Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Відкриті виховні заходи

Відкриті виховні заходи (14)

24 листопада 2022 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад. Д. К. Заболотного проведено виховну годину-реквієм на вшанування пам'яті мільйонів загиблих від голоду українців "Голодомор 1932-1933. Скорботна пам'ять поколінь".
Голодомор, що прокотився потужною хвилею Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори. Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалася. Сьогодні державні інституції відверто заявляють про Голодомор як ретельно спланований, свідомий акт геноциду проти української нації.
Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок до незалежності, про кожну історичну віху, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося. Також 24.11 в коледжі було проведено виховний захід на тему «Голодомор 1932-1933 - скорботна пам‘ять поколінь"

ДО ДНЯ СТУДЕНТА

Среда, 17 Ноябрь 2021 14:08

Вінницький медичний фаховий коледж 16.11.21 взяв участь в обласному флешмобі-виставці до Міжнародного дня студента, яку організовував молодіжний центр КВАДРАТ. В заході взяли участь заступниця директора з виховної роботи Сіденко В.М., викладачі Коробко Ю.М., Яковишена Л.О., Сакевич Л.Б., Рикачевський О.В., Єрмощенко С.А., Дубінська О.А, Моцяка Ю.М., а також члени студради коледжу.

4-5.11.21р. були проведені виховні години в групах 3 фармА (куратор Мельник Л.Д.) та 3 фарм Б (куратор Глушко Н.В.) на тему "Академічна доброчесність", на які були запрошені члени комісії з питань академічної доброчесності ВМФК Родюк Т.Л та Єрмощенко С.А. Студенти і куратори груп були ознайомлені із загальними засадами, правилами та нормами академічної доброчесності, видами відповідальності за порушення академічної доброчесності та роботою онлайн-програм по перевірці на антиплагіат.

ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ НАШИХ ФАРМАЦЕВТІВ

Воскресенье, 07 Ноябрь 2021 09:06

      Для студентів відділення фармації відбулась презентація хімічного факультету ім. М.Коцюбинського.

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Четверг, 04 Ноябрь 2021 06:27

Старший інспектор відділу розшуку капітан поліції Герасимчук Володимир Васильович провів профілактичну бесіду з студентами третього курсу про безпеку та правила дорожнього руху.

ВАКЦИНА РЯТУЄ ЖИТТЯ

Четверг, 21 Октябрь 2021 19:30

Державна установа «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» провела лекцію для студентів «Вакцина рятує життя». Лікар-епідеміолог Гриньова Наталія розповіла про те, як захиститись від СОVID-19, які є покази до вакцинації, види та склад вакцин.

 

 Напередодні Дня захисника та захисниць України відбулись урочисті заходи для студентів та викладачів коледжу. Вшанували память загиблих Героїв  та поклали квіти біля пам'ятника Медикам - Захисникам України.

АЛЕЯ ЖИТТЯ

Четверг, 07 Октябрь 2021 10:49

На території Національного музею-садиби М.І. Пирогова відбулася акція «Алея життя».

Наші першокурсники заспівали Гімн України, почули вітальні слова директора коледжу Андрієвського І.Ю. та митрополита Вінницького і Барського Симеона, поклали квіти до пам'ятника академіку Д.К.Заболотному та пам'ятника Медикам Захисникам України та, принісши клятву студента Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного, одягнули білі халати. Гарною піснею привітала присутніх на святі Рихлецька Тетяна. А родзинкою свята стало виконання гімну коледжу його авторкою Шостацькою Марією Олександрівною. Отже, до навчання готові! В добрий час!

18 червня, напередодні відзначення Дня медичного працівника, адміністрацією Вінницького медичного коледжу було організовано урочисте покладання квітів біля пам'ятного знаку загиблим медикам - захисникам України, який знаходиться на території нашого навчального закладу. Світла пам'ять, щира подяка та низький уклін Вам, наші янголи в білих халатах!!!