Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Вітання та подяки

Вітання та подяки (20)

"ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР - 2024"

Автор Пятница, 26 Апрель 2024 14:39

Відповідно до результатів Всеукраїнського конкурсу "Педагогічний ОСКАР - 2024". Вітаємо викладача Вінницького медичного фахового коледжу імені академіка Д.К.Заболотного Вероніку ОРЛОВУ з переможним ІІІ місцем у конкурсі в номінації "Інтерактивний навчально-методичний посібник з дисципліни".

Висловлюємо подяку за Вашу сумлінну, чесну і творчу працю. Нехай ентузіазм і цілеспрямованість тільки ростуть, здоров’я буде міцним, а в голову приходять все нові і нові ідеї!

Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР» проводять щороку відповідно до Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».
Цього року на фінальний тур конкурсу до 12-ти номінацій було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.

ПОПОВНЕННЯ У РЯДАХ НАУКОВЦІВ КОЛЕДЖУ!

Автор Вторник, 30 Январь 2024 21:22

Вітаємо Ільніцьку Т.С. із здобуттям ступеня доктора філософії!

З НОВИМ РОКОМ!

Автор Воскресенье, 31 Декабрь 2023 15:02

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ЛІТА!

Автор Пятница, 01 Сентябрь 2023 07:44

Подяка Інні Сурсаєвій, Галині Коваленко та Ірині Хитрій за підготовку учасників Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Перші кроки у науці: науковий пошук студентів фахових коледжів» і професіоналізм у реалізації наукового потенціалу молодих науковці.

Коледж допоміг у ремонті евакуаційного транспорту 59-й окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, за що отримав подяку від командира військової частини А1619 В.Сухаревського.
В цій бригаді вже протягом 6 років служать випускниця нашого коледжу, спеціальності "Лабораторна діагностика" Наталія Руденко (Подольська) та її чоловік Іван Руденко.

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ВЕСНИ!

Автор Вторник, 04 Апрель 2023 09:26

МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ

Автор Вторник, 07 Март 2023 22:34

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем! Нехай сьогодні Ваша душа до країв наповниться світлом, теплом та радістю від щирих побажань, ніжних квітів та приємних подарунків. Нехай ластівки в'ють гнізда над Вашими вікнами і несуть у будинок добробут та взаєморозуміння, а перші промені весняного сонця вкажуть на щасливу стежку у вашій долі.

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ЛЮТОГО!

Автор Вторник, 28 Февраль 2023 21:21

Вітаючи Вас, хочеться від душі побажати могутнього здоров’я, міцних сил для досягнення задуманих цілей. І нехай у Вас завжди буде піднесений відмінний настрій, а життя наповнене приємними моментами, сюрпризами та яскравими емоціями.

Prev12Next
Страница 1 из 2