Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ (11)

16 квітня до Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного завітав підполковник, військово-повітряний та військово-морський аташе Йонко Капітанов. Спілкувались з приводу співпраці медичних коледжів Болгарії та нашого закладу.

Яскравою подією під час тижневика циклової комісії хірургічних дисциплін стала участь викладачів циклової комісії та коледжу в курсі "Тактична медицина для цивільного населення", який проходив з 16 по 20 березня 2023р. на базі Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, до організації якого долучились викладачі циклової комісії. Навчання стало можливим за підтримки партнерів проєктів Americares та UMC Ukraine' Medical Consortium IRM Polish Institute for Emergency Medicine.

У Вінницькому медичному фаховому коледжі міжнародною громадською організацією Medair були проведені тренінги з психосоціальної допомоги для здобувачів освіти 3-4 курсів.

ПЕРСПЕКТИВИ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

Автор Четверг, 25 Май 2017 07:10

19 травня у Вінницю, до Єврорегіону «Дністер» прибула французька делегація на чолі з мером міста Баньоль-де-л'Орн, віце-президентом департаменту Орн Жаном-П'єром Блюе (Jean-Pierre Blouet), директором офісу туризму міста Баньоль-де-л'Орн Марі Крістін Делаж (Marie-France Gilles Allain) та Президентом франко-української асоціації Нормандії Оленою Місталь (Oléna Mistal).

Відкрито набір на навчання за програмою польсько – українського  Проекту  «Подвійний диплом!»

banner

Проект « Подвійний диплом» - це унікальна освітня пропозиція, яка дає можливість студентам українських медичних коледжів і училищ отримати диплом державного зразка Республіки Польща, поєднуючи вітчизняну освіту з навчанням на базі європейського ( а саме польського) медичного навчального закладу. Окрім інших переваг, такі дипломи мають позначку «Europass», що дозволяє їх власникам гарантовано працевлаштуватись на території країн Євросоюзу.

СПІЛЬНА СПРАВА - СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ

Автор Понедельник, 26 Декабрь 2016 09:46

Очевидним є те,що обмін досвідом та стажування за кордоном збагачує особистий досвід людини, надає їй можливість дізнатись більше про інші моделі набуття та розповсюдження знань,а також – розширити коло контактів та спілкування. Нещодавно , з 21.12.16 по 26.11.16, в рамках продовження проекту «Спільна справа - спільне майбутнє». Співпраця медичних навчальних закладів Польщі та України», делегація Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, за запрошенням Уряду Свєнтокшиського Воєводства та медичного професійного училища ім.Г.Гжановської відвідала місто Кельце і медичну школу ім.Г.Гжановської в містечку Моравіца.

530bnpsl9veВ рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України на Вінниччину прибула делегація Ліберецького краю Чеської Республіки.

В ході офіційної зустрічі, що відбулася 22 серпня, керівники області обговорили з чеськими колегами можливості та перспективи міжрегіональної співпраці та підписали протокол, який затверджує подальші взаємини між нашим краєм та Ліберецьким.

Оскільки, серед чеських делегатів присутні 3 представники медичної галузі Чехії їх особливо зацікавило, за яких умов здійснюється медична освіта нашої області та як працює система охорони здоров'я регіону.