Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також… Докладніше...
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан… Докладніше...
1 2 3 4 5

ОГОЛОШЕННЯ

З 25.10.2021 р. розпочинається акредитаційна експертиза за спеціальністю 223 Медсестринство освітньої програми «Сестринська справа» за першим рівнем вищої освіти.

 

У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією святкування 100-річчя закладу відкладається.

Про дату святкування буде оголошено пізніше.

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45


Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Відкриті виховні заходи

Відкриті виховні заходи (7)

АЛЕЯ ЖИТТЯ

Четверг, 07 Октябрь 2021 10:49

На території Національного музею-садиби М.І. Пирогова відбулася акція «Алея життя».

Наші першокурсники заспівали Гімн України, почули вітальні слова директора коледжу Андрієвського І.Ю. та митрополита Вінницького і Барського Симеона, поклали квіти до пам'ятника академіку Д.К.Заболотному та пам'ятника Медикам Захисникам України та, принісши клятву студента Вінницького медичного фахового коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного, одягнули білі халати. Гарною піснею привітала присутніх на святі Рихлецька Тетяна. А родзинкою свята стало виконання гімну коледжу його авторкою Шостацькою Марією Олександрівною. Отже, до навчання готові! В добрий час!

18 червня, напередодні відзначення Дня медичного працівника, адміністрацією Вінницького медичного коледжу було організовано урочисте покладання квітів біля пам'ятного знаку загиблим медикам - захисникам України, який знаходиться на території нашого навчального закладу. Світла пам'ять, щира подяка та низький уклін Вам, наші янголи в білих халатах!!!

20 травня Я ОДЯГНУ СВОЮ ВИШИВАНКУ,  саме під таким гаслом українці відзначали цьогоріч всесвітній день вишиванки. До святкувань долучився і Вінницький медичний коледж: студенти та співробітники прийшли в навчальний заклад у своїх вишиванках. Також, з нагоди свята, було організовано тематичну фотозону,  де кожен бажаючий міг не лише сфотографуватися у власній вишиванці,  а й взяти в оренду запропоновану,  проводився конкурс на краще відеопривітання від студентів академічних груп. Крім того, студенти та працівники прийняли активну участь у всеукраїнському фоточелленджі з нагоди свята.

З 26 по 28 січня 2021 р. психологічною службою коледжу проводились ГОДИНИ СПІЛКУВАННЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ 3 курсів медсестринського та фельдшерського відділень. Просвітницька та навчальна робота включала теми: «STOP BULLYING», «Насильству немає виправдання».

ДЕНЬ ГІДНОСТІ Й СВОБОДИ

Понедельник, 03 Декабрь 2018 09:43

До Дня Гідності й Свободи викладачі Ісакова О.Л. та Коваленко Г.Г. з студентами 1-2 курсів провели виховну годину «Хоробрі серця», присвячену медикам АТО.

php shell hacklink php shell seobizde.com