Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Волонтерство

Волонтерство (21)

АНТИНАРКОТИЧНИЙ РЕЙД

Автор Среда, 15 Ноябрь 2023 09:12

Вчергове пройшов захід по боротьбі з наркоторгівлею у місті.
Здобувачі освіти групи 2фА разом з волонтерами «Української команди» Вінниччини, об’єднавшись спільною метою, зафарбовували рекламу сайтів з розповсюдження наркотичних речовин.

РОБИТИ ДОБРО ЛЕГКО!

Автор Среда, 15 Ноябрь 2023 09:08

Робити добро легко! Під таким девізом у нашому коледжі продовжує свою діяльність волонтерська група «Милосердя». 7 листопада, скориставшись останніми теплими днями, здійснили чергову заплановану на цю осінь прогулянку з мешканцями КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку». Волонтерська допомога – це єдиний шанс для людей літнього віку та з обмеженою функціональністю вийти за межі території закладу і отримати нові враження.

РОБОТА ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЗАГОНУ "ЛЕЛЕКА"

Автор Среда, 25 Октябрь 2023 13:44

23.10.23 студенти волонтерського загону "Лелека" Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад Д.К. Заболотного відвідали Будинок дітей з патологією нервовоі системи і порушенням психіки.

ЗДАЙ КРОВ - ВРЯТУЙ ЖИТТЯ

Автор Понедельник, 23 Октябрь 2023 06:06
Саме такий проєкт на постійній основі проводить Волонтерський штаб "Українська команда" Вінниччини, адже потреба у крові та її компонентах зростає щодня. На жаль, у Вінницькій області існує великий дефіцит у донорській крові, а самі ж жителі не надто активно відкликаються на таку проблему

Кожен навчальний рік – це новий початок, але, одночасно, і продовження розпочатих раніше гарних справ. Волонтерська група «Милосердя», яка багато років працює на відділенні медсестринського догляду за пацієнтами похилого віку, провела на початку 2023-2024 навчального року важливу акцію, яка вже стала звичною і традиційною у нашому коледжі.

21 вересня студенти-волонтери, очолювані зав. відділенням Шайдаюк О. І., відвідали з культурно-благодійною метою КУ «Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» та організували прогулянку з дружнім частуванням для його мешканців. Цього разу участь в прогулянці взяли 33 волонтери з 14 академічних груп 1 м/с А, Б, В, 1 ф Б, 2 м/с А, В, 2 ф А, Б, В, Г, 2 лаб., 3 ф А, Б, 4 ф Б. Особливо надихає те, що до волонтерського руху активно долучаються студенти нового набору, приходячи на зміну випускникам.

Прогулянка у супроводі волонтерів - це завжди очікувана і радісна подія для мешканців пансіонату, які пересуваються на візках або мають вади зору, а тому не можуть самостійно вийти за межі території. У призначений день, після обстеження лікаря, вони отримують перепустки й заздалегідь збираються біля воріт закладу з нетерпінням поглядаючи у бік прохідної. Далі перше знайомство з волонтерами-новачками або радісні вітання з тими, хто прийшов не вперше, і в дорогу! Дружнє спілкування та слова підтримки, частування принесеними з дому смаколиками, спільні фото на згадку, обмін контактами у соцмережах – невід’ємні атрибути кожної подібної акції.

У той час, коли більшість волонтерів пішли на прогулянку, інші залишилися на території пансіонату і допомагали збирати урожай яблук, який цьогоріч видався таким щедрим, що за один раз обірвати всі яблука навіть не встигли. Нічого, буде нагода незабаром завітати знову і закінчити розпочате.

На прощання мешканці пансіонату висловлювали щирі слова подяки студентам-волонтерам за участь в акції, адміністрації, кураторам груп та викладачам коледжу за сприяння під час підготовки та проведення заходу!

До нових зустрічей!

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Автор Понедельник, 05 Июнь 2023 08:57

2 червня 2023 року учасники волонтерської групи "Милосердя", студенти групи 1 м/с Б, взяли участь у святковому заході, приуроченому до Міжнародного дня захисту дітей.

Студенти-волонтери ВМФК ім. акад. Д.К. Заболотного взяли участь в акції волонтерської організації "Гуманітарний штаб" з плетіння маскувальних сіток для наших захисників "Долоньки миру". Акція відбувалась від 26 по 31 травня в центральному парку міста. З приходом весни і появою зелені на поверхні землі та деревах запит на такі сітки надзвичайно високий від різних підрозділів ЗСУ, адже надійне маскування рятує життя. Така важлива справа потребує значних ресурсів, а головне - часу та вправних рук, яких не вистачає. Саме тому "Гуманітарний штаб" звернувся по допомогу до вінничан, до найактивнішої групи - студентської молоді. Наші студенти-волонтери відгукнулись на заклик і долучились до такої потрібної і важливої справи разом з багатьма іншими.

Коледж допоміг у ремонті евакуаційного транспорту 59-й окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, за що отримав подяку від командира військової частини А1619 В.Сухаревського.

ЗБІР НА НОШІ ДЛЯ ЕВАКУАЦІЇ ПОРАНЕНИХ

Автор Понедельник, 22 Май 2023 11:36
Представники Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К Заболотного передали 30 тисяч гривень, які вони зібрали на підтримку ЗСУ! Ноші для евакуації поранених - саме це було метою збору коштів.

ВОЛОНТЕРСТВО У ГО "ПАРОСТОК"

Автор Понедельник, 22 Май 2023 11:26
Сьогодні завітали зі смаколиками до ГО "Паросток", організації, що вже більше 20 років допомагає людям з обмеженими можливостями.
Prev12Next
Страница 1 из 2