Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Екскурсії

Екскурсії (25)

ТЕРНОПІЛЬЩИНА

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 23:14

14 - 15 жовтня студенти груп 3 з/т, 2 м/с А, 3 ф А з куратором групи 3 з/т Хитрою І.В та завідувачем відділення Панасюком М.П. відвідали прекрасні краєвиди Тернопільщини.

ХОТИН

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 23:10

9 жовтня 2021 студенти 2фА, 1фБ та 2зт з кураторами Яковишеною Л.О. та Рикачевським О.В. мандрували Тернопільською та Чернівецькою областями.

ПОДОРОЖУЄМО УКРАЇНОЮ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 22:34

Студенти групи 2 фельдщера «Б» в супроводі куратора Сопотніцької О.Д. та батьків побували на екскурсії "Чернівці Карпати - Івано-Франківськ".

КАРПАТИ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 22:23

Студенти груп 2 м/с Б та 2 м/с В разом із кураторами Литвинюк В.В. та Морозенко І.В. здійснили незабутню подорож до Карпат. Неймовірні краєвиди Драгобрату, стрімкі потоки гірських річок та шумні води водоспадів вмить зняли втому.

СУПЕР АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК У КАРПАТАХ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 05:31

Студенти груп 1фельдшера «А», 1 медсестри «Б», 1зубні техніки у супроводі Яковишеної Л.О. та Ілясової Ю.С. відвідали загадковий Івано-Франківськ, побували на Манявському водоспаді, водоспаді Гук, в Яремчі, Верховині. Але найбільше досягнення- підкорити вершину українських Карпат. Це було справжнє випробування, з яким усі блискуче впорались.

ВИВЧАЄМО ІСТОРІЮ ТА КУЛЬТУРУ УКРАЇНИ

Автор Среда, 15 Сентябрь 2021 09:31

"Археологічні мандри" - це інтерактивна екскурсія, яку провела Грабовська О. В. у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї для студентів групи 3 зубні техніки. Під час мандрів студенти спробували добувати вогонь, робити борошно, запускати пращу, писати на глиняних табличках, а також приміряли обладунки воїна. Екскурсія проведена в рамках вивчення дисципліни "Історія та культура України".

23 грудня 2019 року викладач медсестринства у внутрішній та сімейній медицині Бондаренко Н.В. разом зі студентами групи 4 м/с А провели заняття-екскурсію в Комунальну установу «Територіальне медичне об’єднання Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Студенти Вінницького медичного коледжу медсестринського відділення групи 1 м/с А разом з куратором Н.В. Бондаренко з задоволенням відвідали Національний музей-садибу М. І. Пирогова. 

Студенти 1 м/с А разом з куратором групи Бондаренко Н.В. провели екскурсію на кінну ферму та оглядову екскурсію по місту Вінниці організовану завідуючою медсестринським відділенням Цюрко Л.В.

Вже стало гарною традицією три роки поспіль студенти медсестринського відділення мандрують в жовтні (на свято Козацтва).

Prev12Next
Страница 1 из 2