Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Спорт

Спорт (15)

КОЗАЦЬКІ ІГРИ

Автор Среда, 15 Ноябрь 2023 09:06

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ

Автор Среда, 25 Октябрь 2023 13:42

ПЕРЕМОГА У ЗМАГАННЯХ ІЗ БАЛЬНИХ ТАНЦІВ

Автор Понедельник, 12 Декабрь 2022 09:18

Студент групи 2 ф Б Короп Богдан разом із Веронікою Мамай 10 грудня прийняв участь у змаганнях із бальних танців "Lviv Winter Ball" у м. Львів.
Це був один із самих сильних та масштабних українських турнірів за рік. У ньому приймало участь близько 1300 учасників зі всієї України.
У нелегкій боротьбі Богдан із Веронікою зайняли почесне 3 місце серед 13 пар.
Вітаємо переможців!

БРОНЗА НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З САМБО

Автор Понедельник, 07 Ноябрь 2022 11:48

Вихованці Вінницької ДЮСШ №5 представляли Вінниччину на Чемпіонаті України з самбо серед хлопців та дівчат 14-16 років, який проходив у Тернополі з 28 по 31 жовтня. Серед них – наша студентка 1фА Устюгова Віра, яка виборола бронзу. Пишаємось та бажаємо нових перемог! 

БРОНЗА У АНАСТАСІЇ ФИЦ

Автор Суббота, 08 Октябрь 2022 20:55

На Чемпіонаті Європи з бадмінтону серед спортсменів з порушенням слуху (Литва, м. Паланга) Анастасія Фиц (2 зубні техніки) в парі з Лаурою Волуйко вибороли бронзу у жіночій парній категорії.

НАШІ - НАЙКРАЩІ

Автор Понедельник, 25 Июль 2022 15:26

На змаганнях Summer Dance Stars 2022, що проходили у м. Кишинів (Молдова), п‘ять пар достойно представили нашу країну, та нашу Вінницю. Окрім чудових результатів, усі отримали безцінний досвід, довели усім, що Україна незламна, і навіть у такий важкий час для нашої країни, молодь продовжує розвиватись,  займатись своєю улюбленою справою заради великої перемоги. Переможцями у цій важкій битві стали студент групи 1 фельдшера «Б» Богдан Короп разом із своєю партнеркою Веронікою Мамай. На змагання вони взяли із собою прапор України, який розписаний нашими дорогими захисниками. Цей прапор став оберегом і для них, дав сили та наснагу до перемоги.

Слава і пошана нашим воїнам, які боронять нашу країну і дають можливість нам займатись тим, що любимо. Низький їм уклін за це.

На фото: тренер Каріна Гладка, Богдан Короп, Вероніка Мамай.

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

Автор Пятница, 22 Октябрь 2021 08:05

20 жовтня команда коледжу у складі: 3 з/т Дубас С., Кукуленко І, Шевчук А. 2 фарм Б Паустовська М, Мельничук О взяли активну участь у міських іграх до дня Захисника " Козацькі забави"

Наші студенти на святкуванні Міжнародного дня студентського спорту у ВДПУ ім. М.Коцюбинського. Це свято було започатковано ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту. Відзначення цього свята відбувається одночасно в усіх регіонах України та супроводжується загальним флешмобом.

СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ КОЛЕДЖУ

Автор Понедельник, 01 Март 2021 12:09

Нещодавно команда Вінницької області з лижних перегонів, до складу якої входили медики, представники Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного - Андрієвський І.Ю. (директор), Тищенко І.В.(викладач), повернулася з Чемпіонату України з лижних перегонів серед аматорів, де була другою в Україні. В особистих заліках представники коледжу зддобули срібні медалі.

ПЕРЕМОГА З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ!

Автор Понедельник, 01 Март 2021 12:02
Команда коледжу з настільного тенісу (дівчата) у складі Соломко Дар‘ї та Лемещак Анни вибороли 1 місце у спартакіаді серед студентів закладів фахової передвищої освіти міста.
Тренер - викладач Соцький Кирил Олегович.
Prev12Next
Страница 1 из 2