Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Екскурсії

Екскурсії (28)

Куратори О. Сімчук, Т. Ільніцька, Л. Яковишена, А. Швець, Н. Бондаренко провели профорієнтаційний захід – «Історично-медичну вітальню Пирогова» для студентів груп 3фА, 3фБ, 2фА, 4фА, 4м/сА на базі Національного музею-садиби М.І. Пирогова. Допомагала у проведенні цього оригінального дійства екскурсовод музею М. Походяща. Студенти мали можливість дізнатися про умови зародження анестезіології у використанні ефіру під час оперативних втручань, зародження військової медицини, ознайомитися з першими нарисами топографічної анатомії. Відкрили для себе передумови виникнення профілактичної медицини та умови розвитку статистичної медицини в умовах війни. Дізнались про унікальні міжнародні наукові дослідження світового визнання: подальше збереження набальзамованого тіла М.І. Пирогова в природному середовищі. Завдяки заходу студенти мали можливість оцінити безцінний вклад М.І. Пирогова у розвиток суспільства та більшості напрямків медицини, що є базою у підготовці медичних фахівців нині. Студенти були вмотивовані прикладом видатного медика до майбутньої професійної діяльності. Особлива подяка нашому екскурсоводу М. Походящій і всьому колективу Національного музею-садиби М.І. Пирогова. Сподіваємося на подальшу співпрацю і популяризацію професії медика через такі заходи.

 

ЕКСКУРСІЯ СТАРОВИННИМИ ВУЛИЦЯМИ ВІННИЦІ

Автор Пятница, 11 Ноябрь 2022 14:09

23 жовтня студенти групи 1фА разом з куратором Ісаковою О.Л. та зав. відділенням Урюпою Н.І. пройшлися старовинними вулицями центру Вінниці. Під час екскурсії професійна гідесса та амбасадорка Вінничини Тетяна Рибак відкрила невідомі сторінки історії рідного міста. Осіння погода не стала перешкодою для отримання маси позитивних емоцій та вражень.

 

1 ф Б з куратором Коробко Ю. М., 1 м/с Б з куратором Кучанською Г. Б., 1 лаб. з куратором Кушнір Н. М. відвідали музей-садибу Пирогова. Познайомились з історією життя та праці геніального хірурга, видатного вченого та просто людини з великої літери. Дізнались багато цікавих фактів та новинок які в медичну практику запровадив саме Микола Іванович Пирогов. Також відвідали усипальницю і змогли на власні очі побачити світило медицини,  який є прикладом для нас як для майбутніх медиків.

 

ТЕРНОПІЛЬЩИНА

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 23:14

14 - 15 жовтня студенти груп 3 з/т, 2 м/с А, 3 ф А з куратором групи 3 з/т Хитрою І.В та завідувачем відділення Панасюком М.П. відвідали прекрасні краєвиди Тернопільщини.

ХОТИН

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 23:10

9 жовтня 2021 студенти 2фА, 1фБ та 2зт з кураторами Яковишеною Л.О. та Рикачевським О.В. мандрували Тернопільською та Чернівецькою областями.

ПОДОРОЖУЄМО УКРАЇНОЮ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 22:34

Студенти групи 2 фельдщера «Б» в супроводі куратора Сопотніцької О.Д. та батьків побували на екскурсії "Чернівці Карпати - Івано-Франківськ".

КАРПАТИ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 22:23

Студенти груп 2 м/с Б та 2 м/с В разом із кураторами Литвинюк В.В. та Морозенко І.В. здійснили незабутню подорож до Карпат. Неймовірні краєвиди Драгобрату, стрімкі потоки гірських річок та шумні води водоспадів вмить зняли втому.

СУПЕР АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК У КАРПАТАХ

Автор Четверг, 21 Октябрь 2021 05:31

Студенти груп 1фельдшера «А», 1 медсестри «Б», 1зубні техніки у супроводі Яковишеної Л.О. та Ілясової Ю.С. відвідали загадковий Івано-Франківськ, побували на Манявському водоспаді, водоспаді Гук, в Яремчі, Верховині. Але найбільше досягнення- підкорити вершину українських Карпат. Це було справжнє випробування, з яким усі блискуче впорались.

ВИВЧАЄМО ІСТОРІЮ ТА КУЛЬТУРУ УКРАЇНИ

Автор Среда, 15 Сентябрь 2021 09:31

"Археологічні мандри" - це інтерактивна екскурсія, яку провела Грабовська О. В. у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї для студентів групи 3 зубні техніки. Під час мандрів студенти спробували добувати вогонь, робити борошно, запускати пращу, писати на глиняних табличках, а також приміряли обладунки воїна. Екскурсія проведена в рамках вивчення дисципліни "Історія та культура України".

23 грудня 2019 року викладач медсестринства у внутрішній та сімейній медицині Бондаренко Н.В. разом зі студентами групи 4 м/с А провели заняття-екскурсію в Комунальну установу «Територіальне медичне об’єднання Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Prev12Next
Страница 1 из 2