Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ВЕБІНАР «БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТІВ ЯК СПОСІБ ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ»

Понедельник, 29 Май 2023 20:23
Оцените материал
(0 голосов)

26.05.2023 року відбувся оn-line вебінар «Безперервний професійний розвиток фармацевтів  як спосіб підвищення професійних компетенцій». Серед запрошених гостей були присутні завідувачка фармацевтичного відділення ВМФК І.Постольнікова, викладачі фармацевтичних дисциплін та здобувачі фахової передвищої фармацевтичної освіти ІІІ курсу ВМФК, стейкхолдери  фармацевтичної галузі.

На вебінарі розглядалися актуальні питання щодо реалізації освітніх програм, зокрема питання значення унікальності та особливості освітньої програми, взаємодії гаранта з різними групами стейкхолдерів, а також нові зміни в законодавстві, які вийшли для врегулювання практичної роботи закладів охорони здоров'я в умовах війни.

Спікерами зустрічі виступили:

Л.Просяник - голова Громадської організації Вінницької обласної асоціації фармацевтів «CUM DEO», д.ф.н., проф. М.Зарічкова   - завідувачка кафедри УЕФ ІПКСФ НФаУ, О.Білик- асистентка кафедри фармацевтичної хімії ВНМУ ім.М.І.Пирогова, Ю.Моцяка –секретар приймальної комісії Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад.Д.К.Заболотного та науково-педагогічні працівники  кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ, представники Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ.

Ю.Моцяка презентував історію розвитку фармацевтичного відділення та виніс на обговорення питання, які потребують першочергового вирішення з боку здобувачів освіти, закладів освіти та роботодавців. Спікер акцентував увагу на можливості підвищення якості фармацевтичної освіти при введенні дуального навчання. Експеримент по дуальній освіті в Україні запустили наприкінці 2019 року. Тоді долучилися 44 заклади, зокрема, 28 закладів вищої освіти та 16 закладів фахової передвищої освіти, за винятком закладів медичної та фармацевтичної галузей. 

Ю.Моцяка відмітив, що дуальна форма здобуття фахової передвищої та вищої освіти ‒ це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання в закладах освіти та в інших суб’єктах освітньої діяльності з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації. Дуальна форма здобуття освіти реалізує студентоцентрований підхід шляхом орієнтації на задоволення очікувань здобувачів освіти щодо успішної роботи за фахом і спрямована на формування в них сучасних знань практичного характеру, умінь і навичок професійної діяльності та командної роботи на реальних робочих місцях і у виробничому середовищі, підвищення готовності, полегшення та пришвидшення переходу випускників зі сфери освіти до трудової сфери, а також підвищення в цілому їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Під час проведення вебінару спікери поділилися з колегами власним досвідом реалізації освітніх програм  та презентували практичну складову в освіті фармацевта, надали пропозиції щодо тематики подальших подібних зустрічей, присвячених розвитку якості вищої  та фахової передвищої фармацевтичної освіти .

 

Последнее изменение Вторник, 30 Май 2023 16:54