Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Олімпіади і конкурси

Олімпіади і конкурси

Восени 2022 року Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» проводили конкурс студентських робіт на тему на тему: «ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО ТА ХАРЧУВАННЯ ОЧИМА СТУДЕНТІВ».

У грудні 2022 року в коледжі був проведений відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2023". Конкурсною комісією, яка була призначена наказом по коледжу, визначено переможця - "Інтерактивний навчально-методичний посібник з технології ліків (Частина І. Тверді лікарські форми) для самостійної позааудиторної роботи студентів спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація" (автори Бабій О.В., Мельник Л.Д.). Рішення затверджено Педагогічною Радою коледжу (Протокол 3 від 21.12.2022р), посібник рекомендовано для участі у фінальному турі конкурсу. Пишаємось та бажаємо перемоги!

Інтерактивний навчально-методичний посібник для самостійної позааудиторної студентів спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація”

18.11.22р. на цикловій комісії хірургічних дисциплін відбулася олімпіада з навчальної дисципліни "Офтальмологія". Викладачка Ніколюк О.М. організувала та провела захід аудиторно. Після відбіркового туру - вирішення тестових завдань, студенти А та Б груп 4-го курсу фельдшерського відділення вирішували ситуаційні завдання, змагалися у вправності виконання практичних навиків.

На цикловій комісії педіатрії відбулася внутріколеджна олімпіада-конкурс з навчальної дисципліни «Педіатрія».

«Я роблю все, що в моїх силах,

щоб підтримувати і підвищувати рівень моєї професії »

Ф. Найтінгейл «Клятва»

 

У Вінницькому медичному коледжі 26.05.2021 р. відбувся web-квест «Історія фармації та медицини» з навчальної дисципліни «Технології» серед студентів І курсу спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація». Циклова комісія фармацевтичних дисциплін дякує всім студентам, які взяли участь у web-квесті «Історія фармації та медицини» та вітає команду переможців – студентів групи 1 фарм А: Семенову Діану, Мудрик Євгенія, Атомухамедову Анастасію, Кірюшкіну Анастасію, Мацюру Вікторію)!

Шановні учасники та гості конкурсу-огляду презентацій "Моє покликання - медична сестра"!

Перед переглядом презентацій, для комфортної демонстрації відео контенту,  бажано встановити QuickTime Player

На цій сторінці Ви можете завантажити та ознайомитись з конкурсними роботами за посиланням:

16.04.2021р. циклова комісія фармацевтичних дисциплін провела  online-олімпіаду з навчальної дисципліни «Технологія ліків» серед студентів 3 курсу спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» (викладачі: Л. Д. Мельник, О.В. Бабій).

В період з 25.03.21 р. по 31.03.21 р. на цикловій комісії фармацевтичних дисциплін дистанційно проходив конкурс "Створи ребус", серед студентів 3 курсу спеціальності 226 "Фармація. Промислова фармація".

Викладач циклової комісії сестринської справи Шайдаюк Олена Іванівна провела внутрішньоколеджну олімпіаду з дисципліни «Медсестринство в геронтології, геріатрії і паліативній медицині». Перший тур олімпіади полягав у виконанні тестових завдань Крок М «Сестринська справа» з розділу «Медсестринство в інших дисциплінах терапевтичного профілю».

У Вінницькому медичному коледжі відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Фармакологія та медична рецептура» серед студентів 3 курсу спеціальності "сестринська справа".

15 квітня 2019р. на цикловій комісії природничо-наукових дисциплін відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Анатомія людини».

На цикловій комісії природничо-наукових дисциплін день за днем впроваджуються активні методи навчання. 30 травня 2018 року викладачами Тихолаз Ю.В. та Челідзе Ю.В. була проведена вікторина з анатомії та фізіології людини.

Викладачами циклової комісії терапевтичних дисциплін Бессараба О.Ю. та Качулою І.В. була проведенна внутрішньоколеджна олімпіада - конкурс з навчальної дисципліни "Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка",

Викладачі циклової комісії терапевтичних дисциплін Кушнір Н.М. та Бессараба О.Ю. провели внутрішньоколеджну олімпіаду - конкурс з навчальної дисципліни "Сімейна медицина."

На цикловій комісії природничо-наукових дисциплін 18 квітня 2019 р. відбулася олімпіада з дисципліни «Фізіологія» серед студентів 2 курсу за спеціальності «Лікувальна справа» та «Сестринська справа», в якій взяли участь 35 студентів. Олімпіада відбулася за допомогою онлайн - сервісу Classtime.

Викладачі сестринської справи Литвинюк В.В. та Морозенко І.В. провели загальноколеджнуолімпіаду з дисципліни «Основи медсестринства» серед студентів ІІ курсу медсестринського відділення.

29 листопада циклова комісія санітарно-гігієнічних дисциплін провела олімпіаду з епідеміології серед студентів 4 курсу спеціальності «Лікувальна справа». Мета: допомогти студентам виявити творчі здібності, стимулювати творче вдосконалення студентів, підвищення рівня підготовки, покращення якості викладання, підвищення інтересу до вивчення епідеміології.

19 квітня 2018 року була проведена внутрішньоколеджна олімпіада-конкурс з навчальної дисципліни: «Медсестринство в оториноларингології» серед студентів 3-го курсу «Сестринського відділення». Під керівництвом викладача ЛОР-хвороб Лисенко Наталії Миколаївни.

На олімпіаді були присутні: заступник директора з навчально-виробничої роботи Сірак І.П., методист регіону Кучко В.А., завідуюча фармацевтичним відділенням Постольнікова І.М., викладач хірургії Ілясов С.В., викладач очних хвороб Яшан З.О., викладач сімейної медицини Мельничук К.І.,

На олімпіаду була запрошена старша медична сестра міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Куліш А.О.

Переможці:

1 місце- Лазаренко Аріна, Гарнюк Таїсія

2 місце- Шпак Олександра, Гутік Мирослава

3 місце- Суходольська Віталія, Ляшко Анастасія

Вітаємо переможців та учасників олімпіади !!!

3 травня 2018 року викладач Лета Анна Сергіївна (циклова комісія педіатрії) провела внутрішньоколеджну олімпіаду з дерматовенерології з групою 3 акушерки.
Члени жюрі: заступник директора навчально-виробничої роботи Сірак І.П., методист регіону Кучко В.А., завідувач акушерським відділенням Назаренко Н.І.
Переможці:
1 місце - Куцолабська Альона, Маренчук Олена, Процюк Лілія.
2 місце - Свірень Ірина, Чорнопищук Наталія, Яворська Сніжана.
3 місце - Антосюк Олена, Бернацька Наталія, Дуб Юлія.
Вітаємо переможців олімпіади, бажаємо успіхів і професійних досягнень!

4 квітня 2018 року відбулась внутрішньоколеджна олімпіада – конкурс з навчальної дисципліни «Внутрішня медицина» серед студентів 3-го курсу. На даному заході були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи - Сірак І.П., заступник директора з виховної роботи – Сіденко В.М., методист коледжу -Сурсаєва І.С., завідуюча фельдшерським відділенням - Урюпа Н.І., завідуюча фармацевтичним відділенням - Постольнікова І.М. та викладачі циклової комісії терапевтичних дисциплін.
Переможцями стали:
І місце – Забельна Марія, Головатюк Юлія (3 ф Б); Лапа Ксенія, Павлюк Анна (3 ф В)
ІІ місце – Бондар Анна, Баранська Тетяна (3 ф Д), Бервинюк Олена, Грузицька Юлія (3 ф А)
ІІІ місце – Нечипорук Андрій, Твердохліб Євген (3 ф Г).
Вітаємо переможців та учасників олімпіади!

В рамках тижневика циклової комісії природничо-наукових дисциплін були проведені інтелектуальні ігри з біології серед студентів першого курсу.
В заході взяли участь команда фельдшерського відділення - «Ботаніки», команда медсестринського відділення - «Акросими» та команда фармацевтичного відділення - «Дендрити». Журі конкурсу: Дубінська О.А. – голова циклової комісії спец.лабораторних дисциплін ВМК, Моцяка Ю.М. – викладач хімії та біології ВМК, Марчук І.М. – викладач біології та хімії ВТЕК КНТЕУ.
Захід проходив у сім раундів з різнотипними завданнями (презентація команди; дай відповідь на запитання; спростуй або підтвердь твердження; відгадай малюнок; склади пазл; відео-завдання; домашнє завдання – запитання командам суперницям), що дало змогу з’ясувати рівень знань та розкрити творчі уміння учасників. За підсумками конкурсу були визначені переможці та нагородженні почесними грамотами:


ІІІ місце команда медсестринського відділення «Акросоми» - 31 б
ІІ місце команда фармацевтичного відділення «Дендрити» -32,5 б
І місце команда фельдшерського відділення «Ботаніки» - 41,5 б

Орлова В.Ф.


Безымянный24.01.2018р у Вінницькому медичному коледжі ім. Д.К.Заболотного цикловою комісією іноземних мов була проведена внутрішньоколеджна олімпіада з англійської мови, у якій взяли участь 19 студентів 1-2 курсів.

Викладачами сестринської справи Кучанською Г.Б. та Шайдаюк О.І. проведена внутрішньоколеджна олімпіада з навчальної дисципліни «Медсестринство в геронтології, геріатрії та паліативній медицині».

8-9 червня 2017 року у м. Полтава студентка 3 курсу зуботехнічного відділення Михайлик Інна брала участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності за спеціальністю «Стоматологія ортопедична» в номінації «Бюгельні протези». Зайняла ІІІ місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня і сертифікатом учасника. Підготували викладачі зуботехнічного відділення Реліцький В.А., Сивак В.В., Юсковець Л.П.

На цикловій комісії терапевтичних дисциплін відбулась олімпіада з навчальної дисципліни «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», в якій взяли участь студенти 2 курсу спеціальності «Лікувальна справа». Олімпіаду підготували: голова ц/к Стецюра В.І.; викладачі: Кушнір Н.М., Качула І.В., Бессараба О.Ю., Засієнко А.І. На олімпіаді були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Сірак І.П. та методист коледжу Сурсаєва І.С. Переможцями стали:
1 місце - Степанчук Олена (2 Ф А);
2 місце – Ярош Анастасія (2 Ф Б);
3 місце – Кучеренко Галина (2 Ф Б).
Вітаємо!


Стецюра В.І.

Prev12Next
Страница 1 из 2