, що справді робить його всесвітнім. Cаме сьогодні пропонуємо вам подивитися перший повнометражний фільм про вишиванки: «Спадок нації: день вишиванки». Стрічку знімали в кількох країнах: Україні, Канаді, Італії, ОАЕ, Німеччині. І, звісно, ділимось своїми фото у вишиванках!
 • СВЯТКОВІ ІНСТАЛЯЦІЇ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ
  СВЯТКОВІ ІНСТАЛЯЦІЇ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ Щорічно 12 травня вся світова спільнота святкує Міжнародний День медичної сестри. Професійне свято медичних сестер відзначається в день народження однієї зі знаменитих англійок, Флоренс Найтінгейл, яка під час Кримської війни (1853-1856) організувала першу у світі службу сестер милосердя. З нагоди свята циклова комісія сестринської справи на чолі з Тетяною Поліщук та студенти медсестринського відділення Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного організували конкурс «Найкраща емблема медсестринства» та святкова фотозона з студентками медсестринського відділення в історичних костюмах сестер Милосердя та…
 • ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ
  ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ У внутріколеджній олімпіаді з географії, що провела викладачка географії Сокур Г.А. взяли участь студенти першого курсу. За результатами олімпіади: 1 місце посіла Асаула Наталія, 1 фельдшера «А»; 2 місце присуджено Ковальчук Марії, 1 фельдшера «Б»; 3 місце розділили: Спиридонова Марія, 1 фельдшера «А»; Климчук Даша, 1 фельдшера «А» та Савчук Богдан, 1 фельдшера «Б»; Вітаємо!
 • ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З «ІСТОРІЇ УКРАЇНИ»
  ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З «ІСТОРІЇ УКРАЇНИ» Відповідно до плану роботи ОМО викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Вінницької області 11 травня 2023 року на базі Вінницького транспортного фахового коледжу було проведено олімпіаду з історії України серед здобувачів освіти ЗФПО Вінницької області. Наш коледж представляла студентка групи 2 фельдшера «А» Красносельська Вікторія (викладач Круглікова С.С.). Для виконання завдань Олімпіади вибрано період історії України від початку Першої світової війни по наш час. Пропонувалось виконати завдання: 1. на встановлення відповідності; 2. на встановлення правильної послідовності; 3. завдання з …
 • ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА 59-Й ОКРЕМІЙ МОТОПІХОТНІЙ БРИГАДІ ІМ. ЯКОВА ГАНДЗЮКА
  ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА 59-Й ОКРЕМІЙ МОТОПІХОТНІЙ БРИГАДІ ІМ. ЯКОВА ГАНДЗЮКА Коледж допоміг у ремонті евакуаційного транспорту 59-й окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, за що отримав подяку від командира військової частини А1619 В.Сухаревського.В цій бригаді вже протягом 6 років служать випускниця нашого коледжу, спеціальності "Лабораторна діагностика" Наталія Руденко (Подольська) та її чоловік Іван Руденко.
 • СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОРТОПЕДИЧНІЙ СТОМАТОЛОГІЇ
  СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОРТОПЕДИЧНІЙ СТОМАТОЛОГІЇ 15 травня в коледжі відбулася зустріч з зубним техніком міжнародного рівня, консультантом фірми "Vita Zahnfabrik" Мадюдею Володимиром Михайловичем, який для студентів зуботехнічного відділення та викладачів коледжу виступив з доповіддю "Сучасні технології в ортопедичній стоматології". Доповідач поділився досвідом використання у виготовленні зубних протезів новітніх матеріалів, сучасного обладнання, CAD/CAM технологій, презентовано методичний посібник "Концепції виготовлення знімних протезів Vita "Фізіоденс", 30 примірників посібника передано в бібліотеку коледжу.Зустріч була організована цикловою комісією зуботехнічних дисциплін.
 • ЗАСІДАННЯ ГУРТКА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
  ЗАСІДАННЯ ГУРТКА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У сучасному світі знання іноземних мов стало необхідністю. Сьогодні ми спілкуємося англійською в усіх сферах життя – бізнесі, подорожах, науці, навчанні, музиці, фільмах, літературі – цей список можна продовжувати безкінечно. Ті, хто думають, що мова ніколи їм не знадобиться, дуже помиляються, адже, знання англійської мови – це квиток, що відкриває шлях в світ, повний кар’єрних перспектив , можливостей для навчання, корисної інформації, розваг, вигідних покупок і цікавих знайомств. 27.04.2023 р відбулося чергове заняття гуртка з англійської мови для студентів Вінницького…
 • ПОХІД У ТЕАТР НА ОСУЧАСНЕНУ ДРАМУ "РОМЕО ТА ДЖУЛЬЄТТА"
  ПОХІД У ТЕАТР НА ОСУЧАСНЕНУ ДРАМУ "РОМЕО ТА ДЖУЛЬЄТТА" 10 травня 2023 року студенти другого та третього курсів фармацевтичного відділення разом з викладачем Кіржою Надією і куратором групи 2 фармацевти А Черчик Наталією відвідали Вінницький академічний музично-драматичний театр імені М. Садовського. Трагедію «Ромео і Джульєтта», одну з найвідоміших драм Вільяма Шекспіра (1595р.), до якої апелюють митці всього світу, було презентовано у вигляді сучасного мюзиклу. Студенти фармацевтичного відділення мали змогу ознайомитися з вічним сюжетом про трагічне кохання двох молодих веронців із ворожих родин в інтерпретації постановників та акторів нашого театру.…
 • ВЕБ-КВЕСТ
  ВЕБ-КВЕСТ 11 травня 2023 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного був проведений онлайн вебквест з хімії, біології і екології на платформі «Всеосвіта» серед студентів перших курсів. Як відомо, дисицпліни «Біологія і екологія» та "Хімія" є найважливішими для майбутніх медиків, тому, викладачі Наталія Черчик, Світлана Єрмощенко і Юрій Моцяка підготували цікаві завдання вебквесту із цих предметів. Квесткімната у вигляді віртуального кабінету біології має два посилання на тести, ситуаційні завдання та генетичну задачу. Студенти мали знайти предмети, за якими…
 • НАГОРОДЖЕННЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ
  НАГОРОДЖЕННЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ 12 травня у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова привітали медсестер з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри. Участь в урочистостях взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації Ольга Задорожна. За дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового його заступник Ігор Івасюк привітав медсестер Вінниччини. – Шана, повага та низький уклін за вашу невтомну працю. Нині, під час повномасштабної війни,…
 • ТРЕНІНГ ТА МАЙСТЕР-КЛАС ДО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ
  ТРЕНІНГ ТА МАЙСТЕР-КЛАС ДО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ 11 травня 2023 року відділом медичних наук Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Валентина Отамановського був організований та проведений захід "День медичної сестри." В зустрічі приймала участь бібліотека коледжу та були присутніми студенти ІІІ мс А,Б,В та ІІ мс бак. Здобувачі освіти познайомились з цікавими новинками літератури, послухали змістовний виступ головної медичної сестри ВОКЛ ім. М.І.Пирогова Бондарчук Л. С., прийняли участь у дуже цікавих : тренінгу"Техніки стабілізації психіки в стресових станах"(арт-терапевт Бурковська Галина) та майстер-класі з плетення браслетів "виживання" (тренер…
 • ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: "ВАКЦИНАЦІЯ"
  ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: "ВАКЦИНАЦІЯ" 11 травня 2023 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.акад.Д.К.Заболотного для здобувачів освіти відбулась лекція представника державної у станови «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Наталі Гриньової на тему: «Вакцинація – тренер імунної системи». «Вакцинація – єдиний спосіб захиститися від потенційно смертельних недуг і можливість уникнути додаткових навантажень і на здоров’я громадян, і на систему охорони здоров’я загалом. Сьогодні в умовах війни імунізація є питанням національної безпеки…»
 • ЕКСКУРСІЯ "ДІМ ВАР'ЯТІВ"
  ЕКСКУРСІЯ "ДІМ ВАР'ЯТІВ" 04.05.23р. студенти групи 1фВ з куратором Без'язичною І.В. у рамках виховного заходу здійснили екскурсію територією Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка ''Дім вар'ятів'' у супроводі відомої вінницької гідеси Тетяни Рибак. Було дуже цікаво почути неймовірну історію лікарні для душевнохворих, яка з'явилась 126 років тому, і є найстарішою діючою лікарнею Вінниці та найунікальнішою в Україні. Наша прогулянка охопила не лише територію парку та двориків, але й адмінбудівлю. у якій зберіглась підлога тих часів, цікаві настінні малюнки та архітектура приміщення.…
 • ЕКСКУРСІЯ В ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ
  ЕКСКУРСІЯ В ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ Студенти групи 1фВ Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного з викладачкою Панкевич В.В. на екскурсії в Вінницькому обласному художньому музеї.
 • ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “ПЕЙЗАЖІ РІДНОЇ ЗЕМЛІ”
  ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “ПЕЙЗАЖІ РІДНОЇ ЗЕМЛІ” 04.05.2023 року в ВОХМ відбулось відкриття виставки “Пейзажі рідної землі” молодого та дуже талановитого художника Ярослава Леонця. Студенти групи 1 ф Б були запрошені на відкриття виставки. Вони познайомились з художником, його талановитими яскравими роботами, задавали питання митцю, ділились враженнями від виставки. Молодий автор працює в різних техніках живопису, графіки, прагне передати красоти рідної землі. Роботи неймовірні, колоритні, багатопланові - вони дуже сподобались студентам. Марія Ковальчук дала інтерв’ю одному з вінницьких телеканалів, де поділилась своїми враженнями від виставки.
 • НАВЧАННЯ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ
  НАВЧАННЯ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ Громадською організацією «Асоціація саперів України» у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного 4 травня 2023 р. був проведений тренінг «Навчання та попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів», тренери - Чуткий Т.С. та Чутка О.А. Нині Україна є країною з найбільшим забрудненням території мінами та вибухонебезпечними предметами у світі. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей, чоловіків та жінок внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами на територіях проведення бойових дій. В першу чергу, це…
 • СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БЕЗПЕКА В ЖИТТІ – ЖИТТЯ В БЕЗПЕЦІ»
  СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БЕЗПЕКА В ЖИТТІ – ЖИТТЯ В БЕЗПЕЦІ» 27 квітня 2023р. на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. Д.К.Заболотного у рамках регіонального методичного об’єднання викладачів санітарно-гігієнічних дисциплін медичних коледжів Вінницького регіону відбулася студентська науково-практична конференція в змішаному форматі на тему:«Безпека в житті – життя в безпеці». До участі у конференції були запрошені викладачі та студенти Вінницького фахового медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного, Гайсинського фахового медичного коледжу, Погребищенського фахового медичного коледжу, Могилів-Подільського фахового медичного коледжу. Студентами були підготовлені та представлені презентаційні доповіді на теми: «Загальні поняття безпеки життєдіяльності». Доповідач:…
 • СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ
  СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ 26 квітня 2023 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.акад. Д.К.Заболотного відбулась зустріч студентів коледжу із заступником декана з навчально-методичної роботи Григорієм Джагуповим, доцентом кафедри педагогіки та психології Павлом Червоним, магістрами та курсантами факультету №3 Харківського національного університету внутрішніх справ, які готують фахівців за спеціальністю «Психологія». Головним питанням зустрічі стало обговорення можливої співпраці між навчальними закладами, що в подальшому буде закріплено договором співпраці.
 • АКЦІЯ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"
  АКЦІЯ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ" 25 квітня студенти нашого коледжу під керівництвом викладачів циклової комісії фізичного виховання взяли участь в акції "Чисте довкілля". Висловлюємо подяку студентам груп 3 м/с А, Б, В, 2 лаб, викладачам Соцькому К.О., Рафальському С.В., Бельдію С.В., Дьомкіній Т.В., Буртовій О.І., викладачу сестринської справи Морозенко І.В.
 • НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА ЗАНЯТТЯХ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ»
  НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА ЗАНЯТТЯХ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ» З метою удосконалення освітнього процесу, вивчення та розповсюдження кращого педагогічного досвіду викладачів загальноосвітніх дисциплін медичних фахових коледжів Вінницького регіону, створення оптимальних умов для якісного професійного розвитку педагогічних кадрів в умовах воєнного стану, на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного було проведено засідання методичного об’єднання викладачів загальноосвітніх дисциплін медичних фахових коледжів Вінницького регіону у форматі навчально-методичного семінару на тему: «Впровадження сучасних цифрових технологій на заняттях загальноосвітніх дисциплін в умовах змішаного навчання». Детально були розглянуті і обговорені питання: Формування…
 • УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ВМФК У ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ОСОБЛИВОСТІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОПІКИ В ПЕРІОД СЕЗОННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ»
  УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ВМФК У ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ОСОБЛИВОСТІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОПІКИ В ПЕРІОД СЕЗОННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ» 27 травня 2023 року відбувся професійно-практичний семінар «Особливості фармацевтичної опіки в період сезонних захворювань та військового стану». Ініціатором та організатором вищезазначеного заходу виступила Вінницька обласна асоціація фармацевтів «CUM DEO». Захід зібрав близько 100 учасників із різних куточків України: Харкова, Вінниці, Житомира. У рамках семінару було висвітлено 9 доповідей та проведений майстер-клас з теми «Рекомендації сумішей у щоденній практиці фармацевта». Незважаючи на важкі часи для України, цей захід відвідали завідувачка фармацевтичного відділення ВМФК, викладачі фармацевтичних дисциплін та студенти IІІ курсу спеціальності…
 • КОНКУРС ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ З УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЗФПО ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  КОНКУРС ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ З УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЗФПО ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 25 квітня 2023 року на базі ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» в рамках ОМО викладачів української філології відбувся Обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт з української філології серед студентів ЗФПО Вінницької області. Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д.К.Заболотного представляла студентка першого курсу фельдшерського відділення групи А Студзінська Єлизавета, яка підготувала роботу та презентацію на тему: «Біблійна фразеологія через призму сучасних подій», зуміла яскраво висвітлити основні положення статті, відповідала на питання журі конкурсу. Допомагали підготували статтю наукові керівники -…
 • ОБЛАСНИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «СВІТ МОВ І МОВИ СВІТУ» СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗФПО ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
  ОБЛАСНИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «СВІТ МОВ І МОВИ СВІТУ» СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗФПО ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Вітаємо переможців конкурсу "Світ мов і мови світу"- обласний творчий конкурс з англійської мови, який відбувся 26 квітня на базі Вінницького технічного фахового коледжу серед здобувачів освіти ЗФПО Вінницької області. Метою конкурсу було виявлення здібностей студентів до нестандартного та оригінального розв’язання творчих завдань, залучення студентів до дослідницької діяльності і розвиток їх творчих здібностей; формування аналітичного і критичного мислення студентів у процесі творчого пошуку і досліджень; сприяння професійній орієнтації, розвиток у студентів цілеспрямованості й системності. Увазі журі були представлені творчі роботи…
 • ВИХОВНА ГОДИНА, ЩО ПРИСВЯЧЕНА АВАРІЇ НА ЧАЕС
  ВИХОВНА ГОДИНА, ЩО ПРИСВЯЧЕНА АВАРІЇ НА ЧАЕС 26.04.2023 р. в коледжі була проведена відкрита виховна година присвячена аварії на ЧАЕС. Разом з присутніми згадали моменти історії та події тієї страшної ночі 26 квітня 1986 року, а також наголосили що наслідки тієї техногенної катастрофи назавжди змінили звичне життя мільйонів людей, стан природи, і що сьогодні, нажаль, небезпека ядерної загрози знову висока як ніколи. Всіх загиблих внаслідок трагедії на ЧАЕС вшанували хвилиною мовчання.
 • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС «ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ: ВОДОПРОВІД ТА КАНАЛІЗАЦІЯ»
  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС «ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ: ВОДОПРОВІД ТА КАНАЛІЗАЦІЯ» Студенти коледжу 2 курсу зуботехнічного відділення під керівництвом викладача Орлової В.Ф. в рамках вивчення дисципліни «Основи екології» взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Як це працює: водопровід та каналізація». У процесі роботи над завданнями конкурсу студенти дізналися багато корисної інформації. Учасники виконували завдання і паралельно в процесі мали можливість переглядати додані цікаві завдання, корисні поради з користування каналізацією та пояснення, як робити це з турботою про довкілля. А щоб виконання завдань стало ще цікавішим, вони були доповнені дотепними ілюстраціями та відео.…
 • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС «ГОДИНА ЗЕМЛІ»
  Студенти коледжу 1 та 2 курсу зуботехнічоо відділення і 1 курсу відділення лабораторна діагностика під керівництвом викладача Орлової В.Ф. в рамках вивчення тем «Біосфера» та «Загальні закономірності географічної оболонки Землі» взяли участь Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Година Землі». Година Землі – це найбільша світова щорічна ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів. Конкурс дає можливість дізнатися більше про екологічні проблеми планети й шляхи їх розв'язання. У кожному завданні конкурсу цікаві факти про захист довкілля та поради від екоактивістів. Такі…
 • ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ЯК НЕВІД’ЄМНИЙ ЕЛЕМЕНТ ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ
  ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ЯК НЕВІД’ЄМНИЙ ЕЛЕМЕНТ ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 20 квітня 2023 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного на спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» за участю адміністрації ВМФК, викладачів ЦК фармацевтичних дисциплін, стейкхолдерів та здобувачів освіти спеціальності відбувся круглий стіл. Стейкхолдерами виступили Лариса Просяник, голова правління Громадської організації «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»», Заслужений працівник фармації України, Людмила Варич, член організації «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»», фармацевт КНП «ВОКМРЦВВРЗН ВОР» та Інна Гуцол, член організації «Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «КУМ ДЕО»» та ФОП.…
 • ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ
  ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ 21 квітня відбулась зустріч майбутніх молодих спеціалістів з головними державними інспекторами Центральнозахідного міжрегіонального Управління Державної служби з питань праці Дисюк Сергієм Вікторовичем та Луценко Катериною Михайлівною.В ході зустрічі представники служби проінформували здобувачів освіти про правові аспекти працевлаштування та звільнення з роботи молодих спеціалістів, ознайомили зі складовими трудового договору, з нормативно-правовими актами, які регулюють питання працевлаштування, а також відповіли на питання присутніх.
 • РЕГІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА ОНЛАЙН ОЛІМПІАДА
  У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.акад.Д.К.Заболотного 20.04.2023 року на ЦК педіатрії в рамках РМО було проведено регіональну студентську онлайн олімпіаду серед студентів 4-х курсів медсестринського відділення між коледжами Вінницького регіону на тему: "Повітряно-краплинні інфекції у дітей" з використанням освітнього сайту Quizizz. Із вітальним словом до учасників конференції звернулась голова ЦК педіатрії О.І.Сімчук, яка відзначила актуальність проведення такого роду заходів серед студентів медсестринського відділення, побажала всім учасникам миру, найшвидшої перемоги, наукових звершень, здоров’я та успіхів. Здобувачі освіти вміло використовували навики використання…
 • ДЕНЬ ЗЕМЛІ
  ДЕНЬ ЗЕМЛІ У рамках виховної години студенти групи 1 ф В відвідали Вінницьку обласну наукову бібліотеку імені В. Отамановського, де проходив захід до дня Землі ''Людство і довкілля.'' Ознайомились з літературними новинками, які стосуються екологічних проблем, також переглянули цікаві презентації, виступи. І отримали масу позитивних емоцій від міні тераріума.
 • МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ОЛІМПІС 2023 - ВЕСНЯНА СЕСІЯ»
  МІЖНАРОДНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ОЛІМПІС 2023 - ВЕСНЯНА СЕСІЯ» Викладачка іноземних мов Рибіцька Ірина спільно з викладачами циклової комісії іноземних мов долучила здобувачів освіти до участі в МІЖНАРОДНОМУ дистанційному конкурсі з англійської мови «ОЛІМПІС 2023 - весняна сесія» www.olimpis.com.ua. Конкурс проходив з 01.03.2023 до 31.03.2023 і в ньому взяли участь 40здобувачів освіти коледжу 1,2 курсів усіх відділень. Головною метою освітніх конкурсів «Олімпіс» є зацікавлення здобувачів освіти навчальними предметами і підвищення мотивації до навчання. Беручи участь у конкурсах, здобувачі освіти можуть перевірити свої знання, повторити вивчений матеріал. Оскільки конкурси проводяться…
 • ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 8 квітня 2023 р. в Вінницькому медичному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей, де майбутні абітурієнти мали змогу познайомитись з сьогоденням коледжу, отримати відповіді на питання щодо вступної кампанії, поспілкуватись з керівництвом, викладачами і здобувачами освіти, а також розставити пріоритети вибору, ознайомившись з особливостями навчання на різних відділеннях.Як дізнатися власну групу крові? Як зробити на руці відкриту рану без жодної подряпини? Як зробити людині непрямий масаж серця та перевірити слух? Легко!Адже все це відбулось на День відкритих дверей, де абітурієнти…
 • ЗДАЙ КРОВ - ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ
  ЗДАЙ КРОВ - ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ В рамках проекту «Здай кров – збережи життя» Волонтерський штаб «Українська команда» Вінниччини спільно з прихильниками сьогодні здавали кров з надією на порятунок не одного життя! Відчуття справжньої сили, єдності, віри, які виникають після донації дає розуміти, що ми робимо гідну справу-допомагаємо людям. А розуміння, що саме від тебе залежить чиєсь врятоване життя стимулює робити це на регулярній основі. В Україні існує дефіцит донорської крові, а з початку повномасштабного вторгнення ця проблема особливо загострилась. Щодня до лікарень надходять нові поранені…
 • РОЗВИВАЄМО ЕКОЛОГІЧНУ СВІДОМІСТЬ РАЗОМ
  РОЗВИВАЄМО ЕКОЛОГІЧНУ СВІДОМІСТЬ РАЗОМ На заняття з навчальної дисципліни «Біологія з основами екології» викладача Сурсаєвої І.С. до групи 2 лаборантів був запрошений гість Віталій Крижанівський. Він є членом Малої академії наук і вихованцем Вінницької обласної станції юних натуралістів. У 2021 році став засновником екологічно-волонтерської команди, а потім і Громадської організації «EcoBand». Провів понад 300 подібних лекцій по всій території України. Під керівництвом організації «EcoBand» також проводять цікаві та інформативні майстер-класи для молоді із сортування сміття та із розмальовування екосумок. Усі зібрані за це кошти…
 • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС «ПОДОРОЖ НА ПІВДЕННИЙ ПОЛЮС»
  Студенти коледжу під керівництвом викладача Орлової В.Ф. взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Подорож на Південний полюс». У процесі роботи над завданнями конкурсу студенти дізналися багато корисної інформації про історію, географію та дивовижну природу Антарктики, про діяльність української наукової антарктичної станції та про життя біля Південного полюса — про все те, що надихає тисячі науковців і туристів знову й знову вирушати назустріч пригодам. Такі заходи дозволяють привернути увагу студентів до нових і важливих тем, це чудова можливість розширити свій рівень знань,…
 • ВНУТРІШНЬОКОЛЕДЖНА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ПЕДІАТРІЇ
  ВНУТРІШНЬОКОЛЕДЖНА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ПЕДІАТРІЇ У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім.Д.К.Заболотного 29.03.2023 року на ЦК педіатрії проведено внутрішньоколеджну студентську олімпіаду серед 4-х курсів медсестринського відділення в офлайн-форматі на тему: "Повітряно-краплинні інфекції у дітей" з використанням інтерактивної дошки за допомогою програми SMART Notebook . Із вітальним словом до учасників конференції звернулась завідуюча медсестринського відділення Цюрко Л.В. та висловила подяку ЗСУ за можливість в умовах сьогодення проводити заходи. Здобувачі освіти та їхні викладачі об’єднались задля Перемоги, тримаючи міцним освітній фронт. Голова ЦК педіатрії О.І.Сімчук, яка відзначила актуальність…
 • РМО ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ ДИСЦИПЛІН
  РМО ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ ДИСЦИПЛІН Якими онлайн інструментами користуються викладачі іноземних мов для ефективного та результативного навчання? Що таке модель перевернутого навчання та які її переваги? Про це та інші педагогічні лайфхаки розповідаkb викладачі іноземних мов медичних фахових коледжів Вінницького регіону 14 березня 2023 року на засіданні регіонального методичного об’єднання “ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ЗМІШАНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ”.
 • ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА КУ "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАНСІОНАТ"
  ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА КУ "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАНСІОНАТ" 23 березня студенти коледжу традиційно допомагали в прибиранні території закладу КУ "Вінницький обласний пансіонат". Хлопці мали гарну можливість повправлятися в обрізці фруктових дерев, а дівчата наводили красу на подвір'ї. Злагоджену працю підбадьорювали та організовували волонтер, викладач коледжу Олена Шайдаюк, та організатор КДД пансіонату. А жителі і працівники щиро дякували за допомогу смаколиками. Чудовий і плідно проведений час!Бережіть порядок і бережіть себе!
 • ЗМАГАННЯ З РИТМІЧНОЇ ГІМНАСТИКИ
  ЗМАГАННЯ З РИТМІЧНОЇ ГІМНАСТИКИ Після тривалої трирічної перерви, пов'язаної з пандемією коронавірусу, а потім з початком повномасштабної війни росії проти нашої держави, у Вінницькому медичному фаховому коледжі імені академіка Д.К. Заболотного були проведені традиційні змагання з ритмічної гімнастики. У заході брали участь 13 академічних груп, (загалом 185 студентів). Призерами та переможцями стали наступні групи: 3 місце - 1 ф В;2 місце - 2 м/с Б, 2 фарм Б;1 місце - 3 м/с А, 3 м/с Б, 2 лаб;Гран-прі - 3 ф А (2 б…
 • ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!
  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного відбудеться "День відкритих дверей" 08 квітня 2023 р. (субота) в 11.00 за адресою м.Вінниця, вул Пирогова 57.
 • ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЄКТ ДОПОМОГИ ВИПУСКНИКАМ - СЛУЖБОВЦЯМ ЗСУ
  ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЄКТ ДОПОМОГИ ВИПУСКНИКАМ - СЛУЖБОВЦЯМ ЗСУ У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К. Заболотного протягом останнього часу склалася добра традиція – студенти, батьки та викладачі збирають і відправляють необхідні речі нашим героям на передову. Групою 1фА відділення «Лікувальна справа» (куратор Ісакова О.Л.) було ініційовано волонтерський проєкт допомоги ЗСУ для випускників коледжу, які несуть службу в зоні бойових дій. До нього також активно долучилися студенти інших груп. Черговий вантаж з необхідними речами вже отриманий нашими військовими медиками.
 • АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
  АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 21 березня 2023 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930відбулась чергова атестація педагогічних працівників. Про свою педагогічну діяльність у міжатестаційний період звітували 19 викладачів. Ними були представлені звіти про роботу, власні портфоліо, методичні здобутки та надбання, які підтверджують активну наукову і творчу діяльність педагогів. Члени атестаційної комісії об’єктивно оцінили роботу викладачів, відмітили зростання професійної майстерності педагогів,…
 • ТРЕНІНГ "ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ"
  ТРЕНІНГ "ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ" Яскравою подією під час тижневика циклової комісії хірургічних дисциплін стала участь викладачів циклової комісії та коледжу в курсі "Тактична медицина для цивільного населення", який проходив з 16 по 20 березня 2023р. на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, до організації якого долучились викладачі циклової комісії. Навчання стало можливим за підтримки партнерів проєктів Americares та UMC Ukraine' Medical Consortium IRM Polish Institute for Emergency Medicine.Сертифіковані інструктори курсу створили професійну атмосферу згуртованості, зацікавленості та спільної відповідальності під час тренінгів.…
 • РМО ВИКЛАДАЧІВ ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ТА СПЕЦ.-ЛАБОРАТОРНИХ ДИСЦИПЛІН КОЛЕДЖІВ ВІННИЦЬКОГО РЕГІОНУ
  РМО ВИКЛАДАЧІВ ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ТА СПЕЦ.-ЛАБОРАТОРНИХ ДИСЦИПЛІН КОЛЕДЖІВ ВІННИЦЬКОГО РЕГІОНУ 15 березня 2023 року на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного було проведено засідання методичного об’єднання викладачів природничо-наукових та спец-лабораторних дисциплін медичних фахових коледжів Вінницького регіону на тему “Організми в умовах стресу”, були представлені доповіді:
 • Тренінг з психосоціальної підтримки від міжнародної громадської організації Medair
  Тренінг з психосоціальної підтримки від міжнародної громадської організації Medair У Вінницькому медичному фаховому коледжі міжнародною громадською організацією Medair були проведені тренінги з психосоціальної допомоги для здобувачів освіти 3-4 курсів.Medair — міжнародна некомерційна неурядова організація, що спеціалізується на гуманітарній допомозі за надзвичайних ситуацій та послуг з відновлення, у тому числі: охорона здоров’я та харчування; психологічна та соціальна підтримка; водопостачання, санітарія та гігієна; житло та інфраструктура. Medair налічує близько 750 співробітників по всьому світу, чимало співробітників мають багаторічний гуманітарний досвід. В Вінниці відкрито представництво компанії в 2022 р. Завдяки своїй діяльності…
 • СТУДЕНТКА-ЧАРІВНИЦЯ 2022-2023
  СТУДЕНТКА-ЧАРІВНИЦЯ 2022-2023 15 березня у Вінницькому фаховому медичному коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного відбувс конкурс "Студентка-чарівниця 2022-2023". Наші красуні представляли себе, демонстрували свої таланти, вражали глядачів ерудованістю та знаннями з історії. Перемогу здобула студентка 4 м/с Б Гракуша Анастасія. Щиро вітаємо з перемогою та дякуємо усім учасницям, які довели, що наші українські дівчата багаті не тільки ніжністю та красою, а й натхненням, цілеспрямованістю та талантами!
 • МЕТОДИЧНО-ПРОФЕСІЙНІ АКЦЕНТИ ПРИ ВИКЛАДАННІ ДИСЦИПЛІН ХІРУРГІЧНОГО ПРОФІЛЮ
  В рамках Тижневика циклової комісії хірургічних дисциплін, знідно плану роботи, було організовано і проведено регіональне методичне об'єднання викладачів хірургічних дисциплін "Методично-професійні акценти при викладанні дисциплін хірургічного профілю". Жваве обговорення викликали доповіді викладачів Королюка В.П. (М-ПМФК), Рикачевського О.В. ( ВМФК), Новицької Л.А. ( ВМФК), Лисенко Н.М. (ВМФК).
 • ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ
  ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ 09 березня 2023 року світова громадськість вшановує 209 річницю з Дня народження геніального поета, художника, мислителя – Тараса Григоровича Шевченка. Без його творчості неможливо уявити сучасну Україну. Поезія Кобзаря відіграє ключову роль у формуванні національної свідомості та культури, є дорогоцінним спадком не лише для нинішніх, але й прийдешніх поколінь. То ж не залишилися осторонь і студенти групи 1 ф А Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад.Д.К.Заболотного, які разом із викладачем української мови та літератури Коваленко Г.Г. відвідали Шевченківські читання «Ми –…
 • ТИЖНЕВИК Ц/К ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
  ТИЖНЕВИК Ц/К ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН Розпочав роботу запланований тижневик циклової комісії хірургічних дисциплін.За планом проведення відбудеться:1. Майстер-клас викладачки Паламарчук В.Б.2. Регіональне методичне об'єднання викладачів хірургічних дисциплін "Методично-професійні акценти при викладанні дисциплін хірургічного профілю". 2. Закріплення навиків за алгоритмом надання невідкладної допомоги "MARCH" студентами випускних груп. Відповідальні - викладачі груп 4-го курсу.3. Участь у тренінгу з невідкладної допомоги за алгоритмом "MARCH" з участтю закордонних інструкторів.Тижневик розпочала викладачка циклової комісії Паламарчук В.Б. Свій багаторічний досвід проведення майстер-класів з надання невідкладної допомоги в мирний час та при військових…
 • "З МОЙОГО СЕРЦЯ МАЛЬВА ПРОРОСЛА"
  "З МОЙОГО СЕРЦЯ МАЛЬВА ПРОРОСЛА" 9 березня група 1 ф Б провела відкриту виховну годину присвячену творчості та життєвому шляху видатногоко композитора, автора, медика Володимира Івасюка. Студенти групи розповіли цікаві факти з біографії композитора, про його не легкий шлях у творчості, пророчі тексти творів. Особливу увагу приділили найвідомішій в світі українській пісні "Червона рута", яка має цікаву історію створення, і звичайно разом із присутніми заспівали видатні пісні В.В. Івасюка, серед яких "Я піду в далекі гори", "Пісня буде поміж нас", "Балада про мальви".
 • МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ
  МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ 8 березня 2023 р. у бібіліотеці Вінницького медичного фахового коледжу в рамках відкритої виховної години «Козацькому роду нема переводу» в групах 4 м\с Г (куратор Сакевич Л.Б.) та 2 фарм Б. (куратор Войтенко О.Г.) відбувся майстер-клас із Петриківського розпису. Спочатку студенти коледжу ознайомились із історією петриківського розпису, який має глибокі історичні корені. Адже, зародившись у вигляді простого селянського стінопису у ХІХ столітті, маючи тісний зв’язок із козацтвом, він пройшов з того часу великий шлях, здобувши міжнародне визнання, а 5 грудня…
 • ВИСТАВКА "УКРАЇНИ ЩИТ"
  ВИСТАВКА "УКРАЇНИ ЩИТ" В рамках проведення виховної роботи зі студентами груп 3 фарм А (куратор Андрійчук Л.В.) та 2 лаб. (куратор Дубінська О.А.) було відвідано обласний краєзнавчий музей та виставку «УКРАЇНИ ЩИТ».У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї з 11 жовтня експонують виставку, присвячену подіям Революції Гідності та російсько-української війни. На виставці представлені особисті речі, світлини, документи, військова форма та спорядження Героїв Небесної Сотні та воїнів російсько-української війни.На лінії фронту тривають запеклі бої. Українські воїни гідно боронять територію нашої держави, даючи жорстку відсіч ворогові. Однак,…
 • ІІ ВНУТРІШНЬОКОЛЕДЖНА ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗА ПРОФСПРЯМУВАННЯМ
  2 березня в нашому коледжі пройшла ІІ внутрішньоколеджна олімпіада з англійської мови за профспрямуванням, в якій змагалися студенти третіх та четвертих курсів всіх відділень. Олімпіади з англійської мови за професійним спрямуванням стають традицією нашого коледжу, нероздільною з основним навчальним процесом, так як дають можливість студентам перевірити та оцінити свій рівень знань . Але головною метою олімпіади завжди залишається підвищення мотивації та зацікавленності до вивчення предмету. Загальновідомо, що викладачі циклової іноземних мов знаходяться у постійному творчому пошуку. Ось і цього разу…
 • «БАТЛУМ» ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г. ШЕВЧЕНКА
  «БАТЛУМ» ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г. ШЕВЧЕНКА До Дня народження Т.Г.Шевченка був проведений «БатлУМ» для студентів та учнів закладів освіти м. Вінниця!Учасниками змагань стали 19 команд, серед яких наша команда зайняла почесне 4 місце. Відповідали команди на сім питань у семи раундах. У драйвовій грі, яка складалась з тематичних завдань, перевірили свої інтелектуальні сили та "прокачали" власні знання студенти й учні навчальних закладів м. ВінниціЗвісно ж, на пізнавальній грі "БатлУМ" панувала позитивна атмосфера під час якої молодь мала змогу ознайомитись з найактуальнішими темами з різних галузей, зокрема…
 • АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ МЕТОДИЧНИЮ РАДОЮ КОЛЕДЖУ
  АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ МЕТОДИЧНИЮ РАДОЮ КОЛЕДЖУ Відбулося чергове засідання методичної ради коледжу. Завідувачка фельдшерським відділенням Урюпа Наталія Іванівна розповіла про організацію роботи та критерії оцінки сайту коледжу, який є важливим джерелом інформації для студентів, викладачів, батьків та абітурієнтів. Сайт має чітку структуру та поповнюється актуальними документами. А що потрібно для того, щоб успішно провести майстер-клас? Незвичайний початок, демонстрація, реальні історії та інші методичні рекомендації почули учасники методради від завідувачки фармацевтичним відділенням Постольникової Ірини Михайлівни, яка поділилася досвідом підготовки та проведення майстер-класів. Голова циклової комісії акушерства та…
 • МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ
  МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ Вітаємо з Міжнародним жіночим днем! Нехай сьогодні Ваша душа до країв наповниться світлом, теплом та радістю від щирих побажань, ніжних квітів та приємних подарунків. Нехай ластівки в'ють гнізда над Вашими вікнами і несуть у будинок добробут та взаєморозуміння, а перші промені весняного сонця вкажуть на щасливу стежку у вашій долі.
 • БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "МАМА, Я В ШАПЦІ"
  БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "МАМА, Я В ШАПЦІ" Вірою, любов'ю та теплом своїх сердець поділились студенти 3 фарм А та 2 фарм Б, зв'язавши теплі шкарпетки для наших військових на фронт. Турботою наближаємо перемогу разом! 
 • ВИГОТОВЛЕННЯ ОКОПНИХ СВІЧОК
  ВИГОТОВЛЕННЯ ОКОПНИХ СВІЧОК У Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д.К.Заболотного усі бажаючі виготовляють окопні свічки для українських захисників. Основа для окопних свічок для українських військових — бляшанка, картон і віск. Горять такі свічки довго, на них можна і чайник підігріти, й речі підсушити, і зігрітись у холодному окопі. Усім дякуємо за допомогу! З кожним кроком все ближче до перемоги!
 • ВИВЧАЄМО ІСТОРІЮ МЕДИЦИНИ ТА ІСТОРІЮ КОЛЕДЖУ
  ВИВЧАЄМО ІСТОРІЮ МЕДИЦИНИ ТА ІСТОРІЮ КОЛЕДЖУ З чого почалась історія нашого коледжу? Хто з директорів нашого закладу був його випускником? Де проходили заняття та скільки студентів навчалось? Фахівців яких спеціальностей випускав коледж протягом десятків років… На ці та інші питання почули відповіді студенти групи II медсестри «В», які разом з викладачкою інфекційних хвороб Ковальчук Л.О. завітали на екскурсію до музею історії коледжу.
 • САМОРЕГУЛЯЦІЯ. ВІДВІДУВАННЯ ОЗДОРОВЧОГО ЦЕНТРУ "РЕСУРС"
  Чергове засідання педіатричного гуртка медсестринського відділення (4м\с В, 3м\с Б) під керівництвом Ходькової Л.Ю., відбулось 1.03.23р. в оздоровчому центрі «Ресурс» м. Вінниця. Де пропонується унікальний підхід до лікування і профілактики різних функціональних станів, захворювань. Особливість центру полягає в тому, що робота принципово не поєднується з будь-якими іншими напрямками, а використовуються тільки методи остеопатії.