Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

13 травня 2024 р. відбулося заняття Школи педагогічної майстерності коледжу. На заняттях розглядаються актуальні питання методики викладання. Викладач оториноларингології Лисенко Н.М. поділилась напрацюваннями з теми: "Роль викладача-тьютора під час викладання практичних навиків з навчальної дисципліни "Оториноларингологія" в умовах сьогодення". Доповідач звернула увагу на те, що тьютор прагне якнайбільше побачити особисті цілі здобувача освіти, прагнення, переваги, можливості, виявити пробіли і допомогти побудувати індивідуальну траєкторію навчання. Було відмічено, що від сучасного тьютора медичного закладу залежить формування професійних навиків майбутніх фахівців.

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2024

Понедельник, 15 Апрель 2024 07:26

29 березня 2024 року у Вінницькому медичному фаховому коледжі ім. акад.. Д.К. Заболотного відбулась атестація педагогічних працівників.

ЗАХІД "КІБЕРБЕЗПЕКА" У ЦЕНТРІ "КВАДРАТ"

Понедельник, 26 Февраль 2024 09:54

За підтримки Студентської ради Вінниччини 8 лютого 2024 року разом із студентами ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного групи 2 м/с А було проведено захід під назвою «Кібербезпека» у центрі «Квадрат»

Реабілітація поранених військовослужбовців – не новий виклик для України. Лише від 2014 року і до початку повномасштабної війни, в нашій країні, за даними ООН, налічувалось від 9 до 10,5 тис. поранених бійців. Однак, зараз Україна зіткнулася із новою, рекордною кількістю військових, які потребують лікування, фізичної та психологічної реабілітації.

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Четверг, 08 Февраль 2024 22:01

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Студенти першого курсу Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К. Заболотного під керівництвом викладачів інформатики ЦК Природничо-наукових дисциплін створили та представили проектні роботи на тему "Безпека в Інтернеті", "Безпека Інтернет-банкінку".

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

Пятница, 22 Декабрь 2023 09:33

WEB-КВЕСТ 2023

Вторник, 16 Май 2023 16:38
Prev123Next
Страница 1 из 3