Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

 З 23.01.2023 початок 2 семестру 2022-2023 н.р.
Освітній процес розпочинається в дистанційному режимі для груп 1 курсу, 2фА, 2фБ, 2м/сА, 2м/сБ, 5м/с бак. Заняття для всіх інших груп проводяться в коледжі.
Дотримання безпекових вимог та вимог протиепідемічного режиму обов'язкове.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 


16 січня 2023 року відбулось третє засідання методичної ради Вінницького медичного фахового коледжу. З вітальним словом виступив директор Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад.Д.К. Заболотного І.Ю.Андрієвський. Першим питанням у порядку денному було обговорення та оприлюднення на офіційному веб-сайті плану підвищення кваліфікації викладачів коледжу на 2023 рік. Завідувач навчально-методичним кабінетом Сурсаєва І.С. проаналізувала Постанову №800 від 21.08.2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» зі змінами до Постанови (Наказ №1341 від 30.10.2020 р. «Про затвердження Методичних рекомендацій для професійного розвитку науково-педагогічних працівників»; наказ №1504 від 04.12.2020 р. «Деякі питання професійного розвитку науково-педагогічних працівників»), де зазначені особливості затвердження плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників та порядок оформлення документації по підвищенню кваліфікації. Також методист зазначила, що в поточному році всі викладачі прозвітували про своє підвищення кваліфікації і до 25 грудня Орієнтовний план було опубліковано на сайті коледжу у розділі методична робота – підвищення кваліфікації.

Викладач хімії Головенко Л.О. презентувала свій передовий педагогічний досвід на тему: «Застосування ігрових технологій навчання при вивченні хімічних дисциплін». У ході доповіді Головенко Л.О. розкриття поняття гейміфікації як засобу навчання та продемонструвала різні варіанти ігор в процесі вивчення хімії. Рішенням методичної ради було ухвалено затвердити та використовувати у викладацькій діяльності матеріали передового педагогічного досвіду викладача Головенко Л.О.

Голова циклової комісії санітарно-гігієнічних дисциплін Довженко Л.В. виступила з доповіддю про організацію навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін. Довженко Л.В. зазначила, що робота циклової комісії санітарно-гігієнічних дисциплін спрямована на підвищення якості знань студентів, впровадження компетентісно-орієнтованого навчання, активізацію роботи з обдарованою молоддю шляхом залучення її до пошуково-дослідницької роботи. У підсумку було зазначено, що робота на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін проводиться відповідно до усіх вимог.

Викладач–методист Куцаєва Н.П. виступила з доповіддю про Методичні рекомендації з дисципліни «Епідеміологія» для студентів зі спеціальності 223 «Медсестринство», «Сестринська справа», «Лікувальна справа» галузі знань 32 «Охорона здоров'я». Куцаєва Н.П. зазначила, що Методичні рекомендації містять завдання з тем загальної та спеціальної частин епідеміології, які передбачені програмою на самостійну поза аудиторну роботу. Методист також підкреслила, що Методичні рекомендації будуть корисними для самопідготовки студентів у процесі опанування навчальної дисципліни «Епідеміологія».

Викладач-методист фізіології Тищенко І.В. презентував свою монографію «Ходьба людини». У монографії узагальнено дані світової літератури та досліджень авторів стосовно характеристик та механізмів регуляції ходьби людини в практично здорових осіб різного віку в умовах різних фізіологічних парадигм та при неврологічних захворюваннях. Тищенко І.В. зазначив, що книга розрахована на фізіологів, неврологів, аспірантів, студентів ВНЗ медико-біологічного профілю. Рішенням методичної ради було ухвалено затвердити та використовувати у викладацькій діяльності матеріали монографії.

ЗВІТ ПК 2022

Суббота, 24 Декабрь 2022 07:51

Документ доступний за посиланням

Через пандемію коронавірусу Наказом Міністерства освіти і науки України № 406 від 16.03.2020 р. обмежили доступ до закладів освіти та виконання освітніх програм здійснювалося шляхом організації процесу з використанням технологій дистанційного навчання. Таке навчання в сучасних закладах освіти неможливо здійснити без залучення електронних освітніх ресурсів, хмарних сервісів та сервісів Веб 2.0, які надають широкі можливості до застосування їх у навчальному процесі як під час дистанційного навчання, так і під час традиційного навчання, зокрема на заняттях математики.

На базі Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного проведено засідання методичного об’єднання викладачів гуманітарних та соціально-економічних дисциплін медичних коледжів Вінницького регіону з порядком денним:

Prev12Next
Страница 1 из 2