Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ

Оцените материал
(2 голосов)

Sirak

Сірак Інна Петрівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи, кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

 

 

-       Участь у семінарі на тему «Співпраця українських медичних коледжів та Вінницьким національним медичним університетом ім. М.І. Пирогова з Варшавським медичним університетом та Фундацією Відкритий Діалог в напрямку європейської освіти для медсестер та акушерок».

Має опубліковані наукові праці:

1.                «Науково-практична робота – як дослідницький синтез теоретичної та клінічної медицини». Міжнародна науково-практична конференція «Фармацевтичні та медичні науки: актуальні питання». Організація наукових досліджень «Salutem», м. Дніпропетровськ.

2.                «Медична теорія - основа практичної медицини». Міжнародна науково-практична конференція «Особливості модернізації предмету досліджень представників медичних наук». Київський медичний науковий центр.

3.                «Організація роботи педагогічного колективу з питань працевлаштування студентів». Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети сучасної медицини: теорія і практика». Міжнародний гуманітарний університет. Одеський медичний інститут.

4.                «З досвіду впровадження шляхів підвищення успішності сучасного студента в умовах сьогодення». ІV Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція «Сучасна освітня ситуація у вищій школі та пошуки шляхів ефективного навчання» на базі Сумського базового медичного коледжу.

5.                «Формування професійної компетентності у діяльності Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К.Заболотного». Всеукраїнська науково-практична конференція педагогічних працівників вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Модернізація структури та змісту підготовки молодих спеціалістів фармацевтичної галузі» на базі коледжу Національного фармацевтичного університету, м. Харків.

6.                «Організація самостійної роботи студентів». Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті загальних цивілізаційних змін: виклики та можливості сьогодення», м. Київ

7.                Науково – практична робота – як синтез теоретичної та клінічної медицини. Всеукраїнська науково – практична конференція «Актуальні питання лабораторної діагностики та медицини сьогодення», м. Вінниця

8.                «Підготовка до професійної самореалізації майбутніх медичних сестер». XIII науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми», м. Вінниця

 9. «Професійна самореалізація як чинник становлення особистості». IV Всеукраїнська конференція молодих учених і студентів «Актуальні проблеми сучасної науки і наукових досліджень». 2016р., м. Вінниця.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання й виховання підростаючого покоління Сірак І.П. нагороджена: Почесними грамотами Департаменту охорони здоров’я та Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (2014-2016р.); Подяками Ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а. Вінницької області за активну участь в роботі журі обласної виставки творчих робіт викладачів та студентів серед ВНЗ І-ІІ р. а. Вінницької області в номінації «Науково – методична робота» (2014-2016р.).

З 2016 року навчається в аспірантурі Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського за спеціальністю "Професійна освіта".