Вінницький медичний фаховий коледж

Вінницький медичний фаховий коледж

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне… Докладніше...
Сучасна база теоретичного навчання

Сучасна база теоретичного навчання

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової… Докладніше...
Практична підготовка

Практична підготовка

Практичне навчання – головний компонент професійної підготовки майбутнього фахівця, важлива складова освітнього процесу, метою якого… Докладніше...
Знати, щоб вижити

Знати, щоб вижити

Рекомендована інформація до дій в умовах воєнного стану Знати щоб вижити Докладніше...
1 2 3 4 5

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

З 14.11.2022 р. по 19.11.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою перевірки стану організації навчально-виховної роботи на цикловій комісії санітарно-гігієнічних дисциплін.

З 07.11.2022 р. по 03.12.2022 р. будуть проведені заходи внутрішньоколеджного контролю з метою вивчення стану організації навчально-виховної роботи на медсестринському відділенні.

 

 

 

 

 

 

Адреса, телефони

 

contact

21037 м.Вінниця,
вул. Пирогова, 57

+38 0432 53 31 45

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

МЕДСЕСТРИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

Оцените материал
(6 голосов)

Ciurko

Цюрко Ліна Віталіївна – завідувач медсестринським відділенням, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Медсестринське відділення здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) та повної загальної середньої освіти (11 класів) за спеціальністю 223 «Медсестринство, сестринська справа», кваліфікація – сестра медична. З 2020 року також здійснюється набір студентів на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти спеціальності «Медсестринство» кваліфікації сестра медична.Image00001
Діяльність медичної сестри включає організаційні функції, визначення проблем і потреб пацієнтів, вміння готувати пацієнтів до складних лабораторних досліджень та інструментальних методів обстеження, здійснення спеціального догляду та опіки за пацієнтами, участь у лікувальному процесі та профілактичних заходах, проведення просвітницької роботи з дотриманням принципів медсестринської етики та деонтології, постійне підвищення професійного рівня.

Image00002Навчальний процес в коледжі на відділенні забезпечують педагогічні працівники, які мають необхідний стаж педагогічної роботи та практичний досвід. До освітнього процесу також залучаються представники практичної охорони здоров’я – зовнішні стейкхолдери. Навчання здійснюється під час лекційних, практичних та семінарських занять, самостійної позааудиторної роботи, виробничої та переддипломної практик. Для цього застосовуються сучасні інформаційно-комунікаційні технології: майстер-класи, психологічні тренінги, стимуляційне навчання в навчально-тренувальних кабінетах на спеціалізованих тренажерах, муляжах, фантомах, практичне навчання в реальних умовах безпосередньо біля ліжка пацієнта на базах закладів практичної охорони здоров’я; обговорення конкретних ситуацій; вирішення типових завдань, клінічних ситуаційних задач; ділові та імітаційні ігри; робота в групах, робота над індивідуальними завданнями; самостійна науково-дослідницька робота студентів. У рамках навчальних дисциплін передбачені зустрічі з представниками вітчизняних та зарубіжних компаній, державних і громадських організацій, майстер-класи фахівців.

Image00003
Наші студенти отримують знання основних положень догляду за пацієнтами, знання медичної маніпуляційної техніки, методів обстеження пацієнтів, знання клінічної картини захворювань, принципів лікування, профілактики захворювань, надання необхідної допомоги.
Випускники спеціальності 223 «Медсестринство» сестринська справа рівня освіти фаховий молодший бакалавр можуть займати наступні посади :
- сестра медична дитячої поліклініки / брат медичний;
- сестра медична дитячого стаціонару / брат медичний;
- сестра медична загальної практики сімейної медицини / брат медичний;
- сестра медична з косметичних процедур / брат медичний;
- сестра медична патронажна / брат медичний патронажний;
- сестра медична (брат медичний) поліклініки;
- сестра медична стаціонару / брат медичний;
- сестра медична зі стоматології / брат медичний;
- сестра медична-анестезіоніст / брат медичний-анестезіоніст;
- сестра медична / брат медичний милосердя.

Image00004
А також випускники можуть продовжувати навчання за освітнім ступенем бакалавра. Випускники спеціальності першого (бакалаврського) рівня вищої освіти можуть виконувати професійну роботу як :
- начальник (завідувач) структурного підрозділу медичного закладу;
- головна медична сестра;
- сестра медична.

Image00005
А потім можуть здійснювати здобуття другого (магістерського) рівня освіти.
Наші випускники підготовлені до професійної діяльності в галузі охорони здоров’я, і є конкуренто здатними на вітчизняному та зарубіжному ринках праці. Колектив закладу неодноразово отримує подяки від роботодавців за належну підготовку сестер медичних.

Image00006

Image00007

Image00008

 

 

 

 

 

 

Другие материалы в этой категории: « АКУШЕРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВІДДІЛЕННЯ «ФАРМАЦІЯ» »